Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 lis 2010, 16:39

Hejka :-D

Witam się i melduję po USG :ico_brawa_01: Nasza dzidzia ma 6cm, 12tyg, 4dni. Wszystko już pięknie było widać, ruszał się machał rączkami, poprostu jeden wielki mały cud :-) Później wkleję zdjęcie z USG naszego skarba.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

22 lis 2010, 16:54

aniawlkp86 ma problem z modemem od neta( padł jej ) i nie będzie jej parę dni na forum i oczywiście pozdrawia was :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lis 2010, 17:10

Motylek22 super, że z Waszym dzidziusiem wszystko jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

22 lis 2010, 17:56

Witam
O ci klocek ania wracaj do nas prędko. Dzięki mal za wieści.
Motylek22 ja już widzę dzidzi na usg twoim, a byliście rodzinnie?
zoola27 podejrzewasz od czego ją przeczyściło? ale już wszystko ok i czuje się dobrze?
Ja dziś nie miałam udanej nocy, Iza spać mi nie chciała, ciągle mnie wołała, nie mogłam nawet iść do toalety bo już płakała, nie wiem co jej się ubzdurało. Oczy w pracy na zapałki ale dałam radę, myślałam, że dotrę do domu i się położę, ale nie bo Iza niani spała do 11 ta nie chciała ją budzić i i musiałam się nią zająć, potem znów problemy z zaśnięciem i dopiero przed 16 poszła spać, ale już mój M wrócił, poszedł się uczyć, a ja szybko obiad. Rano to taki bieg miałam, ze głowy nie zdążyłam umyć i tak ledwo się uczesałam a sekretarka myślała, że u fryzjera byłam i fryzurę chwaliła, śmiałam się i powiedziałam, że nie wystarczy zaspać i ma się taki efekt - polecam :-D
Myślałam, że pośpię a potem popracuję trochę, ale teraz to nie dam rady marzę tylko o zimnej coli i łóżeczku. Zimne napoje niezdrowe gazowane to w ciąży moja obsesja, nigdy nie lubiłam ich cole piłam tylko jak szliśmy na pizzę, a teraz za nimi szaleję. Jak to się zmienia :ico_ciezarowka: . Mykam udanego wieczorku życzę.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lis 2010, 18:05

... powiedziałam, że nie wystarczy zaspać i ma się taki efekt - polecam :-D ...
Widzisz, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :ico_oczko: tym bardziej, że myśleli, iż byłaś u fryzjera. Spokojnej nocy życzę.

Motylek22 słodkie maleństwo.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 lis 2010, 18:08

mama Izuni, byliśmy z mężem :-D Filipka zabierzemy następnym razem. Teraz miałam jeszcze dopochwowo bo przez brzuszek był troche rozmyty obraz :ico_oczko: Poza tym stresowałam się troche przed tym USG, teraz jestem spokojna i napewno zabierzemy synka na następne :-)

Mi też się zmienia w ciąży smak, na początku słone i pikantne zero słodkiego teraz mi się troche zmienia na słodkie, ale i pikantne zostaje i kwaśne smaki :ico_haha_02:

Co do piersi, ja normalnie noszę 65/C czyli biuścik nie duży a teraz zdecydowanie większy i bardziej pełny. Ja jestem zadowolona :-D mogłabym już takie mieć :ico_oczko: choć mój mąż chwalił poprzedni :ico_oczko:

Siły mi po mału wracają i mdłości mijają ale często robi mi się słąbo i muszę usiąść a najlepiej się położyć :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-22, 17:10 ]
Murchinson, dziękujemy :ico_sorki: :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lis 2010, 18:17

Co do smaków to mi na samym początku smakowało wszystko to co kwaśne i im kwaśniejsze tym było smaczniejsze. Teraz już wszystko wróciło do normy. Słodkie jem w takiej samej ilości jak przed ciążą.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 lis 2010, 18:21

Motylek22, śliczna dzidzia :-)

mama Izuni, no to mi zrobiłaś ochotę tą colą :-) , ja rzadko piję w ogóle napoje gazowane, ale czasami coś mnie najdzie :-) , współczuje nocki, a może malutkiej coś się przyśniło :ico_noniewiem:

nie popisze wiecej, bo Pola mnie wola :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 lis 2010, 19:05

Motylek22, śliczna dzidzia
Dziękujemy :-D Miałam cichą nadzieję że poznamy płeć ale trzba będzie poczekać do następnego razu :ico_oczko: Ja od początku czuję że to dziewczynka ale może dlategoże bym chciała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

22 lis 2010, 19:07

mama Izuni, podejrzewam ze Tusce zaszkodziła ryba.......niestety nie była zbyt smaczna ja całej nie zdadłam maz tez narzekał......na szczescie to nie jelitówka :ico_sorki: :ico_sorki: dzis kupka była tylko jedna juz bardziej zbita....zapobiegawczo dostanie jeszcze dzis lacidofil :ico_oczko:

Motylek22, śliczne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na moje oko to piękna dziewczynka :-D :-D :-D

co do smaków to ja najchetniej jadłabym czekolade i lody :ico_wstydzioch:
a i jestem mał aktywna bo cały czas spię :ico_noniewiem: dzis padł rekord 4 godziny :ico_szoking:
dobrze ze przychodzi mama to sie Nataszką zajeła :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-22, 18:09 ]
Motylek22, ja tez czuje ze dziewczynka bedzie u Ciebie :-D
u siebie tez czuje ze dziewczynka chociaz mysle o chłopczyku.......w czwartek moze sie okaże bo mam usg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość