Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lis 2010, 12:11

to ja wam zazdroszczę słońca bo u mnie ciepło nawet ale pochmurno :ico_sorki:

patrycja_g lekarz widać zszokowany był co usłyszał,ale dobrze,że mu powiedziałaś :ico_sorki: i zmieniasz lekarza czy nadal do niego będziesz chodziła?
a kapustka kwaśna :-D :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 lis 2010, 12:16

aniawlkp86, z jednej strony po takiej wpadce to zmiana jest najlepszym rozwiazaniem, ale z drugiej strony to juz prawie polowka a on mnie prowadzi od 5 tc a poza tym u nas jest chyba najlepszym lekarzem ze swietnymi opiniami i jego pacjentki w szpitalu tez sa specjalnie traktowane.

I tak zaczekam do grudnia bo dopiero po wizycie i w grudniu zdecyduje czy tego 14 isc do niego czy wczesniej sie wybiore do kogos innego. Mam 3 tygodnie na poszukiwania

A wczoraj oddzwonila do mnie instruktorka fitnessu i powiedziala zebym przychodzila w piatki na 21 na joge ale ona mi opracuje indywidualny program cwiczen a wspolnie z grupa bede tylko wykonywac cwiczenia relaksacyjne. Troche tak glupio bo sama jedna bede z brzuszkiem a z drugiej strony zalezy mi zaby sie porozciagac a ten klub jest najblizej mniej i ceny tez sa wzgledne

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 lis 2010, 12:17

patrycja_g,
Super, że się odważyłaś. Myślę, że lekarz doskonale wiedział na co stać jego żonę, ale nie chciał się przyznać, ze z nią o pacjentach rozmawia. Myślę, że dobrze się stało, może uniknie w przyszłości podobnych sytuacji :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za odwagę!
super ze wszystko ok, ale to juz chyba wiedzialas zanim wyniki przyszly :ico_oczko:
Niby wiedziałam, ale zawsze istaniała nutka niepewności, że coś tam jest nie tak, ale jest ok więc to najważniejsze :-) :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 lis 2010, 13:06

Koroneczka super , że wyniki ok. Widziałam właśnie, że coś jest nie tak z suwaczkiem bo termin mam o jeden dzień później niz Ty a z suwaczków wychodzi tydz. choć dni do porodu podają prawidłowo.
Emilia i Koroneczka zazdroszczę słońca.U mnie pochmurno.
Patrycja uważam podobnie jak Koroneczka, że facet nie chce się przyznać-tym bardziej, że sam zaczął sobie zaprzeczać-on nie mówi, żona nie rozmawiał i jeśli komuś powiedziała to poprzedniej szefowej. Skoro on nie mówi o pacjentkach to skąd żona ma informację i mówi innemu lekarzowi?
Zazdroszczę Wam tych ćwiczeń u mnie nic nie ma dla ciężarnych. Najbliższe zajęcia są w Łodzi ale bez samochodu ciężko się tam dostać. Ćwiczę sama w domu.

Dziękuję za życzenia.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 lis 2010, 13:59

hej :-D u mnie też od rana piękne słoneczko :-D które niestety ujawniło kurz na moich ciemnych meblach, więc od rana ze ścierką i odkurzaczem ganiałam :ico_oczko:

Koroneczko odczuwam właśnie bóle okolicy lędźwiowej kręgosłupa, szczególnie wieczorami się nasila i wtedy też to drętwienie w pachwinie odczuwam :ico_sorki: Super, że wyniki są dobre :ico_brawa_01: nie wiedziałam, że wcześniej dwa razy poroniłaś :ico_placzek:

Patrycja super, że się odważyłaś powiedzieć lekarzowi o wszystkim :ico_brawa_01: na pewno rozmawia z żoną i tak jak dziewczyny piszą głupio mu się teraz przyznać, a żonka pewnie burę dostała :ico_oczko:

Zoola ja w pierwszych tygodniach też padałam jak kawka, a teraz późno chodzę spać, jak na mnie to nawet bardzo późno, bo wczoraj np o północy dopiero, ale za to wreszcie przespałam całą noc :-D

[ Dodano: 2010-11-19, 13:02 ]
uciekam teraz na zakupy, coś na obiad trzeba kupić, bo małż wraca :-D chyba chilli con carne zrobię z ziemniaczkami, bo mój mężuś uwielbia :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 lis 2010, 14:44

chyba chilli con carne zrobię
jak je robisz? daj przepis bo ja inspiracji szukam :ico_oczko: a od poniedzialku siedze w domu wiec pewnie w kuchni bede sie bawic :-D

Wiem dziewczyny wszystkie macie racje, kazdy z nas rozmawia z partnerem o pracy. Ale przeciez nie kazdy partner bierze i dzwoni do naszego "klienta" i mu o tej rozmowie mowi. Wybrnac jakos musial, ale tez zauwazylam sprzecznosci ze niby nie dzwonila ale jedyne gdzie dzwonic mogla to... W kazdym badz razie nie zmieszal sie, nie jakal, nie szydzil tylko rozmawial i wykluczal. No coz w pewnym sensie bronil siebie a nie zony

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lis 2010, 14:55

mam chwilkę to zaglądam,akurat obiadek jem :-D
mój się położył żeby odpocząć,w końcu po nocce mało spał :ico_sorki: a o 15 przyjdzie facet żeby poporcjować mięsko i dzisiaj zacznę gotowanie smalcu i różności na pasztet :-)
u mnie też od rana piękne słoneczko :-D
zazdroszczę :-D

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

19 lis 2010, 16:10

Witam po pracy
Jak zwykle doczytać was do trzeba 5 stron w tył :ico_szoking:
Jak tak czytałam tej marynarce w ciąży ani to przypomniał mi się mój ślub jak poszłam szyć sukienkę byłam w 7 miesiącu a ta krawcowa tak mnie mierzyła mierzyła, ja jej mówię, że wiem że mam brzuch spory a ona że też kiedyś taki miała i trzeba mniej ziemniaków jeść :-D :-D :-D :-D roześmiałam się i odpowiedziałam jej że mój za 3 miesiące zejdzie :-D :-D :-D
patrycja pewnie, że dobrze mu powiedziałaś, ale wiecie z drugiej strony on wiedział jaką ma żonę i mógł się spodziewać jej reakcji także ja uważam, że nic go nie usprawiedliwia. A co do pukania to co byście chcieli zdrowego chłopca czy dziewczynkę :-D ?
koroneczko bardzo się cieszę, ze badania wyszły ok. Teraz będziesz spała spokojniej
wiola dobrze, że u dzidzi ok. Ponawiam prośbę o link bo niestety nic nie dostałam :ico_noniewiem:
aniu ja wiem ile to roboty przy takim świniaku, my zabijaliśmy jakiś czas temu, ale już zjedzony bo braliśmy z teściami na pół i taki duży nie był bo 100 kg ważył, ale smalec taki z skwarkami to uwielbiam, teściowa jeszcze robiła wtedy słoikową, coś pysznego a schab z takiego świniaka to pyszata. Muszę pogadać z rodzinką by znów kupić.
markotka a na twoim miejscu bym zadzwoniła do lekarza i powiedziała mu o tych mrowieniach, czasem niby w ciąży tak jest ale lepiej sprawdzić. Mnie strasznie brzuch boli jak bym nosiła kamień milowy pod brzuchem, lekarz zaraz mi zmierzył szyjkę, zbadał i już zapowiedział prawdopodobny szew w 5-6 miesiącu. Pewnie sam by nie zrobił tego badania bo rutyna zjada, ale my czujemy i obserwujemy siebie. Zawsze lepiej to zbadać.
Murchinson to dziś mąż ma luzik, żona dogadza :ico_brawa_01: sto lat dla męża
M dzwonił i że chyba nie będzie spał tyle ma nauki, a ja zaraz na niego bo 2 tyś to kosztuje i mówiłam mu by się zabrał za to dużo wcześniej, bo to wszystkie normy ustawy prawa budowlane, gazowe, sieciowe, instalacyjny no wszystko trzeba umieć a on do mnie że wiedział że tak powiem, że dziękuje za wsparcie i jak będę taka to on ze mną nie gada i ma prośbę bym go przez ten tydzień nie denerwowała :ico_zly: Faceci
Mykam coś zrobić do jedzenia, mała zaraz wstanie.

[ Dodano: 2010-11-19, 15:21 ]
A te suwaczki to chyba coś dziwnie liczą , bo ja tydzień temu w czwartek byłam u gina i miałam 16 tydzień a na suwaczku dopiero wczoraj mi wyskoczył.
I tak sobie myślałam co do wizyty na usg to Izy nie brałabym, teraz miałam też dopochwowo, jak będę miała przez brzuch to M wezmę ze sobą, ale Izy nie, Iza nie zwraca uwagi na usg jak jej pokazuję, a ostatnio to jak jej mówiłam, że tu dzidzia w brzuch rośnie i mama też kocha jej siostrę to podeszła i mnie w brzuch ugryzła :ico_szoking: do tej pory mam siniaka, ona będzie bardzo zazdrosna, jak głaszczę brzuch to mi ręce z brzuch zabiera i kładzie na sobie. Drugie dziecko wyjdzie jej na zdrowie choć dużo walki będzie nas to kosztowało, choć z drugiej strony dziecko przez pół roku dużo się zmienia i nie wiem jaka będzie w dniu narodzin małej.

[ Dodano: 2010-11-19, 15:24 ]
I tak jeszcze sobie przypomniałam - ja się urodziłam 1 września mam 28 lat

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 lis 2010, 17:14

Patrycja bardzo proszę przepis na chilli con carne:
-mięso mielone wieprzowe lub wieprzowo-wołowe (ja robię z 1kg)
- puszka czerwoje fasolki w zalewie kidney
- 1 duża czerwona papryka
- 1 cebulka, 2 ząbki czosnku
- koncentrat pomidorowy
- sól, pieprz, pieprz cayenne(chilli), papryka słodka w proszku
Mięsko trzeba usmażyć, usmżone przełożyć do sporego garnka, na tłuszczyku który został po smażeniu podsmaż cebulkę z czosnkiem pokrojone drobno, wrzuć do mięsa i zalej wodą, tak żeby przykryć mięso, a jak lubisz dużo sosu, to trochę więcej. Można od razu dodać przyprawy, ok. 2 płaskie łyżki soli, łyżeczke płaską słodkiej papryki, łyżeczkę chilli, pieprz i 2 łyżeczki koncentratu. Niech się to pogotuje ok. 20-30 min. Później dorzuć fasolkę z zalewą i paprykę pokrojoną w paseczki, pogotuj jeszcze kilka minut, żeby papryka zmiękła. Możesz zagęścić odrobinkę mąką. Podawać najlepiej z ziemniakami lub białym pieczywem. Smacznego :-D

mamo Izuni dobra ta Twoja krawcowa :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiesz co, mi w tej pachwinie troszkę drętwieje wieczorami jak lędźwie mnie bolą po całym dniu. W poniedziałek idę do gina, to mu o tym powiem. A suwaczki to pokazują dany tydzień, jak on już się skończy. Mój dzisiaj pokazuje 11tc a ja zaczęłam właśnie 12tc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lis 2010, 17:53

hejka

mama Izuni wiem,że taki swiniaczek to pychotka,my z moimi rodzicami na pół braliśmy :-D
co do Izy to może i będzie zazdrosna ale nigdy nic nie wiadomo,a ma jeszcze pół roku żeby się oswoić :ico_oczko:
Hania na szczęście to sama pyta czy może braciszka pogłaskać,albo całuje brzuszek,łaskocze i mówi,że braciszek się śmieje,więc na razie dobrze się zapowiada :ico_sorki:
Mój dzisiaj pokazuje 11tc a ja zaczęłam właśnie 12tc :ico_ciezarowka:
i dobrze pokazuje,bo dzisiaj masz skończone 11 tygodni,jutro będzie 11 tyg i 1 dzień czyli 12 tydzień :-)

a ja idę chyba co nieco już gotować :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość