Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

11 lis 2010, 14:07

Aga_86 nie mam pojęcia co czujesz, nie miałam nic takiego :ico_noniewiem:

Agnieszka26 co do kosmetyków to polecam Oilatum do kąpieli albo inny emolient. Wtedy nie trzeba ani oliwki ani żadnego balsamu. Poprzednio kupiłam cały zestaw kosmetyków nivea i zużyliśmy je z chłopem :-D teraz kupuję tylko Oilatum, Sudocrem i Bephanten gdyby mały pogryzł mi sutki, albo się odparzył. Reszta niepotrzebna, no ale za pierwszym razem taka mądra nie byłam :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-11-11, 13:07 ]
Aaaa i stawiam :ico_tort: za rozpoczęty 31 tydzień

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 lis 2010, 14:14

hej :-D
znowu udało się wejść :-D

witam nową styczniówkę :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Alineczq, ja mam tak samo choć ostatnio mniej ale od 5-7 miesiąca tak miałam i jak dużo pochodzę to tak mam. w 2 ciąży też tak miałam,to po obciążeniu porodem,już rodziłaś,miałaś nadwyręzone mięśnie,pchałaś co sił...i teraz wszystko słabsze,po prostu bardziej się odczuwa ale wydaje mi się,że nie ma co panikować tylko jak boli to nonono plac na chwilę :ico_oczko:

Aga_86, mi też czasem coś w szyjce jest :ico_haha_01: ale ja to nazywam,że mała mi grzebie :ico_haha_01: :ico_haha_01: dosłownie takie uczucie jakby mi tak grzebała od środka :ico_haha_01: no też nic nie mówię,bo tu nie madają szyjki,choć ostatnio mojej znajomej zbadali ,ma ostatni miesiąc i sprawdzali czy nie ma rozwarcia jestem w szoku :ico_szoking: :ico_haha_01:

ja mam dziś wizytę u połozne,posłucha serducha małej i zmierzy mi ciśnienie,tyle :ico_haha_01:

no a poza tym nic się nie zmieniło od wczoraj :ico_haha_01: kawałek szafy mam złożony :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 lis 2010, 15:39

Zubelku masz rację, widocznie to przez osłąbione mięśnie po porodzie. Bo przyjście na świat Wanesski choć było szybkie (od 7.30 do 9.15) ale bardzo intensywne za to, z tym parciem masakra była , bo mam powykrzywianą macicę i główka nie mogła wejśćdo kanału jakoś tak położna tam komentowaął, ale ja przez ból nie wszystko słyszałam. Jakbym dziś słyszała... "mocniej, poprzyj, jak na kupę " hehe :-D

Co do kosmetyków, to z całęj kolekcji jaką kupowałam to korzystałąa z oilatum właśnie (ale tylko płyn do kąpieli) i oliwka, bo miałam wrażenie, że mało nawilżona skórka . Potem jak cos kupowałam to firmy HIPP i już później mydełko Oilatum. Szampon tak naprawdę po roku życia, bo tych parę słomek znakomicie się myje mydełkiem i nie ma tyle płukania jak po szamponie.

Mam jeszcze po Wanessce litrową butlę Oilatum i Sudocrem nawet nieotwarty, bo jakoś sie obeszło, także nic z tych rzeczy kupować nie będę.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 lis 2010, 17:24

Mam jeszcze po Wanessce litrową butlę Oilatum i Sudocrem nawet nieotwarty, bo jakoś sie obeszło, także nic z tych rzeczy kupować nie będę.
a nie będzie przeterminowane :ico_noniewiem: ?
Witaj Zubelek fajnie, że coraz częściej do nas zaglądasz, i tak sobie myślę, że dzięki temu zamieszaniu z przeprowadzką, remontem to szybko Ci czas do porodu zleci :ico_brawa_01:

Dziewczyny a ja zaczynam łapać stresa, bo mam od jutra zjazd i kolejne trzy dni całe dnie musze siedzieć na uczelni, i normalnie zastanawiam się jak ja wysiedzę :ico_noniewiem: , wczoraj w kinie bylo mi ciężko 2h, gdzie sa wygodne fotele. Mam dość nisko układ i jest mi naprawde trudno na tułku dłużej usiedzieć, a do tego w niedziele egzamin z matmy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 lis 2010, 17:52

Buzok to życzę wytrwałości na zjeździe
Egzamin z matmy ?? :ico_szoking:

kosmetyki nie są przeterminowane, sprawdzałam. Po takiej ilości przeprowadzek nie mam zależałych kosmetyków, leków i temu podobnych rzeczy oraz staruch ciuchów, bo przy każdym pakowaniu selekcja :-D i to jest chyba jedna z niewielu zalet częstych przeprowadzek

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 lis 2010, 18:07

Egzamin z matmy ??
no niestety :ico_noniewiem: , ja studiuje Edukację wczesnoszkolną i przedszkolną więc takie przedmioty jak ed matemtyczna, czy ed polonistyczna to postawa.
Tak spytałam dla pewności o te kosmetyki, choć faktycznie takie rzeczy mają dlugą warzaność, to fajnie, że już nie musisz kupować :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 lis 2010, 18:54

O to fajny zawód :ico_brawa_01:

O oilatum bardzo się cieszę, bo to jednak nietania przyjemność, a teraz każdy grosz się liczy :ico_noniewiem: Za tą butlę kiedyś chyba z 70 zł. dałam i stoi to i stoi sama już przymierzałam się do kąpieli w nim, ale wanny nie mieliśmy. Dopiero teraz na nowym :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 lis 2010, 19:05

O to fajny zawód
to już koleny, który zdobywam :-D . Po liceum mam technik-ekonomista, potem mgr rewalidacja z terapią pedagogiczną, potem oligofrenopedagogika, a teraz to :ico_olaboga: i tak się zastanawiam po co mi to wszystko, jeśli nie jestem nawet pewna, czy będę miała robotę po macierzyńskim :ico_noniewiem:
Za tą butlę kiedyś chyba z 70 zł.
oj wiem cos o tym, niby nie stosowałam tego z Oliwią, ale moja mama ma okropną alergię skórną i musi tego używać, już teraz przeszła na inną metodę zdobywania tego płynu. Kupuje leki w jednej aptece, zbiera punkty, które potem wymienia na płyn :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 lis 2010, 00:54

Buzok, to czego się nauczysz nie będziesz na garbie dźwigać ;) tak mawiała moja Mama :D
Nigdy nie wiesz jaka umiejętność w życiu Ci się przyda

A my z Krzyśkiem nalepiliśmy ponad 100 pierogów ruskich i jesteśmy z siebie ogromnie dumni :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 lis 2010, 09:15

Witam, stawiam :ico_kawa:

Chyba Bartek już na stałe przestawił się ze spaniem - wstaje tak o 7.30, 7.40, czyli godzinę później. A spać idzie też trochę później, bo po 21. Mnie to nawet pasuje

Ja dziś po południu do gina.

Miłego dnia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość