Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 lis 2010, 21:29

aniaj84, no zdarza sie zwłaszcza w ciąży. Ja z Matim w ciąży miałam taką całą końcówkę, non stop chodziłam zła, niezadowolona, wnerwialo mnie wszystko i wszyscy kłóciłam sie ze wszystkimi, juz sama siebie dosyc mialam. Teraz jakos trzymam nerwy na wodzy. Kochana to hormony szaleja, maz sobie pokurwi, ale on to przetrzyma, kocha Cie i wie, ze to przez Twoj stan.
głowka do gory wreszcie te humorki przejda.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

18 lis 2010, 21:37

hejka
Robaku gratuluje, super ze juz jestescie w domku
karolina-ch, głowa do gory, nerwy nam siadają z tego czekania i to dlatego wszystko nas drażni,
ja sie dzis z W pokłóciłam o takie pierdoły az głupio

[ Dodano: 2010-11-18, 20:38 ]
dziewczyny ja mam jeszzce gorszy dzień jak wczoraj :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ja juz nie mam siły, krzysiu mówi że sie czepiam wszystkiego, że nie idzie ze mną wytrzymać.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
on chyba ma racje :ico_placzek:
wiem że jestem nie do zniesienia ale ja już nie daje rady jakoś :ico_placzek:
wszystko mnie drażni, wkurza i wyżywam sie na krzysiu :ico_placzek:
jakbym siebie słyszała

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

18 lis 2010, 21:41

Monia M, biedny Mati :ico_placzek: Zdrowka dla niego!!! :ico_sorki:

ejustysia, wspolczuje klutni z mama...

karolina-ch, no to idziemy tak samo widze :ico_oczko: ja tez w poniedzialek mam wizyte u poloznej i masaz mam miec :ico_noniewiem:

aniaj84, przytulam!!! Mam nadzieje, ze ten zly nastroj minie szybciutko :ico_sorki:

Ja dzis troche polazilam, ale cisza na razie :ico_noniewiem: choc jak ide nawet na siku to normalnie jakby mi ktos tam ciezarek zawiesil takie mam parcie jakby Mati mial zaraz wyskoczyc i takie klujace bole coraz czesciej, ale nie skurczowe...:/ czekamy dalej.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 lis 2010, 21:46

Ania_R, juz mialam do ciebie smsa pisac, bo nie wiem co sie dzieje, jak tak dlugo nie mam z toba kontaktu :ico_noniewiem:
Takie klucie to i ja mam, to szyja sie skraca.

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

18 lis 2010, 21:59

Ania, Monia to znak ze cos sie juz zaczyna dziać, pytanie tylko kiedy ruszy na całego
u mnie to w miare cicho chociaż coraz bardziej i czesciej mnie brzuch boli i krzyze mi pękają

a ja cos wstawię jeszcze ciepłe
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

18 lis 2010, 22:15

Monia M, nie odzywalam sie bo Aga jest jak wiesz u nas :) Dzis robilismy a w zasadzie ona robila a ja odpoczywalam :-D pierogi :-) Poszlismy sobie do sklepu i tak nam minal dzionek. Wiesz dobrze, ze pierwsze co to do Ciebie napisze jakby sie cos dzialo!!! :-) Teraz K ma 2 dni wolnego to miejmy nadzieje sie cos ruszy. Nawet nie wiedzialam ze takie klucie to ze skraca sie szyjka...nie mialam tak z dziewczynkami... :ico_noniewiem:

malgoskab, licznie wygladasz!!!! :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

18 lis 2010, 22:26

malgoskab, jak ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01:
przytulam!!! Mam nadzieje, ze ten zly nastroj minie szybciutko :ico_sorki:
dziękuję aniu, wielka jesteś :ico_sorki:

Monia zdrówka dla Mateuszka życzę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

18 lis 2010, 22:43

malgoskab sliczne zdjecie, ty szczuplutka jestes nawet z brzuszkiem widac :ico_oczko:

aniaj84 nic sie nie martw, taki zly nastroj keidys musi puscic, a faceci czasem sa wyrozumiali a przezywaja to wszystko na swoj czasem nam dziwny sposob :ico_oczko: moj maz przelal swoje frustracje dzis na chomika, zmienil mu wszystko, wymyl a potem poodkurzal chalupke :-D

ja to sie tak boje tego masazu ze szok :ico_szoking: jeszcze dzis zwrocilam uwage ze moje polozna ma zajebiscie dlugie pazury :ico_placzek: :ico_placzek: najwyzej bede wyc :ico_placzek: :ico_placzek:

monia bardzo zazdroszcze nastawienie, obys tak miala, najgorszy to ten termin czlowiek czeka i czeka i czeka i wypatruje jakis znakow, a potem termin mija i zaczynaja sie nerwy a przeciez sie nie ma na to wplywu, ja mam dzis fatalny dzien i mam wrazenie ze juz nie wytrzymam dluzej ale wiem ze musze i przeciez w koncu urodze :ico_noniewiem: jak sie martwilam z kim zostawie amelke codziennie mialam juz plan dnia i po kogo bede dzwonic tak teraz ide na zywiol i nie mysle, jak juz bedzie to bede dzwonic po znajomych i juz :ico_noniewiem: oj nie moge dac sobie rady ze soba z tymi hormonami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: oby juz niedlugo

jutro mam urodzinki 27 wiec stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: moze synus zrobi niespodzianke i wyskoczy :ico_oczko:

lece zaraz troche sie polozyc i mzoe jakis film obejrzymy, aha jutro amelka idzie do przedszkola ale maz ja wiezie bo ja nie bede mogla patrzec jak zrobi wanture wiec trzymajcie kciuki :ico_oczko:

milego wieczorku :ico_oczko:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 lis 2010, 22:56

[ Dodano: 2010-11-18, 21:57 ]
quote="karolina-ch"]ja to sie tak boje tego masazu ze szok jeszcze dzis zwrocilam uwage ze moje polozna ma zajebiscie dlugie pazury najwyzej bede wyc [/quote] miałam...nic przyjemniego,ale skuteczne.Jak mnie masowała to wbijałam pazury w pościel,a ona mi kazała sie rozluźnic,rozkwitnąć jak kwiatuszek :ico_szoking: dokładnie tak powiedziała...Ale rozwarcie ładnie sie powiększało po tym masażu.Tyle,ze ja miałam poród wywoływany czyli oksytocyna plus ten masaż kilka razy.[

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

18 lis 2010, 23:20

no pieknie jak ja tylko na troche znikne to ruch tu sie robi jak na straganie, jak ja siedze i wyczekuje ktorejs to nie ma ani jednej :ico_nienie: :ico_haha_01:

malgoskab, pieknie wygladasz!!!

Ania_R, no wiem, wiem, ze dasz mi znac inaczej smiertelnie bym sie pogniewala :-D rozumiem, ze chcesz sie nacieszyc towarzystwem siostry :-)
Monia zdrówka dla Mateuszka życzę
dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

karolina-ch,

wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

wiesz co ja wiem doskonale jak to jest sie przeterminowac. syna urodzilam 5 dni po terminie, i nigdy nawet wrogowi nie zyczylam przeterminowania. Okropne uczucie.
Marzyl mi sie porod przed terminem, nieoczekiwany, niespodziewany, jeszcze zanim zaczne sie nim denerwowac. No niestety i tym razem nie bylo mi to dane. I tez nie chcialabym sie przeterminowac, bo zkazdym dniem napiecie rosnie, ale co zrobic, wplywu na to nie mamy :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość