Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 lis 2010, 14:23

Cześć dziewczyny:)
U nas niestety pogoda taka sobie...:( Padało od rana, teraz się troszkę rozpogodziło, ale mimo wszystko niebo zachmurzone.
Właśnie pije kawke i wcinam ciasteczka maślane- taka mnie ochota naszła :ico_haha_02:

patrycja_g, może rzeczywiście daj lekarzowi jeszcze jedną szansę. Każdy czasem ma prawo mieć gorszy dzień czy być zmęczonym- co go oczywiście nie usprawiedliwia , ale tak czasem bywa. Następnym razem na pewno poświęci Ci więcej czasu i odpowie na wszystkie pytania.
Fitness też super pomysł :ico_haha_02: Mi też tego bardzo brakuje, ale ja to się trochę boję, po tych moich przejściach. Może chociaż zdecyduje się na basen :ico_haha_02:

emilia7895, nie mam pojęcia co na ten nadmiar pokarmu może pomóc, ale jeśli chcesz zapytam mamę- jest położną myślę, że będzie wiedziała co robić :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 lis 2010, 15:01

Koroneczka, o to pewnie mama bedzie przy porodzie :ico_oczko:

Co do lekarza to pojde do niego napewno, przynajmniej wlasnie jeszcze raz a pozniej zobaczymy. Bylam u niego juz kilka razy i pierwszy raz takie cos, ale coz kazdy moze miec gorszy dzien oby nie trafily mi sie 2 takie wizyty z rzedu.

Dziewczyny powiedzialam szefowej. Najpierw z przerazezniem zapytala "no i co teraz jak A (dziewczyna ktora miala za mnie jezdzic) jest na urlopie"potem, jak jej powiedziala m ze bede w takim razie ten tydzien jezdzic to sie uspokoila. Powiedzialam jej ze L4 przywiozlam ale wolalabym zeby narazie go nie oddawala zeby nikt nie wiedzial ze na zwolnieniu jestem i pracuje. A ona do mnie ze musi, ja jej na to ze przeciez ja mam 7 dni zeby jej dostarczyc wiec chyba moze to zawiez do biura dopiero w czwartek, to powiedziala ze dobra tak zrobimy :ico_olaboga: co za kobieta

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 lis 2010, 15:56

patrycja_g, tak tam mama na pewno przy porodzie będzie :-) Cieszę się, bo przynajmniej będę mogła liczyć na dobrą opiekę. No to rozmowę z szefową masz już za sobą- super, niestety taka kolej rzeczy, nie martw się na pewno sobie bez Ciebie poradzą :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 lis 2010, 16:11

hej

patrycja to lekarz faktycznie Cię zbył, ale własnie miałam Cię pytać, czemu przeważnie chodzisz tak późno, ale ta 16 to normalna godzina więc na pewno następnym razem będzie lepiej :ico_sorki:
Dobrze, że szefowa przyjęła bez większych problemów Twoje zwolnienie :-) .
Co do fitnesu to polecam, dziś własnie byłam, bylo super, szkoda tylko, że zajęcia są 1x w tyg. dla mnie to za malo, pewnie po dzisiejszym będę mieć zakwasy
Zazdroszczę wagi, u mnie juz pewnie ze 4 kg do przodu będzie :ico_noniewiem:

emilia niestety nie pomogę, tez wiem, że są jakieś leki na zatrzymanie, ale nic poza tym, radzę zadzwonić jednak do gina. U mnie laktacja sama zanikła, karmiłam stopniowo coraz rzadziej i nie bylo problemu.

murchnson sliczny brzusio :ico_brawa_01: , współczuję bólu głowy

koroneczka super masz z mamą :ico_oczko: u mnie dziś słonecznie, ale okropnie wieje :ico_olaboga:

ania jak córeczka???

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 lis 2010, 16:20

Koroneczka, no to naprawde super, bedziesz sie duzo pewniej czula i napewno lepiej cie beda traktowac

NOWA, tak mnie zapisuje niestety, nie mam wiekszego wyboru bo jakbym nie przyszla na ta godzine to musialabym kolejne 2 tyg czekac az ma luzniejszy grafik a wole chodzic troche czesciej. Ale teraz mam nadzieje ze bedzie inaczej i ta 16.45 naprawde pomoze

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 lis 2010, 17:33

tak mnie zapisuje niestety, nie mam wiekszego wyboru bo jakbym nie przyszla na ta godzine to musialabym kolejne 2 tyg czekac az ma luzniejszy grafik a wole chodzic troche czesciej. Ale teraz mam nadzieje ze bedzie inaczej i ta 16.45 naprawde pomoze
To pewnie dobry lekarz, też tak ciężko o wizytę u niego i przyjmuje w różnych porach :ico_haha_02: Dobrze, że teraz idziesz wcześniej, będziesz miała porównanie.
Ja też zwykle staram się umawiać na późniejsze godziny, bo mój K zwykle chce mi towarzyszyć, a do 16-17 pracuje.

Ostatnio mój K zaczął do naszej dzidzi mówić Zuzia. Jest już przekonany , że to dziewczynka chociaż jeszcze nic nie było widać, ale najlepsze jest to, że wybrał już imię...:) Zuzia mi się podoba, ale nie podjęłam jeszcze decyzji co do imienia. Jak rzucam jakieś prozpozycje, pada odpowiedź "Nie, Zuzia i koniec", więc chyba nie będę miała wyjścia jak to będzie dziewczynka :-) Chyba, że będzie chłopczyk, wtedy ja zdecyduje :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 lis 2010, 18:30

Ja też zwykle staram się umawiać na późniejsze godziny, bo mój K zwykle chce mi towarzyszyć, a do 16-17 pracuje.
Ja też staram się umawiać na jak najpóźniejszą godzinę by D zdążył dojechać.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 lis 2010, 18:34

ja tez do wczoraj wolalam te pozniejsze, a teraz chce sprobowac na ta 16.45 zobaczymy czy bedzie roznica.
Chociaz powiem wam ze bylam juz u niego przeciez i o 23 i tak sie nie zachowal jak wczoraj :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 lis 2010, 19:20

Może miał zły dzień.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 lis 2010, 19:28

tez pomyslalam ze moze mu ktos humor zepsul ale mimo wszystko ja tak samo jestem pacjentka i tak samo place wiec peewne komentarze typu "koniec bo stad dzis nie wyjde" czy "a co to pani da czy ma 10 cm czy 12" mogl zachowac dla siebie
Jak mu cos nie pasuje to niech nie zapisuje pacjentek na takie godziny tylko do 19 i koniec, on nie zubozeje a moze zadna inna nie bedzie sie czula tak dziwnie jak ja.
Ok bylo minelo, wyzalilam sie i zapominam o temacie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość