Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 lis 2010, 10:50

Ja teraz dokupiłam z dwie bluzki i spodnie, ale ja w urzędzie pracuję no i musiałam jakoś wyglądać.
Z poprzedniej ciąży to spodnie dopiero teraz są dobre, a tak to były za szerokie.

Wiosną wystawię wszystko na Allegro, to też będzie na pierdołki dla chłopaków.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 lis 2010, 11:26

witajcie kuchareczki! Lekarz mój był i powiedział, ze jak narazie wykluczają mi to zatrucie ciążowe, mam infekcje dróg moczowych, i zobaczymy , jutro mój lekarz ma dyżur i może mnie jutro wypuści do domu, bo jak narazie czekam jeszcze na wyniki posiewu i stężenia tego dobowego moczu :ico_noniewiem: .
jeju żebyście wiedziały co ja przeżylam dzis w nocy, smałam 2h. Dziewczyna ode mnie z sali w 24 tygodniu miała okropne krwawienie z łożyska :ico_olaboga: , pielęgniarka dyżurująca dzwoniła do lekarki dyżurującej, zeby do niej zeszła, a ona tylko przez tel zlecala kroplówki, zastrzyki itp, i nie raczyła do niej zejść :ico_zly: . W końcu odwieźli ją na porodowkę, i jeszcze nie zeszła, podobno pół na pół ustabilizowana sytuacja, ale , ale kolorowo tego nie widzą. No i od rana afera o tą doktorkę, co tu się dzieje, to normalnie nie chciałybyście tego widzieć.

Sorki, ze ja tak tylko o sobie, ale normalnie nie doczytałam Was jeszcze, bo ta nieprzespana noc mnie bardzo oslabiła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 lis 2010, 11:37

Buzok masakra jak... Jak sie takich opowieści nie słyszy, to nie jest się świadomym co tak naprawdę może być, kiedy nie wsyzstko jest w porządku... Trzeba się cieszyć, że "tylko" zakłuje, poboli, skurcz w łydce chwyci i zgaga popiecze :ico_olaboga:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

25 lis 2010, 13:45

Hej dziewczynki :)

Gaga, Alineczq a propo ciuszków ciążowych to ja kupiłam przez ten okres 3 pary dżinów, i w sumie 4 albo 5 dłuższych bluzek nawet nie ciążowych tylko takich co się bardziej rozciągają i tyle resztę noszę stare moje! jakoś tak mi pasują że jeszcze się mieszczę może nie w większość ale w kilka i tak zmieniam i praktycznie chodzę w tym samym ale co tam nie ma sensu kupować dużo ciążowych ciuszków bo co potem z nimi zrobić :)

Teraz mam problem bo nie mam żadnej kurtki, byłam wczoraj w Primarku chciałam coś kupić znalazłam taki super płaszczyk na 2 guziki rozszerzany do dołu byłby idealny ale co z tego jak największy rozmiar mieli 14 a ja z 18 teraz muszę mieć i w sobotę chyba na Manchester się bujniemy bo przecież muszę coś sobie kupić zimno już się robi :(

Buzok14 niezłe jazdy macie tam w tym szpitalu niestety lekarze konowały i lenie wszędzie się zdarzają mam nadzieje że ta babka nie będzie miała ciebie pod opieką i że trafisz na kogoś bardziej odpowiedzialnego! Trzymaj się mamuśka i wracaj do zdrówka szybko! :-)

Madziorka hihi dziewczyno podziwiam cię :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: że tobie prze 12 w nocy chciało się marmoladkę robić ja o 21 to już tylko o podusi myślę! Zazdroszczę Ci że masz tyle energii naprawdę! Daj znać jak tam Lelek po imprezie :)



Wczoraj byłam u lekarza dostałam 3 tyg zwolnienia w ogóle ten mój GP jest straszny ja mu mówię że się źle czuję, że mnie boli brzuch, że spać nie mogę itp, itd a on pomacał tylko brzuch i powiedział do mnie że to są uroki ciąży i że on nic nie może zrobić i że mam odpoczywać i się nie przemęczać! Ale dobrze że choć zwolnienie z roboty dał :)

Tak jak już wspominałam wcześniej byłam w Primarku i kupiłam kilka fajnych rzeczy dla mojej córci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pojechałam w sumie tylko po skarpetki i rękawiczki bo tego mi jeszcze brakowało miałam dla niej 3 pary mini skarpeteczek i jedną parę rękawiczek i stwierdziłam że to za mało więc dokupiłam kilka par :-D ale jeszcze znalazłam śliczny różowy kocyk z misim za 3,50 i ręczniczek ze słonikiem za 4 i nie mogłam się powstrzymać i też kupiłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale takie zakupki mogą poprawić humorek :)

Dla siebie znalazłam tylko piżamkę polarową fajna cieplutka i tez nie droga bo tylko 6 fuli!

Już powoli prezenty na świta zaczynam kupować bo potem na raz tyle kasy wydać to ciężko! I moją mamę mam już z głowy prosiła mnie kiedyś o czarną dużą torebkę więc wczoraj zaszłam do takiego super sklepu z torebkami i znalazłam taką właśnie tylko za 5 więc jej wzięłam, do tego mam dla niej taką samą piżamkę jak ja sobie kupiłam i zestaw sztucznej biżuterii z perełek! Bo na sylwka idą na imprezę i do sukienki chciała :)

Teraz muszę jeszcze dla innych coś wymyślić :( a to jest najgorsze bo jak wiesz co ktoś chce to mu to po prostu kupujesz i koniec dylematu a tak do trzeba kombinować i wymyślać!!

Dziewczynki a będziecie kupować ochraniacze do łóżeczek dla maluszków? Bo ja szukam na allegro i się zdecydować nie mogę! :ico_placzek:

Mama dziś kupiła różowy materiał na baldachim do łóżeczka i właśnie mi go robi tak że będzie ślicznie wyglądało z różową pościelą :)

Sorki że się tak rozpisałam już kończę :)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 lis 2010, 15:58

buzok14 współczuję nocy, dobrze, że to tylko znieczulica lekarzy czasami jest straszna :ico_olaboga: a ja zawsze twierdzę, że ginekolodzy kobiety są dużo gorsze od mężczyzn. Tylko raz w życiu byłam u kobiety i więcej nie pójdę.
Mam nadzieję, że tej dziewczynie uratują ciążę.

Aga_86 super, że zakupy się udały :ico_brawa_01:
a ochraniacze na łóżeczko kupiłam w komplecie z pościelą

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 lis 2010, 16:36

buzok14 współczuję nocy,
oj byla okropna, a teraz same oczy mi się zamykają, ale nie chce spać, bo kto w nocy za mnie wtedy uśnie?
a ja zawsze twierdzę, że ginekolodzy kobiety są dużo gorsze od mężczyzn.
ja tez tak uważam, i nigdy do ginekolożki nie pójdę :ico_nienie:
Mam nadzieję, że tej dziewczynie uratują ciążę.
jakies 2h temu przywieźli ją z powrotem do naszej sali, i kazali leżeć z basenikiem. Jest strasznie słaba i zdołowana, była u niej dr psycholog, bo ciągle płacze. Ciągle krwawi, ale zatrzymali akcje porodową :ico_sorki: . A tamta doktorka podobno bedzie miała niezłe problemy i dobrze...
A jeśli chodzi o mój poród to ma niby być przy mnie mój lekarz prowadzący a jak będzie to zobaczymy.

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

25 lis 2010, 16:51

Gaga22 a gdzie kupiłaś ochraniacze i za ile? A może mogłabyś dodać zdjęcie jakie wybrałaś bo ja się zastanawiam jakie wybrać i nie mogę się zdecydować :( Dodam wam linki do allegro które mi się podobają :

http://allegro.pl/ala-i-as-ochraniacz-d ... 56463.html - kolor podpisany misie w kółeczkach różowe

http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczk ... 4334.html- ten sam kolor co wyżej ale ten jest troszeczkę inaczej uszyty i wydaje mi się cieńszy

http://allegro.pl/fd-ochraniacz-na-cala ... 44345.html - na tej aukcji podoba mi się kolor misie na falbance różowe z tym że ten już jest droższy i na całą długość łóżeczka

http://allegro.pl/rozki-rozek-becik-100 ... 00082.html - na tej aukcji znalazłam rożek w tym samym wzorze co pościel i ochraniacze - misie w kółeczkach :)

Jak myślicie które są najlepsze lepsze grubsze czy cieńsze na całe łóżeczko czy tylko koło główki?

Jeju czemu ja taka nie zdecydowana jestem to chyba ta ciąża bo normalnie to wiem co chcę i co mi się podoba a teraz na nic nie mogę się zdecydować :(

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 lis 2010, 17:25

Aga_86 ja kupowałam przed urodzeniem Bartka i nie pamiętam już za ile. Jeden komplet pościeli mam taki jak w tej pierwszej aukcji wzór "Misie na drabinkach zielone" a drugi komplet wzór "Babyland" tylko żółty.
Mam te krótkie ochraniacze i uważam, że one są lepsze, bo służą dłużej, pasowały nawet jak już wyjęłam Bartkowi szczebelki żeby mógł sam wychodzić i wchodzić do łóżeczka.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lis 2010, 18:57

Agawiesz chodze spac pozno ale spie dlugo i w nocy mnie nic nie meczy
wiec nic dziwnego ze ty o 21 juz spiaca..
tez pewnie bym padla o tej porze

aa ja wczoraj zasnelam ok 2.30
aale wstalam dzis o 10.30
ale to tylko dlatego ze na 12sta jechalam na cwiczenia
normalanie to bym jeszcze pospala jhehe

potem chodzilam po ssklepach w poszukiwaniu rakiety
i super bo znalazlam
sterowany statek kosmiczny
http://allegro.zumi.pl/statek-kosmiczny ... 96496.html
lelek bedzie zachwycony!!!

na andrzejkach pewnie fajnie hehe
odebralam go i jaakos o szczegoly nie pytalam
bo tam zamieszanie zwykle o tej porze
rodzice czekaja
dzieciaki sie ubieraja
panie dzieci przyporwadzaja hehe
ale byly baloniki tance i duzo smakolykow
leon wrocil z buzia czekoladowa hehehe

a ty szalejesz na zakupach w Uk
tam to tyle rzeczy za bezcen no a przede wszystkim w stosunku do zarobkow jest tanio

choc ja za primarkiem nie przepadam
leonkowi to przez caly 3.5 roku to moze 3 rzeczy kupilam
bylam teraz tam podczas pobytu w UK ale kicha jakas
czasem tam mozna znalezc jakies fajna bizuterie paski
ale trzeba trafic

wole h&m
ceny juz sa zblizone

a ja kupilam ochraniacz na lozeczko jeszcze dla Leonka
takie w moich kolorkach
w mothercare
tam sa ladne
wiem ze drogie
ale ostatnio widzialam jakas promocje tam
cudna posciel
kocyki
kolderki
ja uwielbiam takie!!!

a ty w PL kupujesz?
a na ebaayu nie ma?
mama ci przywiezie?

buzok straszne te przezycia.. i tak to jest w szpitalach.. lezszy bezpiecznie na obserwacji a naogladasz sie i nasluchasz ze potem tylko stres i strach
wracaj szybko do domu!!!
mam nadzieje ze ta dziewczyna utrzyma ciaze
strasznie jej wspolczuje ehh

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

25 lis 2010, 19:28

Madziorka wiesz co wolę kupić na allegro bo mają lepszy wybór wzorów i taniej przede wszystkim! Szukałam wszędzie na ebay'u i w różnych sklepach, Mathercare odpada bo tam ceny są jak z kosmosu ok 50 fuli za komplet w innych sklepach też to samo i nic ciekawego! A na allegro za ok. 100zł będę miała ochraniacz z pościelą i rożek do tego! Tak że bardziej się opłaca :)

12 grudnia przylatuje moja teściowa i zostaje na święta a potem 19 stycznia moi rodzice przylatują tak że będę miała 2 transporty rzeczy z pl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mama też mi nakupowała kupę rzeczy tak że trochę mi finansowo ulży:)

Jutro po łóżeczko jadę już się doczekać nie mogę i może jutro też wózeczek zamówię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Powolutku coraz więcej rzeczy dla dzidzi będę miała!

Mama pokazywała mi dziś przez Skypa baldachim jaki uszyła do łóżeczka ale będzie pięknie już to widzę! Z takiego przezroczystego różowego materiału jest zmarszczony u góry i z taką wielką kokardą na przodzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Już nie mogę się doczekać jak go założę na łóżeczko i jak wszystko przygotuję dla maleńkiej jeju to jeszcze 8 tyg. ja to się chyba nie doczekam :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-11-25, 18:30 ]
A zapomniałam dodać fajna ta rakieta Leluś na pewno będzie zachwycony :)

[ Dodano: 2010-11-25, 21:23 ]
A co tu nas dziś tak cicho nikogo nie ma nie ma z kim pogadać mamuśki gdzie się podziewacie?? :)

Myślałyście już nad wanienką ?? Bo mi się podoba fisher price aquarium - podaje linka do allegro :

http://allegro.pl/fisher-price-akwarium ... 04917.html

Ale czytałam na jej temat różne opinie jedni piszą że jest super a inni że do nonono może któraś z Was ją miała albo coś słyszała od znajomych?? Czekam na jakieś wieści buziaki!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość