patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 lis 2010, 12:49

wiola85, ja tez tak mialam jak kaszlalam to mi pare kropek ucieklo
A wc ciagle siedze i najgorzej w nocy bo ze 3 razy wstac musze. ?I w pracy, srednio ostatnio wyliczylam ze co 45 min musze isc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2010, 12:53

wiola85 nietrzymanie moczu jest normalne w ciąży :ico_sorki: w pierwszej tak miałam,teraz na razie jest spokój :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 lis 2010, 15:52

Ja problemu z nietrzymaniem moczu nie mam ale za to ze swędzącą skórą.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lis 2010, 21:05

hej wieczorkiem
ale widzę,że pusto coś się zrobiło :ico_noniewiem:
dzisiaj do mnie wpadł niespodziewanie kuzyn z dziewczyną i z moim sobie kuzyn popił,wypili 1,2 l na dwoje :ico_szoking: mój już poszedł spać pół godziny temu a kuzyn pojechał do siebie :-)
Hania jeszcze nie śpi,a ja myślę czy też się położyć czy posiedzieć troszkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 lis 2010, 23:13

Cześć dziewczyny:) mmmm tyleee popisałyście dzisiaj, aż miło było poczytać...:)

Brzuszki macie cudowne! Mój też jest dużo większy wieczorem- jutro zrobię fotkę, też się pochwalę :ico_haha_02:

wiola85, co do nietrzymania moczu rzeczywiście jest to bardzo częste, niestety:(
Powinnaś ćwiczyć codziennie mięśnie Kegla, są to mięśnie dna miednicy, które podtrzymują macicę i pomagają kontrolować pęcherz. Ćwiczenia są bardzo proste...wystarczy na kilka sekund zacisnąć je tak jakbyś wstrzymywała siusiu :-) I rób kilka takich serii po 10 zaciśnięć w ciągu dnia. Wszystkie powinnyśmy to robić w ciąży :ico_haha_02:

Aniu wreszcie jesteś :ico_haha_02:
A ja śmigam zaraz spać bo jestem strasznie zmęczona. Jutro moi rodzice wyprawiają 25 rocznicę ślubu i dzisiaj narobiłam się trochę w kuchni :ico_sorki: Ale dziewczyny tyyyyle jedzenia będzie, że aż mi ślinka cieknie jak sobie pomyśle.... :-D

miłej nocki:*

[ Dodano: 2010-11-11, 22:16 ]
Ja problemu z nietrzymaniem moczu nie mam ale za to ze swędzącą skórą.
Też to mam- zwłaszcza na piersiach...już są ogromne, aż się boję co to będzie dalej!!!! :ico_sorki: Jest jakaś recepta na to?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 lis 2010, 13:32

aniawlkp86, to miałąs gosci i imprezke :ico_haha_02: dobrze ze maz sie ululał, bo moj czasami jak wypije to mu sie gadanie włacza ze nie mozna z nim wytrzymac :-D
Brzuszki macie cudowne! Mój też jest dużo większy wieczorem- jutro zrobię fotkę, też się pochwalę :ico_haha_02:
dziekujemy, to czekamy na twoj okaz :-D

Dzieki za rady, postaram sie cwiczyc te miesnie i zobaczymy co dalej. :-)
A co do swedzącej skory to nie wiem co robic, nie miałam tego.

Musze dzis na jakies zakupy wyskoczyc bo lodowka swieci pustkami :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 lis 2010, 16:28

hejka
zaraz szału dostanę z tym netem,godzinę czasu próbuję się połączyć i wysłać wiadomość którą juz 3 raz piszę :ico_zly: :ico_zly:
Hania śpi już 2,5 godz :ico_szoking: byliśmy z nią u lekarza i ma anginę,dostała antybiotyk,syrop i spray na gardło na tydzień :ico_sorki:
u nas deszczowo i wietrznie,jedynie leżeć pod kocem i się grzać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 lis 2010, 18:09

Cześć Aniu:) u nas też wieje.... nie chce się wychodzić! Biedna ta Twoja Hania...zdrówka dla niej, oby szybko wyzdrowiała!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 lis 2010, 19:11

Ja problemu z nietrzymaniem moczu nie mam ale za to ze swędzącą skórą.
Też to mam- zwłaszcza na piersiach...już są ogromne, aż się boję co to będzie dalej!!!! :ico_sorki: Jest jakaś recepta na to?
Ja stosuję ten balsam SVR Xerialine http://allegro.pl/svr-xerialine-fluide- ... 98116.html.
Balsam nie jest tani ale bardzo wydajny i mi pomaga. Dodatkowo mam AZS i teraz to jeszcze się nasiliło.
Ja byłam dziś na zakupach-kupiłam sobie bluzeczkę z regulacją, golf, biustonosz i rajstopy. U mnie w sklepie osiedlowym rajstopy kosztują tyle samo co H&M - 1 para za 19,90.

patrycja_g dostałaś zwolnienie?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

12 lis 2010, 20:26

hej,

wizyte mam na 20.45 wiec za jakies 30 min dopiero bede sie zbierac.

Wlasnie interpretuje sobie wyniki z moczu i mam liczne wplywy erytrocytow swiezych i fosforany bardzo liczne i z tego co widze to nie za dobrze. Ale za poltora godziny bede juz wszystko wiedziec.

Zaraz po wizycie napisze co i jak :-)

Ja sie balsamuje kosmetykami dla kobiet w ciazy ale dzis jak wyszlam spod prysznica do odkrylam ze cala moja lewa piers jest w swiezych rozstepach :ico_placzek: martwi mnie to bo jeszcze nawet nie polmetek a ja rosne i rosne a tego sie pozniej nie pozbede...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość