Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

24 lis 2010, 16:09

Cześć dziewczyny
Murchinson ja raczej nie jadam takich wymysłów, jedyne szoki kulinarne dla mnie to spaghetti z owocami morza i pizza z ananasem :-D choć nie powiem bym nie chciała spróbować, ale patrycja twoje nowości w kuchni to już jak dla mnie ekstremalna sprawa :-D . Ja to uwielbiam różnego rodzaju zapach, dziś przyszły nam do pracy nowe normy i wąchałam książki, strasznie mi się podobał zapach ledwo wydanych książek takich nieużywanych.
I wiecie, tak czytałam o tym, że ruchy czujecie itd, że wczoraj powiedziałam M, że się kładę i czatuję i teraz jestem pewna, że to mała i już wcześniej musiałam ją czuć jak wam pisałam, tylko nie wiedziałam, ze to ona, teraz to się już boję jak zacznie lać, oj Iza to kopała i to w nocy a w dzień na usg czy ktg to spała i ją budzili by pokazała że żyje.
emilia7895 dobrze ,że wizyta udana.
patrycja_g Ja bym zadzwoniła do niego po prostu bym mu w oczy powiedziała, że rezygnuję z jego usług, a co się potwierdziła jak można wiedzieć? Tylko coś pisałaś że on odbiera u was porody, pewnie nieprzyjemności będziesz miała?
zoola27 bardzo dużo kobiet nawet po zajściu krwawi, moja znajoma tak 3 miesiące chodziła.
Mała wstała, zmykam, pa

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lis 2010, 16:15

strasznie mi się podobał zapach ledwo wydanych książek takich nieużywanych.
Też lubię ten zapach.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

24 lis 2010, 19:02

mi sie podoba zapach zgaszonej przed chwila swieczki, ale to jjujz chyba odchylenie jakies bo wszyscy wtedy zaczynaja wietrzyc :ico_oczko:

mama Izuni, ja myslalam caly czas ze szefowa przyszla do drugiego biura i tak powiedziala kolezance ze zona lekarza do niej zadzwonila i jej to powiedziala. W piatek opowiadalam tej kolezance co lekarz mi na to odpowiedzial i A dopiero wtedy powiedziala ze ona sama byla swiadkiem tej rozmowy ze to szefowa zadzwonila do tej babki bo robila im jakas rezerwacje, numeru faktycznie nie miala wiec najpierw wziela go od mojej bylej lekarki, a pod koniec ich rozmowy A mowi ze szefowa tylko mowila "tak ja wiem, juz od dawna o tym wiem chyba we wrzesniu mi juz powiedziala... to jest bardzo fajna dziewczyna" itd. A jak sie rozlaczyly to szefowa powiedzia A ze ta pani jej powiedziala ze jej pracownica jest w ciazy. No i moj lekarz chocby nawet nieswiadomie to niestety sklamal. Pewnie macie racje, mogl nawet nie wiedziec ze ta jego zona tak klepie jezorem. Ciekawe jaka atmosfera u nich w Wietnamie :ico_oczko:

A u mnie wszystkie auta pod blokiem biale i dachy blokow obok biale... snieg lubie ale tej chlapy juz nie. I nie lubie jak sie topi i trzeba te miny pozniej mijac bo jedna na drugiej :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lis 2010, 20:40

A u mnie wszystkie auta pod blokiem biale i dachy blokow obok biale... snieg lubie ale tej chlapy juz nie. I nie lubie jak sie topi i trzeba te miny pozniej mijac bo jedna na drugiej :ico_oczko:
Dlatego ja sprzątam po swoim psie.Kiedyś sąsiadka zrobiła oczy i stwierdziła, że on taki malutki więc mało robi to po co sprzątać.Tylko jak przejdzie x małych piesków i każdy coś po sobie zostawi to ciężko przejść nie wchodząc w taką niespodziankę szczególnie wiosną.

U mnie śnieg i deszcz na zmianę i dodatnia temperatura.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 lis 2010, 20:42

mi sie podoba zapach zgaszonej przed chwila swieczki, ale to jjujz chyba odchylenie jakies bo wszyscy wtedy zaczynaja wietrzyc :ico_oczko:
nie martw sie ja tez tak mam :-D no i siarka po zgaszonej zapalce to tez lubie i zapch benzyny :-D :-D

mama Izuni, no to dzidzius sie rusza :ico_brawa_01: ja tez tak miałąm ze nie byłam pewna czy to jest to, a z Filipkiem pierwsze ruchy miałam około 22 tygodnia, mozliwe ze wczesniej je czulam, ale nie wiedziałam ze to one :-)

A u mnie dzis tak nasypało sniegiem ze szok, a ja nie mam dla Filipa kombinezonu na snieg, kurka w pracy nie mamy juz takich rozmiarow, bede musiała gdzies indziej poszukac :ico_noniewiem:
Dobrze, ze piatek mam wolny to moze pojade cos kupic, a jeszcze na bilans dwulatka musze sie wybrac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 lis 2010, 20:43

Koroneczka mój mąż jak ma na coś ochotę, to sam sobie gotuje :-D

Patrycja współczuję z tym uchem, wiem co to znaczy, bo cierpiałam już dwa razy z powodu zapalenia ucha :ico_olaboga:

mama Izuni kolejna czuje maleństwo, ja też chcę :506: super, normalnie zazdroszczę :-D

właśnie podjadam kapuchę kiszoną :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lis 2010, 20:45

Oj, oj zapach benzyny to jeden z gorszy dla mnie-od razu mnie mdli i boli głowa-więc jazda na staję benzynową tylko z konieczności jak D nie może zatankować.

Markotka jeszcze trochę i się doczekasz.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

24 lis 2010, 20:52

wiola85, bo u nas, blizej gor to dzis calkiem fajnie nasypalo, ale ja tez sie nie wyposazylam jeszcze na zime, caly czas w adidasach biegam trzeba sie chyba bedzie jutro wybrac po jakies buty, a Ty pracujesz w cocodrillo?

markotka, ucho troche ale to tylko troche odpuscilo po olejku kamforowym ale dotknac go w srodku nie moge chyba jutro do lekarki sie wybiore bo rano pobolewalo mnie tez gardlo wiec moze to powiazane

Murchinson, ja za bezyne tez dziekuje i na stacje tez juz tylko w ostatecznosci jezdze, ale ja tankuje na stacji gdzie mimo samoobslugi kobiety sa obslugiwane bo inaczej wcale bym nie jezdzila, korka wlewu nie umiem zakrecac wiec wreczam panu kluczyki i juz mnie nic nie obchodzi :ico_oczko:

markotka, jeszcze prae tygodnii Ty tez poczujesz ruchy

:ico_brawa_01: dla wszystkich dzidzi ktore juz pukaja, niesamowite uczucie :-)

[ Dodano: 2010-11-24, 19:53 ]
Murchinson, i jeszcze :ico_brawa_01: za sprzatanie po piesku, szkoda ze tak malo osob to robi

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 lis 2010, 20:56

patrycja_g, nie ja pracuje w takim zwykłym dzieciecym nie zadna sieciowka, ale jest oki fajne rzeczy, Polskie przedewszystkim nie zadna chinszczyzna :-)
Oj, oj zapach benzyny to jeden z gorszy dla mnie-od razu mnie mdli i boli głowa-więc jazda na staję benzynową tylko z konieczności jak D nie może zatankować.
a ja bym mogła zamieszkac na stacji :-D

markotka, juz niedługo i ty poczujesz swojego szkrabka :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 lis 2010, 20:57

Patrycja gardełko i ucho są powiązane ze sobą, więc jutro szybciutko do lekarza, żeby nic gorszego się nie rozwinęło :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość