Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

16 lis 2010, 14:26

witam witam
Monia nic sie nie martw ja caly czas w dwupaku :ico_noniewiem:

juz mam dosc, brzuch boli, sutki tez ale nic sie nie dzieje, caly czas leze i odpoczywam, mzoe za duzo leze ale nie mam sily nic robic :ico_noniewiem:

wiec jak sie przterminujemy to razem, zamowilam sobei wizyte na czwartek i zobaczymy co to bedzie, maz ma od czwartku :ico_noniewiem: 8 dni urlopu wiec mam nadzieje ze cos sie ruszy :ico_szoking:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

16 lis 2010, 14:36

Monia M, synek cudny, a w stroju krasnoludka boski

Justynko
jeśli chodzi o algi to w kazdym sklepie zielarskim bedą, a jeśli chodzi o robienie siku to ja pamiętam że na poczatku wchodziłam do wanny albo pod prysznic i tam robiłam i prawie nie bolało,
bo algi to pomogą ci na ranę żeby sie szybciej zagoiła

ja dzis mam jakis gorszy dzień wszystko mnie denerwuje i przeszkadza, bylam chwilke na plotkach u koleżanki to tak mnie Krzysio drogą powrotną zmęczył ze mam dość,
W własnie poszedł do pracy, Krzys spi a ja lece choc na chwile sie położyc bo biodro mi życ nie daje

Ania_R, wyglądasz ślicznie

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 lis 2010, 14:41

no własnie już kiedyś sie zastanawiałam bo pisałaś o położnej. To ta położna bedzie z tobą rodzić
nie Aniu ona nie bedzie ze mna rodzic, tym razem nie wykupowalam poloznej.
z Matim wykupowalam, teraz sobie to odpuscialam.
Polozna w tym szpitalu w ktorym chce rodzic przyjmuje przed wizyta u ginki. Wazy, mierzy cisnienie, wpisuje badania i wszystko w ksiazeczke

Monia nic sie nie martw ja caly czas w dwupaku
ulzylo mi :ico_oczko:
Boze jaka ja wypluta jestem....
albo to ta pogoda albo nie wiem, nieprzytomna chodze i glowa boli strasznie.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

16 lis 2010, 14:45

mi to sie nic nie chce i jak siedze to mnie tak cisnie na pecherz, nie wiem czy maly sie obsunal w do czy zalapalam jakies zapalenie pecherza, mam nadzieje ze nie bo jak leze to ejst w miare, a jak siedze to mam wrazenie ze zaraz sie posikam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 lis 2010, 15:01

mi tez sie nic nie chce
a mateusz dzis tez ma kiepski dzien i marudny jak nie wiem i w jakis szal ciagle wpada, a ja ledwo zyje.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 lis 2010, 16:43

nie Aniu ona nie bedzie ze mna rodzic, tym razem nie wykupowalam poloznej.
z Matim wykupowalam, teraz sobie to odpuscialam.
Polozna w tym szpitalu w ktorym chce rodzic przyjmuje przed wizyta u ginki. Wazy, mierzy cisnienie, wpisuje badania i wszystko w ksiazeczke
AHA rozumiem :-)

dziewczyny wiecie jak sie wkurzyłam.........
dzwoniłam do ery bo 28 października wysyłałam odstąpienie od umowy które podpisałam 2 dni wcześniej
okazało sie że paczka z tel i wszystkimi papierami w ogóle do nich nie doszla :ico_placzek:
poczta chyba to zgubiła czy h.j wie co sie stało :ico_placzek:
jestem załamana bo teraz może sie okazać że przez dwa lata bede bez nowego telefonu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

help :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 lis 2010, 16:54

malgosiu dziekuje w imieniu synka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Aniu ale to bylo wysylane paczka pocztowa? poczteksem???
masz jakies potwierdzenie??

[ Dodano: 2010-11-16, 15:55 ]
Boli mnie brzuch, jest mi niedobrze, oj chyba porod sie zbliza......

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 lis 2010, 17:20

Aniu ale to bylo wysylane paczka pocztowa? poczteksem???
masz jakies potwierdzenie??
było wysłane poczta polska, poleconym priorytetem
całe szczęście mam potwierdzenie wysłania
ale i tak sie boje jak to sie wyjaśni :ico_placzek:

Moniczko no wszystko możliwe że sie może sie coś zaczynać
mnie też pobolewa dziś podbrzusze :ico_noniewiem:
jutro sie okaże

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 lis 2010, 17:47

aniaj84, to jezeli masz potwierdzenie to nic sie nie martw.
Wybierz sie na poczatek na poczte i niech ci sprobuja zlokalizowac te przesylke.
Niech zobacza w ktorym miejscu "zaginela".

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 lis 2010, 17:50

aniaj ja od razu mowilam ze karmic nie bede bo mam doswiadczenie po wiku - jestem wegetarianka i niestety mimo duzej ilosci mleka to bylo ono bardzo kiepskie synus wazyl po 3 tyg mniej niz przy porodzie, wiec teraz nawet nie probowalam, dostalam leki na blokade pokarmu , najgorsze ylo jak chodzilam co 3 godziny w szpitalu na karmienie i za kazdym razem inna pielegniarka byla to sie jej tlumaczyc trzeba bylo bo to ciekawska kazda


karmelka ja uzywam wlasnie tamtum rosa i jest duzo lepiej ale i tak boli - ja mialam pekniecie 1 st - tak pisze w wypisie - a myslalam ze ona mnie ciela -widocznie nie zdazyla :)

monia ja tez na czopkach jade glicerynowych ale i tak czuje ze bez hemoroidow sie nie obedzie )

karolina wiesz co ani tego ani tego dobrze nie wspominam, szczerze mowiac, spodziewalam sie ze porod boli sam w sobie a potem za to nic nie boli a z cc jest odwrotnie, niestety dosc ze cierpialam rodzac to i cierpie teraz, plus taki ze nie musze pol roku czekac na powrot do aktywnosci fizycznej

monia cudaczek z tego twojego krasnala, ladniutki chlopaszek wogole jest

kurcze co do sarci robaka to u nas problem podobny, jutgro moja mama idzie z wikiem do lekarza - on od soboty tylko na mleku jedzie :ico_olaboga:


:ico_olaboga: :ico_olaboga:

malgoskab no kurcze tak mi radzily dziewczyny w szpitalu by pod prysznicem robic , ale ja jakas dziwna jestem bo od wody tez szczypie i to tak samo mocno

Monia M, no to moze w nocy dzis :-D


posta pisze wam od rana z przerwami :-D

co do wika - noc dzis fatalna - spalam 2,5 godziny, i o dziwo nie przez mikolaja - wiko takich spazmow dostawal ze szok, rzucal sie mi na szyje nie chcial puscic potem odpychal bil , szok do tego placz non stop, serce mnie boli , zazdrosny jest strasznie, aczkolwiek poswiecam mu 100% mojego czasu i on widzi ze nie jest stratny ze mikolaj nie jest zagrozeniem i nie zabiera mu mamy i dzis bylo juz w dzien lepiej dal mikolajowi buzi jak, pozwoi.l mi wziasc go na rece wzial chusteczke wytarl buzie i przykryl kocykiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec sa nadzieje :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość