Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

11 lis 2010, 21:16

A jak oni robia ten masaz???
robak trzymaj sie kochana :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 lis 2010, 21:42

hejka laski :ico_placzek: :ico_placzek:
wymaswali mnie mega w szpitalu ale zadnych skurczy :ico_placzek: i odeslali do domu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
matko boska jak to bolalo :ico_szoking: :ico_szoking:
no co ty.... :ico_szoking: :ico_szoking:
to ja myślałam, że cie zostawią już w szpitalu :ico_noniewiem:

jestem z tobą i kurna myślę o tobie..

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 lis 2010, 21:51

poloz powiedzial zebym leie do domu pojechala niz bezsensu w szpitalu wisilajk sie nic nie dzieje nawet po masazu...jatam wlew domu bo z Sarka moge byc....
ale kurcze juz myslalam ze jakos pojdzie :ico_noniewiem:
boli mnie brzuch jak na okres ...nic wiecej...

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 lis 2010, 21:57

poloz powiedzial zebym leie do domu pojechala niz bezsensu w szpitalu wisilajk sie nic nie dzieje nawet po masazu...jatam wlew domu bo z Sarka moge byc....
ale kurcze juz myslalam ze jakos pojdzie :ico_noniewiem:
boli mnie brzuch jak na okres ...nic wiecej...
no pewnie jak nic sie nie dzieje to lepiej siedź w domu
mi jak położna zrobiła masaż to sie rozkręcało na maksa od razu

[ Dodano: 2010-11-11, 21:36 ]
wyłączam kompa
3mam kciuki kochana aby szybciutko poszło :ico_sorki:
buziaki

dobranoc

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 lis 2010, 22:58

czesc dziewczyny.
Ja dzis pozno sie melduje.
Ale caly dzien ganiania.
Najpierw zabralismy malego do muzeum wojska polskiego, poogladal czolgi, armaty i helikoptery :-) nawet ma foty w srodku w czolgu i w helikopterku. Mial frajdy, ze hohohoho.
Potem pojechalismy do tesciow na obiad. Mlody zostal u tesciow. aMy z mezem do kina :-) a teraz juz w domku, ale zmeczona jestem nieslychanie i brzuch boli oj boli.
Na szczescie mateuszowi biegunka przeszla, tylko wczoraj go pomeczylo a dzis juz ok, na szczescie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: musialo mu cos zaszkodzic, na szczescie to zaden wirus :ico_brawa_01:

Robaczku co ja czytam, juz myslalam, ze to juz :ico_szoking: wspolczuje masazu, ale jestem pewna, ze po nim cos sie ruszy.
No i ciekawe co u Justysi.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

12 lis 2010, 05:51

robak ejustysia jak tam dziewczyny?????? Mam nadzieje że w nocy Wam się rozkręciło i już tulicie maluszki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

MoniaM
dobrze że u Matiego to nie wirus :ico_sorki: Teraz tylko niech Tobie ta opryszczka sie szybko wygoii :ico_sorki: Fajny dzionek mieliście wczoraj :-) Sorki - zasnełam usypiając Maje wczoraj dlatego na gg juz mnie nie było. Skończyłam przedwczoraj ostatni sezon "Skazanego na śmierć" i musiałam wkońcu odespać to ostatnie siedzenie po nocach :ico_oczko: :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 lis 2010, 10:28

hejka :)
u mnie bez zmian, brzuch sie napinal ale nic z tego :ico_noniewiem:
tlumacze sobie ze w sumie jak nie pojdzie nic do nastepnego weekendu to i tak na weeknd ide nawywolanie ale juz z oksytocyna bo bede juz tydzin po terminie i nie beda mogli mnie juz do domu wyslac....poki co czekam ,wkoncu Majka musi kiedys wyjsc :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-12, 09:28 ]
ciekawe jak justysia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

12 lis 2010, 10:46

robak, coś czuje że te Majki to takie uparciuszki i im sie nie śpieszy :ico_oczko: Moja Maja urodziła się 40,4tc :ico_oczko:
ciekawe jak justysia
właśnie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

12 lis 2010, 10:50

Witam z rana

Maluszek smacznie śpi wiec mogę skrobnąć co nieco.

Robak szkoda, że u ciebie jeszcze nic się nie ruszyło ale moze lada dzień akcja sie rozkreci.

Tak czytam że ejustysia też udala sie do szpitala. Trzymam kciuki za szybki poród i czekam na wieści.

A teraz pochwalę sie wam, że z tych 23 kilogramów co mi przybyło w czasie ciazy to po porodzie zeszło od razu 17, tak wiec zostało jeszcze 6 do zrzucenia. Oj miałam duzo wody w swoim organizmie i po porodzie ładnie zeszło. Cieszę sie bo w końcu mam swoje nogi a nie dwa wielkie balony. :-)

Zyczę miłego dnia

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 lis 2010, 11:17

Sylwia no widzisz kochana jak spadlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi caly czas sie napina ten brzuch kurcze co tu zrobbic zeby te skurcze sie pojwily :ico_noniewiem: tak bardzo ccialabym zeby samo poszlo bez tch kroplowek znowu..... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość