Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 lis 2010, 16:47

cześć kochane

ja po wizycie
mam rozwarcie na półtora palca :ico_noniewiem: a ile to w cm....? :ico_noniewiem: musze zmierzyć
muszę naprawdę leżec bo brzuch mnie boli, kłuje po lewej stronie,
mój lekarz kupił usg 4d więc dzis miałam takie usg robione, jeszcze zawołał sobie drugiego lekarza i pana od serwisu i tak sie bawili tym usg chyba z pół godz, mały waży ok 2,5 kg wzwyż,

w ogóle mam dziś okropny dzień
pisałam wam o tym moim telefonie i babka na poczcie mnie opierdzieliła że tak sie nie wysyła rzeczy które maja wartość handlową :ico_placzek: , że takie paczki sie ubezpiecza i w ogóle dała do zrozumienia że nonono z tym telefonem :ico_placzek:
do tego zgubiłam 70 zł :ico_placzek:
i jak wróciłam z miasta to zadzwoniła babka ze sklepu gdzie zamawiałam zasłony do sypialni ze są do odbioru, no ale przecież nie pojade drugi raz 50 km po szmatki :ico_placzek:
a na koniec sie pokłóciłam O WSZYSTKO z krzysiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

niech ten dzień sie skończy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

17 lis 2010, 16:48

Ty to masz farta naprawde. A przeciez roznie moglo byc
no nie narzekam :-D Ale grunt to POZYTYWNE NASTAWIANIE!!! - POLECAM!!!! :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 lis 2010, 17:37

aniaj84, ale masz dzis okropny dzien :ico_pocieszyciel: wspolczuje kochana :ico_pocieszyciel: naprawde wszystko na raz Ci sie zetknelo.
Co do tego rozwarcia to jest cos okolo 1,5 do 2 cm. chyba tak to sie przelicza :ico_noniewiem:
grunt to POZYTYWNE NASTAWIANIE!!! - POLECAM
musze sie tego nauczyc, bo tego mi brakuje.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 lis 2010, 18:14

1 palec = 2cm rozwarcia

ja tylko na chwile bo cos mam gorszy dzień i skurcze małe mnie biora i do tego biodro, wiec korzystam z okazji bo dziadkowie wzieli Krzysia na chwile

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

17 lis 2010, 18:21

przyznam, że ostatnio coraz częściej do Was zaglądam - trzymam bardzo mocno kciuki za Was, czuje się z Wami dość "zżyta" bo dzieli nas mała różnica rozwiązaniowa :)

Także dużo siły, uśmiechu na twarzy, pozytywnego nastawienia a będzie super. Wspomnicie moje słowa :)

A no i czekam na kolejne radosne ogłoszenia :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 lis 2010, 19:06

korzystam z okazji bo dziadkowie wzieli Krzysia na chwile
korzystaj, korzystaj :-)

spadlamznieba, dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

17 lis 2010, 20:03

Aniaj84 trzymaj sie kochana taki dzien gorszy :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

ja dzisiaj staram sie nie myslec ale sie nie da bo kazdy pyta i musze tlumaczyc, dzis potanczylam z amelka, zrobilam obiad, ja nie jadlam bo nie mialam smaka, potem pojezdzilam troche na rowerku, 10 minut tylko na takim prawie najslabszym a przed chwila wrocilismy ze spaceru, teraz leze i zajadam drugie ciacho franuskie przepyszne :ico_oczko: maz ma jutro wolne i jutro jade do poloznej, u nas to niestety pewnie duzo sie nie dowiem, ponarzekam ze puchne i ledwo chodze i zobaczymy, ogolnie ledwo chodze, maly tak mnie cisnie, wsyzstko boli, ale moze sie cos zbierze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 lis 2010, 21:04

wykapalam mateusza, poodkurzalam, pozmywalam gooore naczyc i padam na pyszczek, a pot leje sie ze mnie strumieniami :ico_olaboga: boze jak ja sie poce :ico_olaboga: no nie do wytrzymania.
Boli mnie podbrzusze po tym dzisiejszym badaniu :ico_noniewiem:
Meza jeszcze nie ma takze dzis wszystko bylo na mojej glowie.

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

17 lis 2010, 21:31

A mnie od popoludnia wszystko drazni i denerwuje :ico_placzek: az sie Madzi oberwalo za to :ico_wstydzioch: nakrzyczalam na nia bez sensu i mam wyrzuty sumienia teraz, ale jej wytlumaczylam potem czemu jestem tak rozdrazniona i to zrozumiala moja kochana :-) W ciagu dnia sobie wyspratalam a po poludni Maja zrobila imi juz stny sajgon :ico_olaboga: nie mam sily juz na dzis :ico_sorki: a K jeszcze w pracy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

17 lis 2010, 21:36

a mnie strasznie boli brzuch co chwile jak na okres i do tego maly sie prezy , mam nadzieje ze to moze sie zacznie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-17, 20:38 ]
Ania nie martw sie mala napewno zapomni szybko, ja tez sie troche wydarlam dzis na amelke ale czasem sie nie ma juz sily na to wszystko i czlowieka ponosi, jeszcze troche i te ormony sie uspokoja :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn, Jacobbopsy, Semrush [Bot] i 1 gość