camelar
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 22 lut 2010, 16:34

21 kwie 2010, 12:20

Oj może i oczy puchną i trochę boli, ale moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł, żeby sobie zrobić taki trwały makijaż skoro się on utrzymuje od 3 do 5 lat. Moje dwie koleżanki z pracy wybierają się do Warszawy do Instytutu Urody New Look, żeby sobie taki makijaż zrobić i tak się zaczynam zastanawiać, czy nie pojechać z nimi. Mnie najbardziej interesowałyby kreski na powiekach.

dorota12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2010, 18:21

18 cze 2010, 18:24

długo wahałam się, aż wreszcie znalazłam artykuł na tej stronie: Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę po lekturze znam już odpowiedź na najważniejsze dla mnie pytania
Ostatnio zmieniony 18 cze 2010, 19:28 przez dorota12, łącznie zmieniany 1 raz.

PinkAndPunk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 24 cze 2010, 18:43

10 lip 2010, 21:27

korci mnie, żeby zrobić sobie kreski na powiekach, ale strasznie się boję, że mi coś spartaczą i potem przez 5 lat będę wyglądać jak maszkara... :/

platforma
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 lis 2010, 00:58

23 lis 2010, 13:54

Cieszę się, że czytam taką pochlebną opinię. Ja postanowiłam zrobić sobie kurs robienia makijażu permanentnego - bardzo mnie ta sztuka interesuje. Oczywiście po kursie sama mam zamiar zrobić sobie taki makijaż i dlatego kupię sobie profesjonalny sprzęt. Takie profesjonalne urządzenia można kupić w sklepie Centrum New Look, który sprowadza je aż z zza oceanu. Pieniążki już na nie prawie uzbierałam.

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

24 lis 2010, 15:54

Temat makijażu permanentnego jest bardzo ciekawy, zastanawiam się tylko, czy kreski na powiece pasują każdej Pani, jakie jest Wasze zdanie?

AsiaStanisz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:38

16 gru 2010, 15:49

Witam, bardzo bym chciała zrobić sobie makijaż pernamentny. Szczegolnie zalezy mi na kreskach, brwiach i ustach...wszystko w tonacjach naturalnych. Dochodza do mnie jednak wiesci ze rozne kobiety reagowaly w roznoraki sposob. O tyle mnie to zastanwia, ze osobiscie mam tatuaze, ktore bardzo ladnie sie przyjely. A makijaz pernamentny chyba rowniez polega na wprowadzaniu barwnika pod naskorek? Czy dobrze to rozumiem i czy sluszne sa moje obawy? A jesli nie, jak wam sie wydaje ile bym musiala zaplacic za realizacje powyzszych partii? Dziekuje z gory za odp, Pozdrawiam:)

JoAnkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2010, 15:04

17 gru 2010, 16:00

Moja siostra zrobiła sobie kreski na górnych powiekach już jakiś czas temu i jest bardzo zadowolona. Oprócz tego i tak się maluje bo trwały makijaż jest niemalże niewidoczny, ale ona ma komfort że nawet jak wstaje rano to wygląda lepiej. Oczy są bardziej wyraziste :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mandragorka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2009, 14:11

20 kwie 2011, 17:31

Taki makijaż jest fajny, ale tylko jeśli zostanie dobrze wykonany przez profesjonalistkę.
Nie ma co ryzykować. Myślę, że jeśli miałabym się na coś zdecydować, to jedynie na kreski na powiekach. Bywam w salonie na merliniego w Warszawie, pracuje tam p. Zajdel, i jeśli już bym miała go robić, to raczej u niej ;) Trzeba mieć zaufanie do kosmetyczki, a ja takie do niej mam.
Póki co to tylko chodzę na peelingi twarzy i robienie pazurków :)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 kwie 2011, 18:57

ja nie posiadam i bym się nie zdecydowała z racji że lubię różnorodne kolory ale osoby które używają zawsze czarną kredkę czy do brwi czy powiem, czy też nawet robią obwódkę ust to uważam taki makijaż za świetną sprawę, mam koleżanki które sie poddały i szczerze nie widzę różnicy wielkiej, nie domyśliłabym się, gdyby mi nie powiedziały a tak łatwiej im bo nie muszą każdego dnia się malować:)

lillka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:39

Re: permanentny makijaz-faaajnee

12 mar 2018, 17:59

Też jestem na tak. Jedyna rzec, że oczywiście trzeba porządnie wybrać salon, żeby nie żałować. Różne są umiejętności, różne pigmenty, warto na to zwracać uwagę. Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i kreski na powiekach i to była najlepsza decyzja, bo dzięki temu makijaż mam perfekcyjny a nie tracę czasu na jego wykonywanie. Wystarczy fluid, puder i tusz do rzęs i jestem gotowa. Teraz makijaż zabiera mi 2 minuty. Co do salonu to ja zabiegi wykonywałam we wrocławskim Perfect Glamour, bardzo fajny salon, prowadzą nawet szkolenia w zakresie makijażu permanentnego, no i pracują tam na dobrych pigmentach Biotouch.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość