robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 lis 2010, 12:15

hejka laski :)
zmiana planow dzwonila polozna moja dzis na 15 30 jade do szpitala i dzialamy bym urodzila dzis :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

bedziemy w kontakcie smsowym laski matko jak ja sie boje :ico_szoking:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

11 lis 2010, 12:15

witajcie
ja tam wczoraj troche poszalalam z mezem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: nie wiem czy mozna to nazwac seksem bo z takim brzuchem to jest bardziej gimnastyka :-D :-D :-D ale bylo calkiem fajnie na moje mozliwosci ale zadnych znakow dzis nie widze u siebie, chyba tylko ze obiecalam sobie o tym nie myslec i cierpliwie czekam ale sie nie da, chodze patrze na rzeczy, boli brzuch, nogi a ja myslalami na porodowce :ico_oczko: i zla jestem na siebie ze taka jestem niecierpliwa :ico_zly: :ico_zly:

amelka wczoraj mi goraczkowala, dzisiaj rano troche, ale siedzi ze mna, wlaczylam jej wlasnie bajke i oglada u nas w sypilani pod kolderka, dzisiaj chyba u nas pomidorowka, ide na latwizne bo nie mam weny ani pomyslu a obiad :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-11, 11:17 ]
Robak ale super, trzymaj sie cieplo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: obys juz wrocila z dzidziusiem i zeby wsyzstko poszlo gladko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 lis 2010, 12:37

sylwiab0000, gratuluje, synek cudo

robak, powodzenia




dziewczyny mnie nie ylo i juz moze mnie nie byc :) od wczoraj od 2 bylam w szpitalu skorcze mam od wczoraj co 5 - 9 minut rozwarcie 4 cm i tak od 2 w nocy WCZORAJ, ze poza tym nic sie nie dzieje, MIkolaj rusza sie jak szalony , glowka bardzo nisko po rozmowie z moim lekarzem wyszlam do domu czekac az slkorcze beda co 5 minut badz bedzie mocno bolalo badz wody odejda, bo niby skorcze regularne, lozyszko dojrzae i rozwarcie to nic nie postepuje, oksy mi nie podadza bo po cc nie daja jesli bedzie koniecznosc cc, mam duzo chodzic ( kur** tyllko jak bo w czasie skurczu boli) jesli do piatku nie urodze zrobia mi masaz, narazie skacze w domu na pilce z tymi 4 cm a no i jedno zmartwienie - Mikolaj maly dosc 2800

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

11 lis 2010, 12:38

sylwiab0000, dzielna dziewczyna z Ciebie :ico_brawa_01:

robak, trzymamy kciuki :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Monia M, już Ci na gg pisałam że biedna jasteś z tymi choróbskami :ico_placzek:

karolina-ch, no to po robak Ty następna może :ico_oczko: :ico_sorki:

A ja dalej nogi zaciskam :ico_oczko: Musze do tej środy wieczorem jakoś dotrwać :ico_sorki: zwłaszcza że jeszcze w poniedziałek musz ważne dokumenty zawieść do jednej firmy w sprawie kupna domu :ico_noniewiem: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

11 lis 2010, 12:43

Justynko trzymaj sie tez dzielnie, teraz to juz napewno pojdzie, trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-11-11, 11:47 ]
Ania chcialabym byc nastepna, jakos nawet mnie nie przeraza narazie ten porod bo tak bardzo bym chciala juz byc po ale tu ani rusz :ico_olaboga: najgorsze ze mysle o tym jak bylo z amelka i mysle ze teraz bedzie podobnie ale to przeciez nie jest powiedziane ze bedzie podobnie, moze byc calkiem inaczej, no nic, mam w glowie sto tysiecy mysli na minute, najgorsze ze sie czeka i czeka i czeka a potem przyjdzie moment i bedzie po wszystkim, ale to czekanie jest najgorsze :ico_olaboga: tymbardziej ze mnie maly tak rozpycha, cisnie po bokach ze czasem to az boli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 lis 2010, 16:50

ooooo matuś widzę ruch porodowy sie zaczął :ico_szoking:

sylwia to mieliście przeboje widze z tym ciśnieniem.,, :ico_szoking: masakra, współczuję ale dobrze, ze masz to juz za sobą :ico_sorki:

Moniczko zdrówka życzę

a robak ciekawe jak tam.....?kurde to już......

a ja dziś mam taka siłe w sobie że szok
posprztałam pół domu i nawet mnie brzuch nie boli tzn dobrze że nie boli...
kurde jak przeczytałam o robak to aż mnie ścisnęło, ciekawe jak jej idzie....

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

11 lis 2010, 17:23

no dziewczynki patrzę się rozkręcacie :-D powodzenia życzę i jak najmniej bolesnego porodu :ico_sorki: :ico_brawa_01:
ale Wam zazdroszczę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 lis 2010, 19:54

ciekawe jak nasz robaczek sie miewa......?

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 lis 2010, 20:22

hejka laski :ico_placzek: :ico_placzek:
wymaswali mnie mega w szpitalu ale zadnych skurczy :ico_placzek: i odeslali do domu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
matko boska jak to bolalo :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

11 lis 2010, 20:29

robak, no bo po masazu to dopiero za jakiś czas sie ruszyć powinno coś - nie tak od razu niestety...Oby się ruszyło jeszcze dziś!!! :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość