dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

13 lis 2010, 16:44

tylko i wylacznie allegro? bo np. ebay to tez taki sam internetowy "dom aukcyjny"...
ja to wiem ale niestey sa takie odgorne ustalenia Lk-glowny admin tak zdecydowal i na razie decyzji nie zmienil :ico_noniewiem:
dorotaczekolada napisał/a:
zaluje ze do przedszkola nie chodzi
a staralas sie o miejsce dla niego?
staralam ale nie spelniamy kryteriow. no ale od przyszlego roku juz do zerowki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

13 lis 2010, 21:47

takie odgorne ustalenia
nie bede wnikac, dlaczego tylko allegro :ico_oczko: :ico_oczko:
ale od przyszlego roku juz do zerowki
to teraz rok wczesniej zaczyna sie szkole?

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

13 lis 2010, 22:46

witajcie,

co do bajek to nie chciałabym żeby synek oglądał te chińskie badziewie...ale gdzie uczą liczyć, alfabetu, po angielsku lub gry kiedyś tam edukacyjne...np pół godziny dziennie nie mam nic przeciwko...oczywiście wszystko jest dla ludzi, ale w pewnych granicach...nie mówię tu o siedzeniu cały dzień przed tv/kompem...

trzeba zachować zdrowy rozsądek...
pewnien lekarz chował tv przed dzieckiem i dziecko mając 5 lat telewizora nie widziało...to już dla mnie przeginka. Ale...każdy wychowuje dzieci jak chce...moim zdaniem nie ma co przeginać w żadną stronę :-)

obcięłam małemu włoski :-) już mu w oczka wchodziły.
Jutro może uda mi się wstawić fotkę...

no i zawiesiliśmy huśtwakę w drzwiach - ale ma radochę :ico_brawa_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 lis 2010, 10:30

to teraz rok wczesniej zaczyna sie szkole?
NO WLASNIE WPROWADZILI ZE 5LATKI DO ZEROWKI.MY MAMY JESZCZE WYBOR CZY 0 W PRZEDSZKOLU CZY SZKOLE ALE POSLEMY OD RAZU DO SZKOLY(sory za capsa)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 lis 2010, 11:58

Wcięło mi całego posta...ehhh... to jeszcze raz
takie odgorne ustalenia
dziwne te ustalenia
moim zdaniem nie ma co przeginać w żadną stronę :-)
pewnie, że tak, nie ustrzeżemy naszych bąbelków przed wszystkim. Mówiąc "głupie" miałam na myśli właśnie chińskie, ale też znaczną część amerykańskich bajek/filmów. Bajki, do których linki wysłałaś wydają się całkiem fajne i dopasowane do wieku naszych dzieciaczków. Ja jednak sie wstrzymam jeszcze z puszczaniem Wice TV, tym bardziej, że ona nie jest tym zainteresowana. O przepraszam, wczoraj, gdy oglądałam wiadomości zaciekawiła się tańcem brzucha babć z wrocławskiego klubu seniora i przystanęła na chwilkę :ico_oczko:

anusiek, pochwal się koniecznie nową fryzurką Piotrusia. Wice jakoś tak wolno rosną włoski
OD RAZU DO SZKOL
też bym tak zrobiła

U nas dzisiaj piękna pogoda, byłyśmy już w kościele. Teraz Wika śpi, ugotowałam już obiad i mam chwilkę dla siebie :ico_sorki: Mam nadzieję, że u Was też jest tak pięknie. Miłej niedzieli Wam życzę :-D

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

14 lis 2010, 12:29

Witajcie.
U mnie zakręcony długi weekend. Pobyt u brata bardzo udany. Justynka bardzo grzecznie bawiła się z Majką, cały czas chciała ją zaczepiać przytulać :ico_szoking: Niestety Maja jest na etapie, że nie lubi gdy ją ktoś dotyka i w takich momentach uciekała przed Justynką. Noc fatalna, nie wiem czy przez inne miejsce, czy za dużo wrażeń.
W piątek i niedziela basen (odrabialiśmy chorobę Justynki). Sobota zakupy a potem trochę odpoczynku w domu.
Od piątku zbieram się by coś napisać, ale jakoś mnie wena opuściła :ico_wstydzioch:
U nas dzisiaj piękna pogoda
a u nas pochmurno :ico_noniewiem:
Ale...każdy wychowuje dzieci jak chce...moim zdaniem nie ma co przeginać w żadną stronę :-)
my nie mamy tv bo go po prostu nie używaliśmy, ale pewnie kiedyś będziemy musieli kupić, gdy mała pójdzie do przedszkola. Dzieci potrafią być bardzo wredne, gdy ktoś się wyróżnia. A niestety dziś na porządku dziennym jest oglądanie reklam, bajek i innego dziadostwa. Nie chcę by moje dziecko było z tego powodu dyskryminowane, oczywiście sama zdecyduję co będzie oglądać i jak długo :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-14, 14:03 ]
Nareszcie udało mi się zgrać zdjęcia, więc wklejam
Obrazek

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 lis 2010, 16:23

dorotaczekolada napisał/a:
takie odgorne ustalenia
dziwne te ustalenia
ano dziwne ale nic nie mozemy poradzic. powiem wam szczerze ze kontakt z glownym adminem jest strasznie ciezki :ico_noniewiem:
tańcem brzucha babć z wrocławskiego klubu seniora i przystanęła na chwilkę :ico_oczko:
te babcie byly swietne,i dj Krycha :ico_haha_01: Lena lubi muzyke i jak gdzies uslyszy,na kompie czy w tv to zaraz podryguje i kiwa sie jak nawiedzona :ico_oczko:
dorotaczekolada napisał/a:
OD RAZU DO SZKOL
też bym tak zrobiła
no ja nie chcialam zeby sie rok przyzwyczajal do przedszkola a potem na nowo do szkoly. wolalam mu nie mieszac wiec pojdzie do szkoly.choc boje sie czy da rade :ico_olaboga:
Shiva, fajnie ze spotkanie udane :ico_brawa_01:
Dzieci potrafią być bardzo wredne, gdy ktoś się wyróżnia
oj niestety.ja sie martwie ze u nas beda przycinki ze wzgledu na nasza niezamoznosc.mnie nie stac na zabawki po kilkadziesiat czy kilkaaset zlotych,markowe ubrania czy dodatkowe zajecia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 lis 2010, 17:03

Shiva, super, że wypad się udał, a weekend baaardzo aktywny :-) Możliwe, że to przez nadmiar wrażeń Justysia źle spała. Śliczne trzy dziewczyny na zdjęciu :-D
Dzieci potrafią być bardzo wredne, gdy ktoś się wyróżnia
o tak, dlatego nie wykluczam, że moje podejście do oglądania tv przez Wikę się kiedyś zmieni.
te babcie byly swietne,i dj Krycha :ico_haha_01: Lena lubi muzyke i jak gdzies uslyszy,na kompie czy w tv to zaraz podryguje i kiwa sie jak nawiedzona :ico_oczko:
hehehe :-D to nasze dziewczyny mają podobny gust :ico_oczko: A babcie faktycznie bombowe są :ico_brawa_01:
boje sie czy da rade :ico_olaboga:
da radę na pewno, teraz w zerówce jest jedynie nauka przez zabawę, nawet nie pozwalają nauczycielom uczyć dzieci czytania, liczenia. Także spokojnie, będzie dobrze. Choć na początku może płakać i protestować i to nie ma znaczenia czy to szkoła czy przedszkole.
ja sie martwie ze u nas beda przycinki ze wzgledu na nasza niezamoznosc
tak jest teraz, a może za jakiś czas wasza syt. się odwróci o 180 st., tego nie wiesz.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 lis 2010, 17:14

Helen bobasek ma butle i Klara ja ssie :-D ale tez jak ją najdzie to przytula i włącza aby płakał

inia1985, moja wcale TV nie obchodzi, teraz je granata bo syn z mężem pojechali gdzies i zgineli :ico_zly: a ona je granata i zagryza go frytkami, ale ja ją karmie :ico_olaboga: aby tylko chwile spokoju miec

Shiva, super zdjecie, jaka Justynka juz duża

maja ledwo zipie, zjadła co jej dałam ale się zmęczyla i siedzi i sapie (kataru nie ma a gdzies jej zalega i chrypie)

[ Dodano: 2010-11-15, 10:01 ]
od dzisiaj katar jej sie leje :ico_zly: tak źle i tak

mała mnie przeraża, ostatnio dobrała sie do kociego jedzenia i jadła, myślałam że ja zwymiotuje tak ona śmierdziła, dzisiaj znowu się tam dobrała i wylała na siebie miske wody :ico_olaboga: ona sie porusza w ekspresowym tempie, nauczyła sie odsuwać krzesła co blokowaliśmy dojście do kociego jedzenia, wczoraj znalazła klocka lego syna i mało nie połkneła :ico_placzek: tylko wziąść i przywiazac

w biedronce beda klocki lego dla maluchów zobaczcie gazetke

[ Dodano: 2010-11-15, 10:12 ]
klocki bedą od 2.12 za 59,90 od 18 m-ca nie sa to małe elementy więc moja nie powinna zjeść

a dzisiaj kupiłam jej w biedronce ślimaka z klockami do wkładania za 55 zl z Fisher price chyba pod choinke dam jej i te klocki dokupie lub drewniane bo też bedą

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

15 lis 2010, 12:22

zaciekawiła się tańcem brzucha babć z wrocławskiego klubu seniora i przystanęła na chwilkę
:ico_haha_01:
pochwal się koniecznie nową fryzurką Piotrusia
no właśnie aparat mi się rozładował :ico_noniewiem: jak naładuję baterie dziś to zaraz wrzucę :-)

Inia zazdroszczę, szczerze to zaczęłam mu włączać te bajki bo nie dawałam sobie z nim sama rady...jak szykowałam śniadanie to przychodził do kuchni i wdrapywał się po moich nogach..a jak wsadziłam w fotelik to się darł a tak mam te 10 min na spokojne przygotowanie nam śniadania, sobie kawy, wzięcie witamin...

Shiva, śliczne dziewczynki jesteście :ico_brawa_01:
Lena lubi muzyke i jak gdzies uslyszy,na kompie czy w tv to zaraz podryguje i kiwa sie jak nawiedzona
Piotrek też tylko że macha głową i podryguje, włączam mu kołysanki utulanki, uwielbia je no i arkę :-)

anetka607, na pewno zobaczę, a fakt nasz mały wczoraj walnął buzią o meble i zębem zrobił w desce dziurę...melbe solidne drewniane...masakra jak płakał, na szczęście buzia i ząbki ok.
Trzeba mieć oczy do okoła głowy i 10 macek to może by się je dopilnowało.

a dziś byliśmy na pobraniu krwi :ico_placzek: ciekawe jak wyniki, poziom wit d i żelaza...

u nas też pięnie słońce świeci :ico_brawa_01:

miłego dnia wszystkim

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość