Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 lis 2010, 06:56

patrycja_g, Murchinson, kurcze dziewczyny wspolczuje wam, mnie to nic nie swedzi, a wiem ze moja kolezanka tez tak nazekałą i trafiłą do szpitala bo stwierdzili ze to jakas cholestaza (nie wiem czy dobrze napisalam) ale obiawami jest bardzo swedzaca skora.
Właśnie tego się obawiam tym bardziej, że zaczyna się najczęściej od swędzenia rąk i nóg. Jutro idę do gina i zobaczymy co stwierdzi.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2010, 13:05 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lis 2010, 09:20

czesc

moj maly podlapal katar i milliesmy z tego powodu pobudki w nocy
teraz jeszczes pi

Murchinson, ta cholestaza to chyba w pozniejszej ciazy sie ukazuje, ale pewna nie jestem :ico_noniewiem:
oby o nie to :ico_sorki:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

16 lis 2010, 09:50

hej

dziewczyny nie straszcie, kiedys obila mi sie o uszy ta choroba do teraz wiedzialam tylko ze to cos z watroba, a teraz poczytalam w necie i troche jestem przerazona. A moj gin w Wietnamie i wraca 13.12. Zrobie sobie najwyzej prywatnie ASPAT i ALAT a jak bedzie podwyzszony pojde do lekarza ogolnego.

Ja tez ciezka noc mialam. Chyba z 6 razy tak mie uklulo w brzuchu i prad przeszedl az do pochwy ze pozniej balam sie az zasypiac. Jak raz krzyknelam to R na bacznosc stanal. Teraz juz ok, mam nadzieje ze to tez nic groznego.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lis 2010, 11:07

Hej dziewczyny :-)
Współczuję Wam tego swędzenia, mnie swędzą tylko piersi, ale to chyba od tego, że zwiększa się ich objętość, ręce i nogi na szczęście są wolne! Najlepiej pogadajcie z lekarzami, bo żadnego objawu nie można bagatelizować. Oby to było zwykłe swędzenie...

W ogóle znowu jakaś fala grypy szaleje , przez tą wysoką temperaturę za oknem:-( sama się męczę z katarem.emilia7895 oby synkowi szybko przeszło.

patrycja_g , ja też często mam takie kłucia, zwłaszcza jak podciągnę kolano pod brzuch albo ruszę się jakoś szybko. Dzisiejszej nocy obudziłam się tylko raz, ale to na siusiu tylko.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 lis 2010, 11:14

hej
cholestaza to chyba w pozniejszej ciazy sie ukazuje
mnie sie tez cos takiego kojarzy
moj maly podlapal katar i milliesmy z tego powodu pobudki w nocy
zdrówka zyczę :ico_sorki:
ja też często mam takie kłucia, zwłaszcza jak podciągnę kolano pod brzuch albo ruszę się jakoś szybko.
Ja tez tak mam, jest to dość gwłatowne, ale zaraz przechodzi :-)
mnie swędzą tylko piersi, ale to chyba od tego, że zwiększa się ich objętość
tak, mnie jeszcze brzuch, a reszta gornej czesci coraz mniej :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

16 lis 2010, 11:52

hmmm.... nie wiem jak to nazwac .... ale cos we mnie puka w srodku, jakby robil delikatnego pstryczka palcami. 3 razy w ciagu 15 min i teraz siedze i wyczekuje zeby sie powtorzylo i zebym mogla pomyslec z czym mozna to porownac :ico_oczko: ale nie znam takiego uczucia, moze to juz dzidzia :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lis 2010, 12:15

dzieki dziewczyny, mam nadzieje, ze Marcelowi szybko przejdzie
hmmm.... nie wiem jak to nazwac .... ale cos we mnie puka w srodku, jakby robil delikatnego pstryczka palcami. 3 razy w ciagu 15 min i teraz siedze i wyczekuje zeby sie powtorzylo i zebym mogla pomyslec z czym mozna to porownac :ico_oczko: ale nie znam takiego uczucia, moze to juz dzidzia :-D
wg mnie to dzidzia sie juz odzywa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo ja wlasnie z Marcelem w ciazy cos takiego czulam na poczatku :ico_brawa_01:
ja wlasnie tez poczulam malego w 16 tygodniu ciazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-11-16, 11:16 ]
patrycja_g, pijesz jeszcze ten prenalen?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

16 lis 2010, 12:19

emilia7895, ja juz w 17 jestem ale my z Wiola mamy takie suwaczki co sie przestawiaja dopiero jak jest kolejny tydzien i 4 dzien, obserwuj u mnie w czwartek :ico_oczko:

A pukanie juz sie nie powtorzylo ale za 3 razem jak wyczilam ze to moze byc to to az mi lzy w oczach stanely. Teraz za to cos plywa i plywa. Czasem czuc cos podobnego w jelitach ale to nie to no i w zupelnie innym miejscu :-D

[ Dodano: 2010-11-16, 11:20 ]
emilia7895, pije ale postanowilam ze to juz ostatnia butelka a zostalo mi chyba na 3 razy. Nie wiem czy leczy ale napewno uodparnia :-) Czemu pytasz?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lis 2010, 12:53

emilia7895, pije ale postanowilam ze to juz ostatnia butelka a zostalo mi chyba na 3 razy. Nie wiem czy leczy ale napewno uodparnia :-) Czemu pytasz
bo chcialam spytac czy pijesz tak jak zalecaja 3 razy dziennie? bardzo szybko tak ubywa, ja pije 2 razy dziennie i dopoki moj maluch nie wyzdrowieje to bede pila

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

16 lis 2010, 13:01

emilia7895, 2 razy dziennie pije. Pierwsza butelke ktora kupilam jak wlalam do tej miarki i pilam 3 razy dziennie to skonczylam w niecale 3 dni. I teraz tylko rano i wieczorem. R byl 2 tyg na antybiotykach chory, ponad 38 goraczki i nic od niego nie zlapalam a wczesniej wystarczylo ze ktos kichnal, takze syrop ja juz tez bede polecac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość