Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 lis 2010, 21:20

OOOO jak fajnie ze połaczylyscie watki, Emilia jestes wielka :-D :ico_brawa_01:

markotka, witaj u nas :-D oj chyba bedzie ci ciezko połapac sie w tym kto jest kim, powoli sie wdrozysz zobaczysz bedzie fajnie :-)
A to rzeczywiscie jakos długo tej karty nie masz no i terminu ci nie podal :ico_noniewiem:


patrycja_g, przykro mi musisz sie z tym głupio czuc, co za wscibska baba :ico_zly:

:-D
A dzidzia juz nie zapukala wiecej :ico_noniewiem: a ja teraz wyczulona caly czas czekam :ico_oczko:
:-D moja dzis pukala i jestem pewna ze to jest to, chociaz juz kiedys mi sie wydawalo, kurka to tak ciezko stwerdzic na poczatku :ico_wstydzioch:

aniawlkp86, dobrze ze wszystko jest oki :-D dzidzius rosnie zdrowo i ty tez mozesz zadbac o zabki wiec spoko :-)

Dobra ja zmykam na tv moj jest w pracy do 22 wiec moge sobie zobaczyc M jak miłosc i moj ulubiony serial Usta Usta :-D
On zawsze marudzi ze seriale i wszystkie rozrywkowe programy sa do dupki :-)
Przy nim to tylko musze ogladac discavery i tvn turbo, oszalec mozna :ico_zly:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lis 2010, 21:35

Hej dziewczyny :-)
markotka, witaj u nas:) zobaczysz jak tu milusio! co do terminu porodu w necie znajdziesz mnóstwo kalkulatorów, możesz sobie sprawdzić czy dobrze policzyłaś! Twój lekarz rzeczywiście trochę zwleka z tą kartą ciąży :ico_szoking: , może chce być pewien, że wszystko będzie oki! A będzie na pewno :-)

patrycja_g, się nie przejmuj, już niedługo zaczniesz czuć ruchy dość regularnie i na pewno nie raz dzidzia da Ci popalić :-)
Aniu, cieszę się, że wszystko dobrze, inaczej być nie mogło :-)

Też powoli będę uciekać, bo również fanką Usta Usta jestem :-) I tak jak Ty Wiola wszystkie seriale są moje. Mój K strasznie marudzi jak wraca z pracy, ale co ma bidak zrobić?? Ciężarnej się nie odmawia.... :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Byliśmy na tym basenie i czuję się super!! Mam nadzieję że mimo pory roku uda mi się uczęszczać nań dość regularnie :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

16 lis 2010, 21:35

wiola85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzidziusia :-)

ja tez z R bym musiala tylko te proggramy ogladac no i jeszcze wszystkie axn i comedy central. Ale a teraz ide na M jak milosc a R zasiada na kompie, ja juz w domu wiec od niego z daleka :-)

Milego wieczoru wszystkim :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lis 2010, 21:58

Aniu ciesze sie ze wszystko ok u dzidzi :ico_haha_02:
A to rzeczywiscie jakos długo tej karty nie masz no i terminu ci nie podal :ico_noniewiem:
wlasnie :ico_noniewiem: a dlaczego tak jest? :ico_noniewiem:
tvn turbo, oszalec mozna
skad ja to znam :ico_oczko:
Byliśmy na tym basenie i czuję się super!! Mam nadzieję że mimo pory roku uda mi się uczęszczać nań dość regularni
ja tez ostatnio myslalam o basenie, ale teraz ten katar malego - musimy troche poczekac

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 lis 2010, 22:07

jeju normalnie mam atrakcje .......własnie sie okazło ze moja bratowa jest w ciazy ale nie z moim bratem :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lis 2010, 22:11

własnie sie okazło ze moja bratowa jest w ciazy ale nie z moim bratem :ico_olaboga:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nielzle :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 lis 2010, 22:16

nielzle
sama jestem w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 lis 2010, 22:17

sama jestem w szoku
a moze to tylko jakies pomowienia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 lis 2010, 22:28

jeju normalnie mam atrakcje .......własnie sie okazło ze moja bratowa jest w ciazy ale nie z moim bratem :ico_olaboga:
O Kurde!!!! Szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: I tak normalnie się do tego przyznałą?? Biedny ten Twój brat, pewnie nieźle zaskoczony! Masakra!

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 lis 2010, 22:53

O Kurde!!!! Szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: I tak normalnie się do tego przyznałą?? Biedny ten Twój brat, pewnie nieźle zaskoczony! Masakra!
no własnie dzis brat zjechał z pracy w warszawie i mu powiedziała nawet usg pokazała......
dziecko na pewno nie jest jego bo wtedy go nie było

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość