Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 lis 2010, 17:09

buzok14, a mnie się wydaje, że krzesła razcej nie mają wpływu na ból brzucha. Ale ja się nie znam, to moje przypuszczenie. Lepiej pwoiedz o tym lekarzowi.

Tynusz1, ja takiej huśtawki nie mam, ale bardzo polecam Ci fotelik bujaczek. Świetna sprawa
Mąż się naprawił
super :ico_brawa_01:
mam miękką szyjkę to już wiem powinnam się martwić czy poprostu wypocząć??
martwić jak martwić, co ci lekarz poradził????
Napiszę Ci co mnie doradził, bo też mam niestety miękka szyjkę. Zakaz dźwigania, przemęczania się, sexu. Mam dużo wypoczywać i najlepiej nie robić nic. Wzięłam sobie to do serca no i ograniczyłam się do podstawowych obowiązków.Jesli to nie pomoże to dostane leki na podtrzymanie, a jeśli leki nie ppmogą to założy mi krążek. A szyjkę masz długą????A ten ból to tylko dziś tak, czy zdarza się częsciej???I odpoczywaj dużo !!!
Nie chcę bez powodu zawracać lekarzom głowy może ktoś ich bardziej potrzebować...
no coś ty lepiej zawrócic głowę o jeden raz za duzo niż za mało. Jeśli coś cię nie pokoi to nie zwlekaj tylko idź do lekarza koniecznie. Jesteś w ciąży i obawy są jak najbardziej normalne. a lekarz musi je rozwiać i sprawdzić czy wszytsko w porządku. Także Aga jak się martwisz to zmykaj do lekarza.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

14 lis 2010, 17:44

Wiesz no lekarz powiedział mi ,że szyjka jest długa -to było 2 tyg temu ale jest mięka więc mówi do mnie spoojie bez szaleństw .Nie wiem co mam mysleć bo jakoś nie odebrałam tego jako coś grożnego .To ,że mnie tak boli zdarza się raz na 2-3 dni więc nie wiem czy się szyjka zaczęła skracać czy to tylko ból związany ze zmęczeniem i miękką szyjką ,mam wrażenie jakby mi się mięsnie pochwy poluzowały dziwne

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 lis 2010, 18:35

bardzo polecam Ci fotelik bujaczek
chyba nawet to samo :) tylko ten bujaczek porusza się jak huśtawka :-)
ale dzisiaj nie byłam :-D zapomniałam totalnie żeby iść :ico_wstydzioch:

jejku martwię się co mi jutro gin powie na ten cukier :ico_chory: :ico_noniewiem:

i muszę jej powiedzieć o tym że przedwczoraj czułam takie dziwne ukłucie w pochwie chwilowe... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 lis 2010, 19:53

@gniecha, ja zapomniałam dodać, ze moja szyjka jest krótka, ale jak twoja jest długa to bardzo dobrze, mimo wszytsko oszczędzaj się ile możesz. A z tym bólem, to ja bym nie zwlekała tylko szybko poinformowała lekarza.
Blanka26 napisał/a:
bardzo polecam Ci fotelik bujaczek

chyba nawet to samo :) tylko ten bujaczek porusza się jak huśtawka :-)
acha, bo myślałam, ze chodzi o taką małą huśtaweczkę metalową.

[ Dodano: 2010-11-14, 18:53 ]
jejku martwię się co mi jutro gin powie na ten cukier
pewnie każe powtórzyć badanie

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 lis 2010, 19:58

acha, bo myślałam, ze chodzi o taką małą huśtaweczkę metalową.
nie nie :-)
pewnie każe powtórzyć badanie
zapewne, albo wyśle do jakiejś poradni :/

jutro po wizycie mam wolne, bo wzięłam urlop więc pójdę na lumpeks może coś dla Julci fajnego znajdę :-D

[ Dodano: 2010-11-14, 18:59 ]
już bym chciała jutra :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 lis 2010, 21:50

buzok14, a mnie się wydaje, że krzesła razcej nie mają wpływu na ból brzucha. Ale ja się nie znam, to moje przypuszczenie. Lepiej pwoiedz o tym lekarzowi.
powiem lekarzowi napewno, ale ja się chyba źle wyraziłam , bo ten ból był dołem brzucha i wyraźnie miałam wrażenie, że poprostu za dużo siedziałam i dlatego mnie bolał, dziś ja leże jest już lepiej.
Agniecha a bóle krocza mam też już zauważyła, że jak jeztem za bardzo aktywna, bo jak np w zeszłym tyg ciągle leniuchowałam, to było ok, a teraz po zjeździe to normalnie kroka zrobić nie mogę.

Kutro cały dzień leżę :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 lis 2010, 22:08

Kutro cały dzień leżę :ico_sorki:
leż leż kochana ile wlezie.. ja mam nadzieję że mi jutro sprawdzi szyjkę macicy :ico_sorki: powiem o tym ukłuciu to może zobaczy czy jest wszystko Ok. :ico_puknij:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 lis 2010, 22:11

powiem o tym ukłuciu to może zobaczy czy jest wszystko Ok.
_________________
na końcóweczce to ,ósimy o wszystkim mówić, bo różnie może być

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

14 lis 2010, 22:14

na końcóweczce to ,ósimy o wszystkim mówić, bo różnie może być
nie no tak..
a ja jeszcze ani razu szyjki macicy nie miałam sprawdzanej :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 lis 2010, 22:21

a ja jeszcze ani razu szyjki macicy nie miałam sprawdzanej
a badana jesteś przy każdej wizycie? Mnie mój lekaż bada co 2 tyg o sprawdza czy miękka, czy krótka. no tętno słucha

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość