Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lis 2010, 16:53

Dziewczyny wiem że o wiek i wagę nie pyta się kobiet, ale dużo już przytyłyście?
ja to jeszcze 1 kg schudłam :ico_szoking: więc na razie jestem 2 kg na plusie tylko :ico_noniewiem:
te mamy co mają dzieci w wieku mojej Izy, dajecie je do przedszkola? Ja wojuję z M bo on chce by od września poszła, musiałabym ją już zapisać, a ja mu mówię, że po co jak będę w domu, pójdzie jak będzie miała 3,5 a nie 2,5.
z jednej strony możesz puścić i zobaczyć czy sie w ogóle zaaklimatyzuje w pkolu,poza tym taki maluch szybko łapie choroby w pierwszym roku pkola i zwróć uwagę na to,że też pewnie będzie zarażać młodsze rodzeństwo,ale z innej strony tobie może być lżej mając tylko 1 dziecko w domu a drugie w pkolu,możesz przecież puścić małą nie na pełne 8 godzin tylko 4-5 :-)
mi teraz ulżyło,że Hania chodzi do pkola bo się wychoruje chociaż i jak pójdzie do września (jeśli ją wyślemy,bo sie okaże czy kasa będzie) to przynajmniej wtedy tak chorować nie będzie :-)

[ Dodano: 2010-11-17, 15:58 ]
2 razy mi posta wysłało :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2010, 17:05

markotka, tak tak z wielkopolski jestem:) do Poznania mam co prawda ponad 100km, ale jestem z wielkopolski.
Myślę, że brakiem tej karty ciąży nie masz się czym przejmować, lekarz na pewno wszystko w kartotece ma i w razie czego przepisze :-)

[quote="patrycja_g"]Wlasnie zadzwonila B, ktora dzis siedzi w pracy i szefowa cale 3 godz kiedy u niej siedziala na mnie nadawala. Jej tez sie pochwalila ze zona lekarza do niej zadzwonila, wiec mowi to juz ktorejs osobie. Z

Też bym była zła jakby ktoś tak za plecami mnie obgadywał...:( Strasznie nie komfortowa sytuacja. I zgadzam się z Anią powinnaś powiedzieć lekarzowi jaki wywinęła jego żona, każdy pacjent ma prawo do tajemnicy lekarskiej a Ty masz prawo mieć pretensje, że nie została dochowana. Zmień lekarza w przeciwnym razie co wizytę będziesz się przejmowała czy coś nie wypłynęło dalej...

mama Izuni ja póki co przytyłam 2kg, ale nie widzę tego po sobie:) Ciekawe na jakim wyniku zakończę :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Co do przedszkola to dziecka ani doświadczenia nie mam, ale wydaje mi się, że 2,5 latki są jeszcze trochę za malutkie. 3 latka, 3,5 to zupełnie co innego. Myślę, że nic się nie stanie jak poczekasz jeszcze ten rok, zwłaszcza jeśli będziesz w domu.

Muszę się za prasowanie wziąść :ico_sorki: :ico_sorki: Niestety! wykorzystam samotne popołudnie na porządki, choć powiem Wam szczerze, że w taką pogodę chce się tylko i wyłącznie spać... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 lis 2010, 17:11

Hejka :-D

Witam się i ja z czerwca :-) Termin z ostatniej miesięczki na 06.06.2011 :-) Jak widać w suwaczku mam synka który niedługo skończy 2 latka. Drugiego dzidziusia planowaliśmy z mężem choć mieliśmy zacząć miesiąc później więc mieliśmy niespodziankę :-D Synka urodziłąm tydzień po terminie a dokłądnie 8 dni :ico_oczko: siłąmi natury, poród trwał 11 godzin ale teraz pamiętam tylko moment jak położyli mi Filipka na brzuchu :-) Niezapomniane wrażenie!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lis 2010, 17:13

Koroneczka, a czesto jezdzicie do Poznania?? moze uda nam sie kiedys spotkac? :ico_oczko:
ale wydaje mi się, że 2,5 latki są jeszcze trochę za malutkie. 3 latka, 3,5 to zupełnie co innego.
tez tak uwazam

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2010, 17:13

Motylek22 Witaj u nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lis 2010, 17:14

Motylek22, witaj u nas i gratuluje

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2010, 17:15

Koroneczka, a czesto jezdzicie do Poznania?? moze uda nam sie kiedys spotkac? :ico_oczko:
Dosyć, dosyć często! Byłoby super :-) Dam Ci znać jak tylko będę planowała taki wyjazd :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 lis 2010, 17:16

Dosyć, dosyć często! Byłoby super :-) Dam Ci znać jak tylko będę planowała taki wyjazd
ale super, w takim razie czekam na wiadomosc :ico_oczko:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

17 lis 2010, 17:24

To i ja sie przeniose:) chociaz dzis lekarz na wizycie powiedzial ze dziecko bedzie pod koniec czerwca, bo jest mniejsze niz inne dzieci i potrzebuje wiecej czasu. Takze bede dluzej w ciazy:D

A poza tym dzis moglam uslyszec dzidzi bice serca!!!! chociaz tylko przez chwileczke. Niby sie spodzieaam, ze bije szybko, ale zeby az tak?? Jak lekarz byl w trakcie usg dzwonil jego tel (jego weterynarz hahahahaha) i moglam dluuuugo poogladac dzidzie. Machala do mnie raczka a potem obiema nozkami! Nawet lekarz sie zadziwil, ze tak wymachuje:D
kurcze cos niesamowitego....

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 lis 2010, 17:30

Askra witaj i gratulacje :ico_brawa_01: Zgadzam się to strasznie niesamowite uczucie, ja miałam łzy w oczach :ico_haha_02: Też pierwszego dzidziusie? Może Twoje maleństwo nadrobi zaległości, myślę, że na tym etapie trudno jest określić jak się rozwija, to wszystko się tak dynamicznie zmienia. Zobaczymy co Ci powie na następnej wizycie :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość