malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

19 lis 2010, 00:30

ale co zrobic, wplywu na to nie mamy :ico_noniewiem:
no właśnie, tylko czekanie nam zostaje
jutro mam urodzinki 27 wiec stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: moze synus zrobi niespodzianke i wyskoczy :ico_oczko:
wszystkiego naj, naj naj i oby synus taki prezent mamie zrobił :ico_sorki:

dziekuje dziewczyny za tak mile słowa :ico_sorki:

zbieram sie od godziny zeby pojsc sie umyc ale jakos dojsc do lazienki nie mogę,
te hormony to i u mnie działają cały dzien na W sie wydzieram o głupoty, dobrze ze on jest cierpliwy i szybko sobie sprawę przegadalismy bo ja to sie boczyć nie lubie jak nie wiem co, najwieksza strata czasu dla mnie, a tak to pozamiatane i spokój, ze spokojną głową można iść spać

lece, trzymajcie sie ciepło i zdrowo :ico_ciezarowka: do jutra :-D

[ Dodano: 2010-11-18, 23:36 ]
na wspomnienia mnie wzieło, taki beztroski czas, o figurze nie wspomnę
było mineło :ico_wstydzioch:

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... &start=210

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

19 lis 2010, 07:42

karolina-ch, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: OBYŚ DOSTALA DZIS TEN "NAJPIEKNIEJSZY, WYCZEKIWANY PREZENCIK!!!!" :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

malgoskab, ale piękne zdjęcia ślubne!!! :ico_brawa_01: Prześlicznie wyglądałaś!!! Strasznie podoba mi się Twoje upięcie włosów jakie miałaś do ślubu a różyczke jaką miałaś na szyji wydaje mi się że miałyśmy takie same :ico_oczko: tylko ze za daleko i nie widze dokładnie.. :ico_noniewiem:

Ja znów nie moge spać... :ico_noniewiem: Choć w sumie to wcześnie sie położyłam bo zasnełam usypiając Maje...Wszysy jeszcze śpią a mi sie nudzi... :ico_noniewiem:
no wiem, wiem, ze dasz mi znac inaczej smiertelnie bym sie pogniewala
wiem wiem :-D :-D :-D

Przytulanki od 2 dni nic nie skutkują, chodzenie też nie za bardzo :ico_noniewiem: i niby czuje z każdym dniem ze to coraz bliżej tak ja mam same częstrze kłucia tylko i straszne ciśnienie tam jakbym z 10kg odważnikiem miedzy nogami chodziła :ico_olaboga: ale skurczy jak było zero tak jest zero :ico_noniewiem:
Ide po herbatke i zjesc coś... :ico_sorki: :ico_kawa:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

19 lis 2010, 09:17

Dziewczyny jak macie możliwość to kupcie liscie malina(koniecznie liście) i pijcie z nich herbatkę.Koleżance pomogło.Na stronce Fundacji Rodzić po ludzku jest parę wskazówek co można zrobić.Piszą tam o piciu oleju rycynowego.Poczytajcie,może coś pomoże

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

19 lis 2010, 09:29

witajcie, jakies pare minut temu poszly mi wody ale nie mam jeszcze skurczy wiec lece sie umyc i zorganizowac, amelke jedzie do przedszkola a potem znajomi ja wezma, wiec poki jakos chodze porobie to co musze, trzymajcie kciuki, jestem taka szczesliwa i zarazem wystraszona, mam numer do justysi i robaka, gdyby cos zostawiam swoj 0044 07790916649

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

19 lis 2010, 10:27

czesc kolezanki niedoli :ico_oczko:

karolina-ch, co ja czytam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: u Ciebie cos sie ruszylo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to trzymamy kciuki i pisz jakby juz sie cos dzialo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja nadal 2 w 1
dzisiaj chyba tez meza wieczorem pomecze.
Wczoraj wrocil zbyt pozno bym na to sile miala. Wczoraj siedzialam sama od rana do 24.
Dzis po pracy maz ma wyklady na uczelni i tez bedzie po 22 :ico_olaboga: i jeszcze mi mowi wstrzymaj sie do niedzieli bo w sobote mam dwa zaliczenia :ico_olaboga: :ico_olaboga: alez ten moj maz ma wymagania :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

popijam kawe.
musze sie dzis zmusic do jakiegos sprzatania a tak mi sie nie chce.

[ Dodano: 2010-11-19, 09:29 ]
kupcie liscie malina
na takie metody to juz zapozno :ico_oczko: liscie trzeba pic regularnie od 36 tc zeby poskutkowaly okolo 40 :ico_oczko: :ico_oczko: olej rycynowy no coz znam takie co pily :ico_oczko: :ico_oczko: ja podziekuje :ico_haha_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

19 lis 2010, 12:27

hejka
ja nadal w dwupaku,
chatka wysprzątana, Krzyś na podwórku a ja mimo ze dzis nic nie robilam to mam dosć,
kolana mi dziewczyny siadły :ico_placzek:
po prostu bolą ciagle a w czasie chodzenia a o kucaniu czy klękaniu to taki ból ze nie powiem co, masakra jakas
witajcie, jakies pare minut temu poszly mi wody ale nie mam jeszcze skurczy wiec lece sie umyc i zorganizowac, amelke jedzie do przedszkola a potem znajomi ja wezma, wiec poki jakos chodze porobie to co musze, trzymajcie kciuki, jestem taka szczesliwa i zarazem wystraszona, mam numer do justysi i robaka, gdyby cos zostawiam swoj 0044 07790916649
same dobre wiadomosci
trzymaj sie dzielnie i daj znac, trzymamy tu kciuki zeby bylo szybko i małoboleśnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

19 lis 2010, 13:07

ja zrobiłam połowe tego co na dzis zaplanowalam i musialam przysiasc bo sil zabraklo. Odpoczne i biore sie dalej za robote.

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

19 lis 2010, 13:08

karolina-ch, trzymam kciuki!

malgoskab, a jednak znów zajrzałam, widzisz :)

tak w ogóle to stawiam ciasteczka i kawke za skonczony 37. a rozpoczety 38. tc :) :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

19 lis 2010, 13:40

tak w ogóle to stawiam ciasteczka i kawke za skonczony 37. a rozpoczety 38. tc :) :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
niam niam, ja to ostatnio za słodkości bym wszystko oddała :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-11-19, 12:41 ]
a ja stawiam za skończony 39 tydzień :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

19 lis 2010, 14:09

gratuluje dziewczyny kolejnych tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość