Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

24 lis 2010, 16:52

No nareszcie jest co czytac :ico_brawa_01: Co do dolegliwosci to ja tez nie moge spac mala tak szaleje ze czasami az placze z bolu :ico_noniewiem:
Alineczq i gaga22 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za piekne brzuszki
buzok nie martw sie za duzo :ico_pocieszyciel: najwazniejsze ze jestes pod dobra opieka
Zubelek czekamy na ciebie :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2010, 17:13

a ja jestem zaskoczona. wiedzialyscie ze w PL dziala polozna srodowiskowa? i nawiedza w domu kobiety w ciazy kilka razy i pozniej po porodzie??? nikt mi o tym nie wspomnial w ogole przez tyle miesiecy. dzis wracajac do domu ta wyzej wymieniona polozna probowala dostac sie do sasiadki w ciazy, ale jej nie zastala i zauwazywszy moj brzuch zagadala ze mna. zostawila mi ulotki , probki i umowila sie za tydz u mnie.fajnie. heeh ale z tego starteru najbardziej rozbawwila mnie maszynka do golenia dla mezzczyzn z haslem:"chlopiec czy dziewczynka?bez wzgledu na wynik przygotuj sie na walke o pocalunek" hehe no i sa gazetki typu rodzice itd aaaa i "poradnik domowy" hehehehehehehe

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 lis 2010, 17:51

miła niespodzianka hehe

ja wiem, że działają, ale szczęścia nie miałam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lis 2010, 18:02

Alinka to jak to jest? skad one sie dowiaduja o ciezarnych? z przypadku?
czy w przychodni?
aa jesli korzystamy z prywatnej opieki to juz sa niedostepne? mozliwe ze o to chodzi co?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 lis 2010, 19:24

Wiedzą na pewno z przychodni, ale jak masz prywatnego lekarza to pewno nie chodzą. I to wszystko tłumaczyło, ja poprzednio do prywanbego gabinetu tez chodziłam i żadna pielęgniarka u mnie się nie zjawiła.. Była tylko położna po porodzie, no ale tam już mają info ze szpitala bodajże

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lis 2010, 00:49

no tak myslalam ze o to chodzi...

pewnie juz spicie co??
ja sie dopiero rozkrecam
rytm dnia mi sie zmienil
i wrocilam do dawnego stylu
ale nie na dlugo pewnie hehe

wrocilismy tez pozzno
bo cmentarz. mama. zakupy i czas zleciaal
leon padl zaraz po powrocie
adas niedlugo po nim

a ja obralam kilka kg jablek i gotuje na marmoladke
nigddy tego nie robilam
ale mama mowi ze prosta sprawa wiec dzialam

jeszcze jakas naleweczke bym zrobila..
bo kupilam skladniki na malibu
i likier kawowy

ale nie chce mi sie do kuchni zagladac juz hehe
wole lapka hehe

leonka ubranko na jjutro gotowe
przypomnial ze mussi byc elegancki bo bedzie tanczyl
maja andrzejki
wiecc koszula krawacik itd
czekaja hehe

a ja sobie na TLC ogladam program o powiekszeniu persi...
masakra
nigdy w zyciu
wspokczuje tym babkom...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 lis 2010, 10:01

Witam, u nas dziś słonecznie dla odmiany po wczorajszych opadach śniegu.

madziorka hihi ja wiedziałam, że położna działa po porodzie, ale że w czasie ciąży, to nie miałam pojęcia :ico_noniewiem: U mnie po porodzie była dwa razy i to drugi raz tak pro forma zeby jej tylko podpisać, że była. Ale tak generalnie, to powinna przyjść tyle razy ile kobieta chce. Zostawiła numer telefonu i można było do niej dzwonić. Ja nie miałam potrzeby.

No to Leonek będzie imprezował :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 lis 2010, 10:11

Opowiedz jak tam impreza Leosia ;)

Gaga jaki zgrabniutki Twój brzunio :ico_brawa_01: taki nieduży, pewno fajnie masz, bo w większości "starych" rzeczy się dopinasz?
Mi mój nie wygląda na jakiś specjalnie duży, ale już z płaszczem mam problem. Przeszyłam dalej guziczki, bo szkoda mi kasy na jakiś worek, który potem będzie leżał. A że jestem typem chomika, to przeleży taki u mnie z 5 lat i dopiero wtedy wyląduje w Caritas :D

Piję kawkę, a za oknem śniegu napadało, szybki sie dziś skrobało... Do pracy na popołudnie, a do tego czasu się poobijam... Lewy nastrój dziś mam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 lis 2010, 10:32

Alineczq mój brzuch tylko na zdjęciu wygląda taki mały, w sumie to całkiem duży jest. Nie dopinam się w żadną kurtkę, tylko że ja wszystko pasowane w talii miałam, a teraz mam prawie 30 cm więcej niż na starcie, także nie ma szansy. Ale ja przed ciążą to wklęsła byłam :ico_oczko:
Kupiłam sobie na Allegro płaszczyk za 85 zł i tylko w nim chodzę. Potem go sprzedam, bo ciążowe ciuchy na Allegro schodzą jak świeże bułeczki.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 lis 2010, 10:36

:) ja też wsystko taliowane, obcisłe , krótkie mam,, taki styl, żadnych luźnych ubrań.. Obecnie mam jedne dzińsy i spódnicę ciążową a bluzki to jakieś workowate jakie znajdę w szafie... Na tą ciążę specjalnego nic nie kupowałam, tylko to co z poprzedniej mi zostało...
Jak świeże bułeczki powiadasz? Mam jedne spodnie "wyjściowe" kupione poprzednio, ale nie włożone ani razy, bo za krótkie się okazały, nie wiem jak ja je mierzyłam. To może wystawię, spróbuję :ico_noniewiem: będzie na duperelki dla Sorbecika

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość