Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 lis 2010, 11:41

może to i dobry pomysł, tylko czy uda nam się zgrać, bo wy majówki już trochę czasu ze sobą piszecie i macie zgraną paczkę :ico_sorki:

nie śpię od godz. 3:00 :ico_szoking: ja nie wiem co jest grane :ico_olaboga: zaraz się chyba zdrzemnę, bo coś zaczyna mnie mulić :ico_spanko:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

16 lis 2010, 12:09

ja sie juz przyzwyczailam do tego watku...ale w sumie moze byc ze mnie majowka, bo jak cesarka 2 tyg wczesniej to moze byc maj...a zreszta sie okaze...
a jest jakas techniczna mozliwosc laczenia watkow czy po prostu mamy odejsc stad?

A ja nadal spie jak oszalala...kurde polowa 11 tg...ciekawe jak dlugo jeszcze bede tak spac...juz po 21.00 na ogol nic nie widze...nawet nie widze gdzie lozko;)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 lis 2010, 14:42

ja i tez czasem na majówkach pisze bo termin z usg majowy wychodzi :ico_oczko:

ostatnio jestem nie do zycia.........tez cały czas bym spała....a hormony to we mnie buzują ze szok :ico_olaboga: dzis pierwszy raz moja mała dostała ode mnie po pupie :ico_wstydzioch: az mi wstyd.........no ale od kilku dni zrobia sie nieznosna......przy zmianie pieluchy ucieka i wieczna bitwa a ja nie moge sie z nia siłowac i nie wytrzymałam......no ale od razu sie uspokoiła :ico_sorki: :ico_sorki: nawet nie tylko ze ja cos bolało tylko szok ze moze dostac aty aty :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 lis 2010, 14:47

Ciesze sie dziewczyny ze sie zgadzacie, musze sie tylko dowiedziec jak doklądnie to zrobic i dam znac.

Nie martwcie sie my piszemy dopiero od kilu miesiecy wiec zawsze ktos nowy jest mile widziany :-D
A z tymi terminami to roznie moze byc, ja mam termin na 29 kwiecien a pisze na maju bo moze tez urodze pozniej tak jak pierwsze dziecko :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 lis 2010, 16:15

Askra, Zoola zazdroszczę Wam tego spania :ico_sorki: ja na początku też dużo spałam, po 12h w nocy i 2h w dzień, ale gdzieś tak od dwóch-trzech tygodni śpię dużo mniej, w dzień bardzo rzadko, ale ostatnie dni to jakiś koszmar jest, budzę się o 3-4 i oczy jak 5zł :ico_szoking: dzisiaj od 3:00 nie spałam już, jak otworzyli sklep to poszłam na zakupy, później zjadłam śnidanie i ok. 11:00 położyłam się i pospałam do 13:00 :ico_brawa_01: od razu lepiej się czuję :-D no, ale za to teraz lędźwie znowu zaczynają napierdzielać :ico_olaboga: maruda się ze mnie zrobiła :ico_oczko: muszę zapytać gina czy na jakieś masaże albo basen mogę pójść, może coś pomoże.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

16 lis 2010, 17:48

wlasnie szukam sobie mozliwosci aqua fitnessu dla ciezarowek:) zaraz podzwonie na pare basenow zey sprawdzic:) chcialabym...moj lekarz mowi, ze wszystko mozna oprocz tego co wymaga skokow i steppera. Ale jak nie basen to joga bedzie:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 lis 2010, 19:21

zoola27, rozumiem Cię bo też czasami tracę cierpliwość :ico_oczko: Mój Filipek też ma okres buntu i nie chce czasami założyć pieluchy do snu a czasami nie chce się ubrać. Też się wyrywał i szarpał ze mną, taki wiek :ico_oczko: Ale na niego najlepiej działa stawianie do kąta :-) Mówię mu że wyjdzie jak będzie chciał się już ubrać. Teraz tylko powiem że ma iść do kąta i sam idzie, a jak wraca to jest zadowolony i grzecznie się ubiera :ico_szoking: Na mojego synka to najlepszy sposób :-D A kąta zrobiliśmy w przedpokoju :ico_oczko: takiego symbolicznego bo u nas ciężko znaleźć prawdziwego wolnego kąta :ico_haha_01:

Ja ciągle mogę spać, często jeśli mogę kładę się w ciągu dnia jak mój synek śpi :ico_oczko:

Dzisiaj odwiedziłam moją szwagierkę dziś jest już 12 dni po terminie, zatrzymali już ją w szpitalu i bidulka nie może już się doczekać, jeszcze patrzy na inne mamy już z maleństwami :ico_noniewiem: tak mi jej szkoda. . . Ubierałam dziś łóżeczko dla jej synka :-) :-) :-) Ale przyjemne zajęcie :-D

[ Dodano: 2010-11-16, 19:02 ]
askra, ja bym chciała się zapisać na jakąś gimnastykę dla kobiet w ciąży albo ćwiczenia oddechowe :-) To akurat przeważnie przyjmują po 12-14 tygodniu ciąży więc teraz najlepszy czas żeby się zorientować.

[ Dodano: 2010-11-16, 19:03 ]
markotka, jak dla mnie jesteś bardzo pogodna i pozytywnie nastawiona :-) Wcale nie marudzisz :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 lis 2010, 21:13

Motylku dzięki :-D czasami sobie pomarudzę i Wam tu piszę, bo mój mąż poza domem i nie mam się komu wygadać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 lis 2010, 08:38

markotka, po to jest forum, zeby dzielić się swoimi smutkami, wątpliwościami, zwątpieniami i tymi radosnymi chwilami z osobami które najlepiej Cię zrozumią :-) Czyli z nami z innymi kobietkami w tym samym czasie ciąży :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 lis 2010, 13:53

dziewczynki zauważyłyście, że zostałyśmy połączone z majówkami? Ja z Zoolą już się odmeldowałyśmy :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość