emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 lis 2010, 21:01

czesc

dzieki za odpowiedzi w sprawie tego karmienia, koroneczka, bylabym wdzieczna, gdybys spytala mamy co robic w moim przypadku
chociaz piersi narazie ok, ja wole byc zabezpieczona :ico_oczko:
dzis mielismy piekny dzien, normalnie wiosna

potem Was doczytam jak maly usnie

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 lis 2010, 09:05

Hej

No i weekend zleciał :ico_placzek:

Ale było fajnie :ico_brawa_01: , pogoda dopisała, odpoczęłam :-)

Dziś wizyta na 10.15.

[ Dodano: 2010-11-15, 08:06 ]
sory, ze tak krótko i o sobie, ale robota czeka, odezwe się po wizycie

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2010, 10:03

czesc

NOWA, czekamy na wiadomosc

[ Dodano: 2010-11-15, 09:05 ]
ja mam wizyte w nastepny wtorek, oczywiscie nie moge sie juz doczekac

[ Dodano: 2010-11-15, 09:06 ]
ja mam wizyte w nastepny wtorek, oczywiscie nie moge sie juz doczekac

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lis 2010, 10:57

Hej dziewczynki, ja tez tak na chwile, bo ide dzis do pracy pierwszy raz po chorobowym :ico_placzek: Noramalnie mam stresa, ciekawe co znowu za robote mi wymysli :ico_szoking:

Motylek ja tez tak pocichutku sobie licze na dziewczynke :-D i moj M tez bardzo by chciał ja miec, na imie damy Laura :-)
Oliwia tez bardzo ładnie :-D
Mysle ze juz za jakis czas dowiemy sie co tam w nas siedzi :-)

Ja tez widziałam ze jest was w czerwcu bardzo mało, mozna by połaczyc watek maj-czerwiec, jak dziewczyny sie zgodza i wy nie macie nic przeciwko :-)

Albo poczekajmy chwile i moze ktos jeszcze do was dojdzie, bo narazie chyba 3 jestescie a zooola tez w maju u nas pisze :-D

Pozdrawiam miłego dzionka, odezwe sie wieczorem :-)

NOWA, a własnie powodzenia i czekamy na wiadomosci ja w czwartek ide do ginka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lis 2010, 10:59

Hej dziewczyny :-)
emilia7895, co do tego karmienia mama mówi, że nie ma sensu żadnymi lekarstwami się truć, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży. Im mniej będziesz karmić tym mniej pokarmu Twoje piersi będą produkowały. Najpierw powinnaś zrezygnować z karmienia wieczorem i w nocy, ponieważ wtedy wiecej pokarmu narasta. Musisz zrobić to stopniowo. Np. jeśli teraz karmisz 3 razy dziennie, zastąp jedno karmienie innym posiłkiem- kaszką albo czymś przez tydzień, potem znowu zrezygnuj z kolejnego , a piersi same się przyzwyczają do nowego trybu i jak w końcu odstawisz całkowicie, przestaną produkować mleko. Tak jakoś to wszystko brzmiało :ico_haha_02: Mówi jeszcze, że musisz być konsekwentna i jak już raz zrezygnujesz z karmienia nie możesz złamać tej zasady- dziecko szybko się nauczy :-)

emilia7895 czekamy na informacje :-)

U nas dzisiaj też jest pięknie, oby jak najdłużej taka "wiosenna" pogoda się utrzymała. Pójdę na spacer potem, jakieś zakupy przy okazji zrobię..Muszę też doniczkę kupić, bo pięknego kwiatka od mamy dostałam :-)

Miłego dnia

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2010, 11:05

Koroneczka, dzieki, za pamiec

tylko u nas to tak szybko jakos nastapilo, Marcel juz od dluzszego czasu pil piers tylko do drzemki dziennej (teraz juz nie spi) do zasypiania wieczorem i w nocy z 3 razy
tak juz bylo dosc dlugo, ale widocznie dosc duzo pil, bo nadal mam sporo mleka
od chyba 3 dni maly mowi, ze cycus dla Tosi, on jest duzy i nie pije :ico_oczko: :ico_szoking: wieczorem tylko sobie potrzyma i zasypia, albo po prostu sam zasypia, bez picia, w nocy nie pije
ja nie chcialabym zadnymi lekami sie faszerowac, tylko moze ta szalwia?? piersi mam duze, pelne ale nie bola, nie sa twarde :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lis 2010, 11:05

Aha, jeszcze co do tego karmienia, nawet gdybyś od razu odstawiła całkowicie, bo Ty chyba rzadko bardzo już karmiłaś to nie powinno się nic stać, piersi powinny się do tego przyzwyczaić i po jakimś czasie przestaną produkować mleko. Nie mniej jednak nie stanie się to w jeden dzień, więc się nie przejmuj.

[ Dodano: 2010-11-15, 10:08 ]
Tak tak o tą szałwię też pytałam, jak najbardziej możesz napary robić w niczym nie zaszkodzi. najlepszy domowy sposób:)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2010, 11:09

wiecie co jestem bardzo dumna z mojego synka, ze sam dorosl do tej decyzji, ze juz wystarczy mu mleczka
jeszcze pare tygodni temu wydawalo mi sie to niemozliwe, ze moj synek przestanie pic pier - myslalam, ze bedzie do osiemnastki :ico_oczko: :-D tak bardzo to lubil
ogolnie jestem przeciwniczka odstawiania na sile, chyba ze oczywiscie jakas trudna sytuacja tego wymaga
ciekawe jak dlugo bede karmila kolejna dzidzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-15, 10:10 ]
Tak tak o tą szałwię też pytałam, jak najbardziej możesz napary robić w niczym nie zaszkodzi. najlepszy domowy sposób:)
ooo dzieki, a wiesz moze ile herbatek mozna pic dziennie? w zwiazku z ciaza pytam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 lis 2010, 11:14

emilia7895, nie wiem ile dziennie, ale mama mówiła, że możesz nawet napar taki zrobić i przemywać pierś wacikiem. Myślę, że 3 dziennie nie zaszkodzą ( ale to moje zdanie) w końcu to naturalne jest, a nigdzie nie słyszałam, ze szałwia w ciąży szkodzi. Ale jakby co dopytam jeszcze, żeby nie było :-)
Dzielny ten Twój synuś:)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 lis 2010, 11:17

Koroneczka, dziekuje Ci bardzo :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość