Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

12 lis 2010, 11:18

sylwiab0000, ucałuj Szymka od nas! :) i pisz co tam słychac u Ciebie i maluszka :) Pewnie sie napatrzeć na niego nie możesz??? :-)

[ Dodano: 2010-11-12, 10:20 ]
robak, na mnie działały 2 rzeczy jak byłam juz z Mają po terminie:
1 - skakanie na piłce do ćwiczen - to na rozwarcie
2 - długi i szybszym krokiem spacer (to akurat przyspieszyło mi oba porody!!)
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-12, 10:20 ]
a spacer to na skurcze właśnie :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

12 lis 2010, 11:37

witajcie


ooo widzę, że tobie robak za bardzo sie nie rozkręca. A myślałam, że przez noc się rozkręciło. :ico_noniewiem: no trudno, musisz czekać

a ja stawiam :ico_tort: za wejście w 36 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja dziś do fryzjera idę :ico_brawa_01:
i tyle......

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

12 lis 2010, 11:48

czesc moje kochane :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Teraz tylko niech Tobie ta opryszczka sie szybko wygoii
jakos o dziwo wlasnie szybciutko przysycha juz.
Zawsze do tygodnia ja mam a teraz mysle, ze jeszcze dwa dni i bedzie blizna :ico_sorki:
Sorki - zasnełam
no trudno :ico_oczko: innym razem poplotkujemy jak nam sie uda zlapac :-D
wkoncu Majka musi kiedys wyjsc
otoz to :-)
wyjdzie jak bedzie gotowa :-)
ciekawe jak justysia
no wlasnie ciekawe jak tam ona :ico_noniewiem:
po porodzie zeszło od razu 17
super, bardzo duzo!!
Jak widac to nie tkanka tluszczowa sie zgromadzila a woda.Super!!! a te 6 to w kolejne dwa tygodnie pojdzie w zapomnienie.
Ja z Matim tez przytyłam 23 kg, ale po porodzie zeszlo mi 11.
a ja stawiam za wejście w 36 tc
no kochana Ty juz tez na koncowce!!
Gratulejszyn!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja wczoraj po 24 miała trzy bolesne skurcze i to takie z krzyza :ico_placzek: strasznie bolaly, myslam, ze to juz, ale byly 3 w duzych odstepach czasu i cisza.
Dzis z kolei wstalam z mega potwornym bolem podbrzusza.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 lis 2010, 11:49

hej laski no i ja domu, bylam na ktg ogolnie caly czas rozwarcie na 4 i skurcze co 9- 15 minu5t czyli stoimy w miejscu - odeslali do domu mamy czekac, dostaje swirka juz

robak mam nadzieje ze u ciebie lepiej sie to rozkreci

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 lis 2010, 12:35

kurcze dziewczyny te koncowki sa okropne,....idziena leb dostac!!

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

12 lis 2010, 14:57

kurcze dziewczyny te koncowki sa okropne,....idziena leb dostac!!
współczuje Ci strasznie bo jak jeszcze do terminu jakoś to idzie tak każdy kolejny dzień PO można szału dostać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

12 lis 2010, 15:09

A ja mam dzisiaj gosci, salatke pieczarkowa zrobiona, jeszcze mnie czeka salatka gyros i zrobilam jajeczka faszerowane bo maz bardzo lubi, wczoraj mielismy gosci wieczorkiem, maz ma do ponidzialku prace a od wtorku juz szefowa mu dala dwa dni wolne i potem ma platny urlop wiec ja mam nadzieje wytrzymac do poniedzialku, moze do wtorku najlepiej, poza tym staram sie udzielac towarzysko zeby o tym nie myslec i po prostu czekac a natura zrobi swoje :ico_oczko:

amelka w nocy mi wymiotowala i nad ranem, a potem polozyla sie ze mna w lozku i zasnela :ico_szoking: ona nigdy nei zasypia u nas w lozku a juz napewno ze mna, ale padla i pospalysmy do 9:30 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
wprawdzie mi krzyz peka ale jeszcze skoncze szykowac a potem sie wykape i bede czekac na mezusia z pracy a potem na znajomych :ico_oczko:

chwilke odpsapne bo ledwo laze, mam nadzieje ze mnie nie zlapie dzisiaj bo tyle pysznosci a ja mam nadzieje troche dzis sie rozerwac i zrelaksowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 lis 2010, 15:37

robak ja tobie wspolczuje bo ty to juz termin mmasz ja jestem jeszcze ponad tydzien przed wiec nawet jak sie nic nie rozkreca to zadna strata, tyle ze kurcze bola strasznie te skorcze , lekarz mowi ze wedle niego wczoraj urodze i nonono czekalismy i czekalismy, moze dzis sie cos rozkreci bo bola coraz mocniej tyle ze sa za zadko :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

12 lis 2010, 15:50

ejustysia widzisz ty cierpisz ze skurczami i musisz zekac a jaznowu tylko na te skurce czekam :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-12, 14:56 ]
karolina podziwiam bo ja ostatnia rzecza na jaka mam ochote to udzielanie sie towarzysko :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-12, 14:59 ]
Ania poszlabym na ten szybki spacer ale cholera pada caly czas :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

12 lis 2010, 17:27

ja padam na ryja, jeestem cala mokra ale jeszcze popraswalam, mezus wrocil i mam zakaz robienia czegos wiecej :ico_oczko: kuchnia po wszystkim wyglada jak po tornado ale mezus posprzata :ico_oczko:
ja sie udzielam towarzysko tylko ze wzgledu na to ze to do mnie przychodza wiec ja siadam wygodnie i juz :ico_oczko: poza tym przecieram szlaki z ludzmi ktorych dawno nie widzialam bo potem nie bedzie czasu a poza tym kazdego pytam czy mi posiedzi z amelka wiec mam juz kilka osob ktore sie okreslily kiedy i co i jak i nie bede musiala sie martwic o amelke bo poki co martwie sie zeby miala z kim zostac i sie nie smucila :ico_oczko: :ico_oczko:

dziewczynki trzymajcie sie !!!!!!!!!!!! i trzymajcie kciuki zebym ja nie urodzila przynajmniej nie dzis :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość