Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 lis 2010, 15:49

po 1 dawce Asia po 2 godzinach zrobiła cały pampers kupki... i spała aż do 4.00. Pierwszy raz od chyba 3 miesięcy.
to rzeczywiscie niezle sie ten syropek spisal :ico_sorki:
Byliśmy z Piotrkiem na badanich. Nie ma już anemi
super wiadomosc, klocie sie oplacilo :ico_oczko:
moja za to zrobila wczoraj w pieluche dla tesciowej a ona jej nie przebrala
znow sie tesciowa nie popisala :ico_olaboga:
więc roczek Wikusi przełożymy
tata na pewno chce swietowac pierwsze urodzinki Wikusi :-)

u nas nic ciekawego. wczoraj zamowilam prezenty dla dwojki dzieciakow, zostala jeszcze tylko 10-letnia kuzynka Kiary i sama Kiara.
czy Wy sie bawicie jakos konkretnie z maluchami? bo Kiara tylko ucieka do psa albo do firanki i podnosi sie przy czym sie da, a czasem laduje pozniej na glowie i placze, bawic sie za bardzo nie chce, cierpliwosci jej brak...

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 lis 2010, 22:11

tata na pewno chce swietowac pierwsze urodzinki Wikusi :-)
no jasne, tatuś musi być na urodzinkach, to będzie dla Tusi najlepszy prezent
czy Wy sie bawicie jakos konkretnie z maluchami?
Wiki też teraz woli chodzić. Zadziwia mnie jej energia, ona cały dzień chodzi w kółko, chodzi i chodzi. Firanki też lubi, zwłaszcza tą balkonową, chowa się za nią i kuku robi. Nasze wspólne zabawy ograniczają się do pokazywania zwierzątek, czytania książeczek (bardzo to lubi), czasem układam z nią klocki (ma kilka takich gumowych), potrafią ją zająć, dlatego myślę o jakimś większym zestawie. Bawimy się też w chowanego w wersji "wikusiowej", czyli Wiki się chowa, ja wołam "gdzie jest Wikusia?", a ona ze śmiechem wychodzi z ukrycia. Czasem potrafi tak bawić się nawet 1,5 godz.

Mąż ma już dostęp do neta, więc codziennie będziemy mogli chwilę porozmawiać, ale się cieszę :-)

[ Dodano: 2010-11-16, 21:14 ]
Babcia dzisiaj przywiozła Wikunii drewniane puzzelki ze zwierzętami z biedronki, ale fajne. Jak Ona to zobaczyła, to aż się trzęsła, siedziała prawie godzinę i "układała" je, aż miło było popatrzeć. Chciałam z nią zejść do cioci (mieszka na parterze), to był wielki krzyk, że zabieram ją od układanki. Pierwszy raz tak się zajęła zabawką :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

16 lis 2010, 22:41

Bawimy się też w chowanego w wersji "wikusiowej", czyli Wiki się chowa, ja wołam "gdzie jest Wikusia?", a ona ze śmiechem wychodzi z ukrycia. Czasem potrafi tak bawić się nawet 1,5 godz.
ale fajnie to musi wyglądać :ico_szoking: :ico_brawa_01: u nas zabawa w "chowanego" (bardzo szumne słowo) polega na tym, że na głowę Justysi kładę pieluszkę tetrową, a ona ją ściąga z głowy, wtedy mówię a kuku :ico_oczko: potem ona nakłada zakrywa sobie twarz pieluszką i od nowa. :ico_haha_01:
Mąż ma już dostęp do neta, więc codziennie będziemy mogli chwilę porozmawiać, ale się cieszę :-)
super, mniej będziesz odczuwać rozłąkę :ico_sorki:
czy Wy sie bawicie jakos konkretnie z maluchami?
raczej nie. czasem razem układamy klocki (mamy takie duplo) tzn ja lub tata budujemy, a mała rozkłada na części. Od kilku dni udaje jej się dwa klocki ze sobą połączyć :ico_brawa_01:

anusiek
, super że Piotruś nie ma już anemi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
graz1974, naprawdę dobry lek, super, ze tak szybko zadziałał i Asia juz się nie męczy :ico_sorki:

anetka607, współczuję że musisz pozbyć się zwierzątek, my ich nie mamy, a Justynka chodzi i każdy okruszek upoluje i od razu do buzi :ico_olaboga:

Dziś mąż ma urodziny, więc wieczorem zaprosiliśmy teściów na kawę. Było całkiem miło. Justynka tylko kursowała między nami i "żebrała" o kawałek ciasta :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

16 lis 2010, 22:44

Mąż ma już dostęp do neta
to super, bedziecie w stalym kontakcie
Pierwszy raz tak się zajęła zabawką
jaka smieszna :-D szybko sie maluszki rozwijaja, a z tego, co piszesz, to Wikusia potrafi sie juz calkiem ladnie bawic :-)

[ Dodano: 2010-11-16, 22:00 ]
potem ona nakłada zakrywa sobie twarz pieluszką i od nowa. :ico_haha_01:
Kiara tez lubi tak sie bawic :-)
Dziś mąż ma urodziny
wszystkiego dobrego dla meza
Justynka tylko kursowała między nami i "żebrała" o kawałek ciasta :ico_oczko:
fajna :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

17 lis 2010, 11:01

graz1974 napisał/a:
po 1 dawce Asia po 2 godzinach zrobiła cały pampers kupki... i spała aż do 4.00. Pierwszy raz od chyba 3 miesięcy.
to rzeczywiscie niezle sie ten syropek spisal :ico_sorki:
to czasem nie lactulosum? ten syrop? ja chyba bede musiala Matowi go kupic bo ma klopoty z trawieniem :ico_olaboga:
anetka607 napisał/a:
moja za to zrobila wczoraj w pieluche dla tesciowej a ona jej nie przebrala
znow sie tesciowa nie popisala :ico_olaboga:
niepowazna kobieta..nie czula? to przez tyle godzin nawet w pampersa nie zajrzala?? :ico_puknij:
czy Wy sie bawicie jakos konkretnie z maluchami?
moja sie bawi sama..glownie w wyciaganie zabawek z koszyka :ico_oczko: lubi tez jakies grajace zabawki i muzyke ogolnie..ale na razie widze ze zatrzymala sie w rozwoju nieco,nie probuje nowych zabaw ani chodzenia :ico_noniewiem:
Helen napisał/a:
tata na pewno chce swietowac pierwsze urodzinki Wikusi :-)
no jasne, tatuś musi być na urodzinkach, to będzie dla Tusi najlepszy prezent
ja nie mam jeszcze pomyslu na urodziny malej,na razie mysle o urodzinach Matiego :ico_oczko:
prawie godzinę i "układała" je, aż miło było popatrzeć.
zazdroszcze...zadne z mopich dzieci nie ma tyle cierpliwosci...Mati wymaga zeby z nim wszystko robic a Lena wszystko rozwala i nie umie sie skupic przy czyms dluzej niz 5 min :ico_olaboga:
Justynka chodzi i każdy okruszek upoluje i od razu do buzi :ico_olaboga:
u nas trzeba pilnowac malych zabawek Matiego i papierkow :ico_olaboga:
Dziś mąż ma urodziny
:ico_tort: dla meza :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

17 lis 2010, 11:23

bawic sie za bardzo nie chce, cierpliwosci jej brak...
moja chce tym co nie może :ico_zly:
Babcia dzisiaj przywiozła Wikunii drewniane puzzelki ze zwierzętami z biedronki,
moja się nimi pokaleczyła wiec schowałam
to czasem nie lactulosum? ten syrop?
ja w ciąży piłam :-D
to przez tyle godzin nawet w pampersa nie zajrzala?? :ico_puknij:
nie wiem ile tak lazila ale byla sama kupa siku nie :ico_noniewiem:

moja wczoraj miała mega gloda :ico_szoking: mąż smażyl krokiety na dzisiaj ja zwijałam a ona siedziała godzine w krześle i jadla, 2 naleśniki, pół jabłka i pół kromki chleba z pasztetem bo robiłam kanapki i zobaczyła pasztet, a najlepsze że pasztet zlizywała i co chwile te pół kromki smarowałam :-D

jak musze coś zrobić to najczęściej wkładam ja w krzesło i daje jedzenie, ostatnio jest to granat bo ma zajęcie z kulkami, przekłada je i co którąś zjada :-D

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

17 lis 2010, 11:46

drewniane puzzelki ze zwierzętami z biedronki
dołączone do Dadów - są super, Szymuś je uwielbia... Asi boję się bawać, bo tam sa takie bolce

to czasem nie lactulosum? ten syrop
dokładnie, ten
Dziś mąż ma urodziny
Sto lat!!!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

17 lis 2010, 12:38

Prosimy o głosik cioteczki :ico_sorki:

http://www.streetcom.pl/l...nior/Photo/2891


klikamy na Galerie i tam jest moja Małpeczka :-D
a podobno linkow nie mozna wklejac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


witajcie dziewczyny :ico_oczko:

dawno mnie nie bylo, ale jak zwykle weny brak :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Marcel ucina sobie drzemke ale pewnie niedlugo wstanie :ico_oczko:

dzisiaj idziemy na kontrole do lekarza, zobaczymy ile synus urosl :-)
bo rok temu o tej porze wazyl ok 2200g bo akurat 17tego mielismy ostatnie USG :-D



anusiek dobrze ze Piotrus nie ma juz anemii :ico_brawa_01: :ico_sorki:

inia fajnie ze bedziesz miala teraz kontakt z mezem przez neta, oby ta rozlaka dobrze wam zrobila :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


co do zabawy, to Marcel ostatnio coraz czesciej potrafi sie pobawic, ale nie na dlugo, woli buszowac po mieszkaniu, wyciagac mi ksiazki itp :ico_haha_01:
klockami na dlugo pewnie by sie nie zajal
a wczoraj jak mu czytalam bajke to tylko mnie przekrzykiwal takze sama siebie nie slyszalam :ico_haha_01:


no i sie obudzil :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-11-17, 11:41 ]
jak musze coś zrobić to najczęściej wkładam ja w krzesło i daje jedzenie
ja tez podobnie robie, ale daje zazwyczaj chrupka :ico_oczko:

pisalyscie jeszcze o bajkach, to maly nie oglada, ale tv bardzo go interesuje, zwlaszcza reklamy i czolowka Majki :ico_haha_01:
dlatego wiekszosc dnia tv wylaczony bo ciagle by na cos patrzyl :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

17 lis 2010, 13:58

Asi boję się bawać, bo tam sa takie bolce
moja tym sie skaleczyła
a podobno linkow nie mozna wklejac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
tez o tym pomyślałam, gdzies chyba jest specjalny wątek konkursy

leona, ale Marcel na zdjęciu duży chłop :ico_szoking: :ico_brawa_01:

zapomniałam pochwalić sie że moja juz pokazuje co chce palcem :ico_haha_01: i taka madra bo jak pokaże i ja powiem nie to ryczy :-D a jak daje jej to co nie chce to wywala mi z ręki i dalej pokazuje :ico_brawa_01: z dnia na dzień coraz mądrzejsza :ico_brawa_01:

dla szynszyla chyba domek znaleźliśmy :ico_sorki: do końca tygodnia sie okaże a kota szkoda mi na podwórko wywalać bo mała tak lubi się z nim bawić :ico_noniewiem: a wiadomo jak bedzie łaził z innymi zwierzami to jakieś pchły czy robaki może przynieść

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

17 lis 2010, 14:10

z dnia na dzień coraz mądrzejsza :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

a moje dziecko wczoraj samo wdrapalo sie na sofe :ico_szoking: :-D

i zaczyna chyba rozumiec slowo nie wolno :-) bo jak chce do tv i mowie ze nie wolno to idzie gdzie indziej :ico_oczko:
dla szynszyla chyba domek znaleźliśmy :ico_sorki:
a czemu nowy wam potrzebny??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość