Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 lis 2010, 17:55

hej

ja już po pracy i obiadku, siedzimy z małą i odpoczywamy tzn. ja bo mała dlugo nie usiedzi :-) , jak zawsze w piątek jestem zmęczona po całym tyg. pracy, ale cieszę się, że weekend :ico_sorki: , niestety mąż pojechal na szkolenie więc bedziemy same

kurcze piszecie tyle , ze nie nadążam :ico_oczko: i nie wiem co komu odpisać
:ico_olaboga:

markotka mnie bolało spojenie łonowe w 1 ciąży, ale tak od 5 mies. , jak np. długo chodziłam ,gin nie pozwoliła mi przez to ćwiczyć, do szkoły rodzenia nawet nie poszłam (tzn. chodziłam, ale tylko na teorię), ale nie było to drętwienie, tylko normalny ból krocza.
poszłam szyć sukienkę byłam w 7 miesiącu a ta krawcowa tak mnie mierzyła mierzyła, ja jej mówię, że wiem że mam brzuch spory a ona że też kiedyś taki miała i trzeba mniej ziemniaków jeść roześmiałam się i odpowiedziałam jej że mój za 3 miesiące zejdzie
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a ostatnio to jak jej mówiłam, że tu dzidzia w brzuch rośnie i mama też kocha jej siostrę to podeszła i mnie w brzuch ugryzła do tej pory mam siniaka, ona będzie bardzo zazdrosna, jak głaszczę brzuch to mi ręce z brzuch zabiera i kładzie na sobie.
Pola bardzo pozytywnie podchodzi do sytuacji, przychodzi, podnosi mi bluzkę(koniecznie musi być goły brzuch, zaglada jakby dzidzię miała zobaczyć) :-) i głaszcze, , a dziś jadła coś podeszła i do mojego brzucha i mówi "masz dzidzi" :ico_haha_01:

Koroneczka, :ico_brawa_01: za wyniki

patrycja dobrze, ze zdobyłas się na odwagę i powiedziałaś lekarzowi, takich sytuacji nie zostawia się bez odzewu.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lis 2010, 18:02

markotka, czyta sie smacznie, musze wyprobowac :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-19, 17:05 ]
Pola bardzo pozytywnie podchodzi do sytuacji, przychodzi, podnosi mi bluzkę(koniecznie musi być goły brzuch, zaglada jakby dzidzię miała zobaczyć) :-) i głaszcze, , a dziś jadła coś podeszła i do mojego brzucha i mówi "masz dzidzi" :ico_haha_01:
Marcel tez pozytywnie, oby mu nie minelo :ico_brawa_01: kaldzie na brzuch zabawki, mowi do niej (Tosi) spiewa, nawet jak bylismy na zakupach wybral grzechotke i nie chcial jej odlozyc, bo to dla Tosi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 lis 2010, 18:49

markotka, tak zgłoś lekarzowi kwestię tych bóli krzyża i mrowienia. Mam nadzieję, że szybko przejdzie :-) Jeśli chcesz spróbuję poszukać w moich notatkach ćwiczenia dla kobiet w ciąży, zmniejszające dolegliwości bólowe lędźwiowego odcinka kręgosłupa, mogę wysłać na maila :-)
emilia7895, do chili con carne pasuje jeszcze odrobina kolendry i kardamonu, dodaje takiego orientalnego smaku. Ja oprócz przecieru dodaję jeszcze odrobinę ketchupu wtedy nie jest takie kwaśne i z 2-3 pomidorki :-) Rzeczywiście pychozja polecam!!

A ja byłam u koleżanki po obiadku na kawce :-) W domu nie szło usiedzieć takie dzisiaj słoneczko :-) A teraz też jestem sama, mój K do kolegi pojechał, bo jakąś sprawę ma, ale powinien wrócić niedługo :ico_haha_02: :ico_haha_02: Obiecał mi dzisiaj deser lodowy, więc idziemy na miasto zaliczyć ogromną porcję kalorii- ochotę mam na lody czekoladowe, z ponadprzeciętną ilością bitej śmietany :ico_brawa_01:

W moje sukienki ledwo ledwo się dopinam:( Wszystkie mam raczej dopasowane i mało elastyczne! Musiałam pożyczyć od kuzynki :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 lis 2010, 19:51

Jestem dzisiaj po całym dniu jakas zmeczona :ico_oczko:

Wysłałam wam dziewczynki tego linka na płec dziecka, dajcie potem znac co wam wyszło :-D
Koroneczka, ciesze sie ze z twoimi badaniami wszystko oki, jednak 6 tygodni to długie czekanie, ale wynagrodzone :ico_haha_01:

MArtkotka sliczny masz ten brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz widac taki zarys ciazowy.
O i przepis tez sobie odgapie bo wyglada na cos pysznego :ico_haha_02:

Patrycja ktos tam chyba kreci w tej całej sprawie z lekarzem, jeden sie wypiera, no sama nie wiem. Najwazniejsze ze mu powiedziałas a jemu pewnie jest głupio za zone i tak powiedział, bo co innego mial zrobic.

emilia7895, NOWA, u mnie tez jest narazie fajnie jesli chodzi o Filipka i dzidzie, wie gdzie jest dzidzia jak go pytam i robi "chalu chalu" glaszcze po moim brzuszku :-D
Ale tak jak mowicie oby tak zostalo jak sie juz dzieci urodza :-)

No i nasza kolezanka Askra poszła od nas, tak tez myslalam jakas dziwna była,, dziewczyny z czerwca wiedza co pisala i ja czasem tez czytałam co u nich, wiec odrazu mi sie nie spodobała, nie wiem czy to jakas oszustka nie byla. :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 lis 2010, 20:42

Wiola dziękuję za link-u mnie wychodzi 39% chłopak, 61% dziewczynka. Za kilka tyg. zobaczymy kto mieszka w moim brzuszku.
Nie pamiętam, która pytała co bym wolała chłopca czy dziewczynkę - nie ma to znaczenia, po prostu zdrowe dziecko.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 lis 2010, 21:24

39% chłopak, 61% dziewczynka
U mnie wyszło podobnie :-) I mi też jest wszystko jedno co do płci, kiedyś sobie marzyłam, że starszego będę miała synka, ale teraz Mój K mnie tak nakręcił na dziewczynkę, że jest mi naprawdę wszystko jedno. Cokolwiek się pojawi tam między nóżkami, bądź się nie pojawi będę ogromnie szczęśliwa :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 lis 2010, 22:20

wiola85, ja tez poproszę :ico_sorki:
W moje sukienki ledwo ledwo się dopinam:( Wszystkie mam raczej dopasowane i mało elastyczne
U mnie to samo, wczoraj na imprezę firmową ledwo się zapięłam, tzn. mąż musiał mi pomóc :ico_olaboga: , cyce miałam strasznie ściśnięte :-) (a jeszcze na pocz. list. była ok.), w ogóle pochowałam wszystkie ciuchy w rozm. S :ico_placzek: , ale mam nadzieję, ze szybko do nich powrócę :-)

[ Dodano: 2010-11-19, 21:22 ]
wiec odrazu mi sie nie spodobała, nie wiem czy to jakas oszustka nie byla
hmm...mnie trudno ocenić po paru postach tutaj, a wątku czerwcówek nie śledzilam :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 lis 2010, 11:47

[w ogóle pochowałam wszystkie ciuchy w rozm. S :ico_placzek: , ale mam nadzieję, ze szybko do nich powrócę :-)
U mnie tak samo wszystko pochowane ale może jej założę i nie będę musiała oddawać.

D odkurza, ja skończy jedziemy do sklepu a wieczorem ze znajomymi do kina.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 lis 2010, 12:33

czesc
a ja chyba czuje od wczoraj moja dzidzie :ico_brawa_01:

milego weekendu

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 lis 2010, 13:15

a ja chyba czuje od wczoraj moja dzidzie
Moje gratulację :ico_brawa_01: Ja niestety jeszcze żadnego puknięcia nie uświadczyłam...jeszcze troszkę za wcześnie.
Weszłam tu do Was na chwilę, bo dziś na to wesele idziemy i nie będę miała czasu. Piszcie ładnie żebym jutro miała co czytać :-)
NOWA, Murchinson też się nie mieszczę w większość moich rzeczy, ale to wszystko głównie przez biust:( A to dopiero początek... :-)

Miłego dnia dziewczyny

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość