Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

12 lis 2010, 19:30

Agnieszka to najprawdopodobniej na koniec grudnia się załapiesz. Ale możesz się jeszcze zdziwić, czasami po wyjęciu krążka dziewczyny rodzą nawet po terminie

buzok jak jeszcze raz zasłabniesz, to Ci wszystko zaliczą ze strachu żebyś im nie mdlała :-D a tak poważnie to po prostu nie możesz siedzieć zbyt długo w jednej pozycji, bo wtedy jest słabsze krążenie

zubelek to tylko się cieszyć, że mała będzie mniejsza - lżej urodzić. Dlatego ja też cały czas liczę, że 3500 nie przeskoczy, bo inaczej cesarka.

Alineczq na rozpierduchę bardzo chętnie :-D tylko kurczę daleko mam

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 lis 2010, 19:48

buzok jak jeszcze raz zasłabniesz, to Ci wszystko zaliczą ze strachu żebyś im nie mdlała a tak poważnie to po prostu nie możesz siedzieć zbyt długo w jednej pozycji, bo wtedy jest słabsze krążenie
masz rację. Normalnie na siedząco miałam wrażenie, że cały świat mi wiruje tak mi się w glowie kręciło :ico_olaboga: . Oj no muszę jeszcze jutro wytrzymać trzymajcie kciukasy jak możecie, bo od 10.15 mam egz, a potem to takie obijanie się i zbieranie zaliczeń do 17, mam nadzieje, że dam rade, musze ciągle jakąś pepsi, lub kawkę lub może mocną herbatkę mieć koło siebie i będzie dobrze, a jak nie to fikne i mi szybciej zaliczą :-D .
Dobra zmykam lulu bo głowa mnie boli, po tym okropnym weekendzie poodpisuje Wam

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

13 lis 2010, 11:10

Witam w sobotni poranek, my zaraz z Młodym zmykamy na spacer, dopóki nie pada :ico_papa:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

13 lis 2010, 11:26

Hej mamuśki:)

Witam z :ico_kawa: w sobotni poranek!

A u mnie nie za ciekawie :(

Takie choróbsko mnie dopadło że szok ledwo mogę oddychać nos cały zawalony, płuca w sumie nie wiem ale dziś rano po 7 taki kaszel mnie dopadł że myślałam że się uduszę oddechu nie mogłam złapać! Byłam wczoraj u lekarza ale jak to angielski gp nic mi nie dał jedynie paracetamol i jakiś spray do nosa!

Dostałam wyniki na krzywą cukrową i co się okazało że z moim cukrem wszystko jest ok. ale za to mam niski poziom żelaza i dostałam takie małe brązowe tableteczki do łykania 3x dziennie mam nadzieje że mi się po nich poprawi!

Moja córcia chyba ma się dobrze bo fika cały czas chwilami to mam wrażenie że mi dziurę chce wykopać i szybciej wyjść!

Co myślicie o imieniu LEAH (czyt. Lija) - tylko szczerze proszę :)

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :)

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

13 lis 2010, 14:39

gaga22, Mi to raczej szybko zrobią ze względu na tą torbiel w głowie wiesz :ico_noniewiem: Mam nadzieje że nie zawsze to te 4 tyg wiecej w brzuszku dzidzioch :-D buzok14, No trzymałam te kciuki i nie ma wiesci pusciłam o 12 mam nadzieje że nie za wczesnie :ico_noniewiem: Aga_86, Bidulko nie przejmuj się anemia nie taka straszna :ico_sorki:
Co myślicie o imieniu LEAH (czyt. Lija) - tylko szczerze proszę :)
Jak ma byc szczerze to mi się nie podoba. :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-13, 14:11 ]
Aj no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Za skończony 31tydz oraz zaczęty 8 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 lis 2010, 19:36

Ja już w domciu . Jestem wykończona, ale szczęśliwa, bo mimo jeszcze nie mam wyników egzaminu to mam wrażenie, że napisałam wszystko i dobrze , mam nadzieje, że za wcześnie się nie ciesze, bo wyniki dopiero za miesiąc .
A tak ogólnie gdyby nie nospa to nie dałabym dziś rady, tak mnie dołem brzuchol bolał, no jeszcze jutro i znowu sielanka
Agnieszka sorki za tak późne wieście, ale oprócz egz mialam jeszcze inne zajęcia i dopiero co skończyłam :ico_sorki: . Dzięki za kciukasy i :ico_brawa_01: za kolejny tydz i miesiąc.
Co myślicie o imieniu LEAH (czyt. Lija) - tylko szczerze proszę :)
sorki ale mnie też się nie podoba, ale pamiętaj, ze to Wasza decyzja jak nazwiecie małą

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 lis 2010, 09:44

Witam, u mnie dziś piękna pogoda, także pewnie spędzimy dzień poza domem.

buzok14 super, że dobrze Ci poszło :ico_sorki:

Aga_86 co do imienia to nie mam zdania, nie przemawia zbytnio do mnie, ale też nie mogę powiedzieć, że całkiem mi się nie podoba.
Generalnie jestem przeciwniczką nadawania obcojęzycznych imion, ale to w Polsce. Ty mieszkasz za granicą, także to co innego.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2010, 14:29 przez gaga22, łącznie zmieniany 1 raz.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

14 lis 2010, 13:14

Hej Mamuśki sama nie wiem co do tego imienia dlatego chciałam się Was poradzić mamy taki dylemat że szok! To co mi się podoba a mianowicie Maja to jest moje ulubione i wymarzone imię dla córeczki to nie podoba się mojemu T. a znowu on nie ma sprecyzowanego imienia i mówi że ma być ładne i normalne ale jak ja jakieś proponuje to mi się nie podoba! Kombinujemy na wszystkie sposoby ale jakoś nie możemy dojść do porozumienia i dlatego wybraliśmy ang. imię i to też w sumie z jego strony było tak na odwal! Nie wiem jak mam go przekonać do Majeczki- próbowałam już chyba wszystkiego! Może wy mi coś poradzicie jak udobruchać faceta :)

Buziaczki :*

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 lis 2010, 21:25

Buzok graty za egz. i przetrwany zjazd

Aga a mi się podoba pod warunkiem, że .... na stałe mieszkacie za granicą... Bo tu w Polsce przede wszystkim z pisownią i wymową byłby problem... Ale dla mnie brzmi ładnie, Nie wiem jak z nazwiskiem to współgra..

Ja też swojego nie mogę przekonać do Ignacego ;( Uparłsię na tego Juniora i nonono.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 lis 2010, 21:39

buzok14 super, że dobrze Ci poszło
Buzok graty za egz
dzięki :ico_sorki:
przetrwany zjazd
oj nie ukrywam, że byl ciężki, ale mam go już za sobą i jest ok, oprócz bolącego krocza, normalnie :ico_szoking: tak boli przy każdym kroku.
Mówicie, że spieracie się o imiona z facetami :ico_haha_01: . Powiem, że mnie taz nie bardzo się podoba Adrian, ale ja w sumie wybierałam Oliwia, i się bez problemu zgodził, więc dałam mu wolną rękę i wybral Adrian. Na początku wogóle mi sie nie podobało, ale codzień to bardziej do mnie przemawia, no i chyba już się przyzwyczaiłam :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość