emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 lis 2010, 14:15

emilia7895 ja dzisiaj gotuję rosołek, bo ostatnio ktoś mi ochoty narobił, a później będzie pomidorowa :ico_oczko: teraz zupowo będzie, bo nie ma małża, a on zup nie lubi, jak wróci będzie mięcho :-D
ja jutro chyba zrobie rosol, bo dzis juz mam mielone

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lis 2010, 14:26

Martkotka, tak nowy, bo tamten źle chodził.
Moja koleżanka przyjedzie w czerwcu bo teraz też jest :ico_ciezarowka: i teoretycznie rodzi w najbliższy wtorek. Jak pojadę na święta do rodziców to spotkam się za to z koleżanką z podstawówki, z którą się nie widziałam kilka lat.Bardzo się cieszę, że uda nam się spotkać :ico_brawa_01:
Na obiad D ma wczorajszą zupę i albo zrobię placki ziemniaczane albo pieczone ziemniaczki.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lis 2010, 15:49

Ja już po obiadku!
Dziś nabrałam strasznej ochoty na kurczaka z rożna i mąż mi przywiózł, przepyszny!
Wcześniej byłam u koleżanki w sklepie ciuchy po przymierzać- w "S" się nie mieszczę już niestety! Ehh ciekawe jak będę wyglądać po ciąży??
Magnezu też nie biorę, a może powinnam? Codziennie piję kawę, ale to z tego powodu, że zwykle mam niskie ciśnienie, więc ona bardzo mi służy :-)

[ Dodano: 2010-11-25, 14:51 ]
Mój suwaczek też chyba wymaga wymiany :-) Przez kilka dni pokazywał prawidłowo, ale dzisiaj już znowu o tydzień do przodu przefrunął :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

25 lis 2010, 16:58

Obrazek
By mamaizuni at 2010-11-25
IZA 2 LATA TEMU

JA DZIŚ KRÓTKO O 16.00 IZA MIAŁA 11 GODZIN I 30 MINUT - STAWIAM TORTA COLĘ I CO KTÓRA WOLI ZA 2 LATKA MOJEGO SZCZĘŚCIA :ico_tort: :ico_kawa: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_obiadek: :ico_kawusia: :569: :564: :569: :564: :sylwester: JEDZCIE I PIJCIE DO WOLI

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

25 lis 2010, 17:30

hej

Wszystkiego najlepszego dla Izy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Moja Pola chora, wygląda kiepsko, bidulka ma temp. mam nadzieję, że po syropku spadnie.

Mąż wczoraj o 5 rano wyjechał, i będzie w nocy dopiero, a on też konkretnie przeziebiony :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2010, 17:35

witam
musiałam do was zajrzeć bo akurat u mamy jestem,doczytałam kilka stron co napisałyście ale nie pamiętam co komu odpisać :ico_sorki: :ico_sorki: za dużo tego,musiałabym notatki robić :ico_haha_01:

mama Izuni wszystkiego najlepszego dla córci :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

co do tego sexu w ciąży to nie ma żadnych przeciwwskazań jeśli ciąża się prawidłowo rozwija,jeśli są problemu to wtedy lepiej uważać i sie powstrzymać całkiem albo słuchać zaleceń lekarza,po co komu prezerwatywa w ciąży :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja jakoś sex uprawiałam do końca w pierwszej ciąży i urodziłam po terminie,teraz też normalnie sex jest i póki lekarz nie broni to kochamy sie normalnie tylko w innych pozycjach bo brzuszek powoli przeszkadza :-D :-D

Hania poszła wczoraj do pkola,a dzisiaj wróciła podrapana lekko pod okiem i mówiła,że ją Oskar uderzył,na moje pytanie co pani Gosia zrobiła to odpowiedziała,że postawiła Oskara do kąta bo był niegrzeczny,jutro jak będę w pkolu to się zapytam co tam się działo :ico_sorki:

to chyba tyle u mnie :ico_oczko:

stawiam :ico_tort: :ico_tort: za skończony dzisiaj 17 tydzień :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lis 2010, 17:36

mama Izuni sto lat dla Izuni! :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:

Nowa dużo zdrówka dla Poli i męża.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2010, 17:37

NOWA dużo zdrówka dla Poli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 lis 2010, 17:46

mama Izuni, wszystkiego najlepszego dla Izuni :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Koroneczka, ja tez nie biore magnezu, tylko te tabletki z witaminami co lekarz przepisał. A moj suwaczek tez czaruje i sie zawiesza :-)

aniawlkp86, fanie ze zajrzaląs chociaz na chwilke i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skonczony kolejny tydzien :-D

NOWA, ja tez zycze wszystkiego dobrzego dla Poli :-) niech zadne chorobsko jej nie bierze.
I piekny masz brzusio taka wysepka sie zrobiła na nim :ico_brawa_01:


Co do jedzonka to ja tez miałam dzis mielonego na obiad, a jutro ktos mi tu narobił smaka na placki ziemniaczane, wiec chyba tez zrobie :-)
Rosołek jak zwykle bedzie na niedziele :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 lis 2010, 19:41

WItam Was :-D

Miałam teraz trzy dni na wysokich obrotach :ico_oczko: Wtorek w pracy, po pracy odwiedziłąm Szwagierkę w szpitalu i jej Mateuszka (miała w poniedziałek cesarkę 18 dni po terminie) Taki ten jej synek spokojny, pogodny i cichutki :-) Odrazu się w nim zakochałam :ico_haha_02: W srodę szkolenie do 15, wizyta u lekarza prowadzącego (okazało się że przytyłam 3 kilo :ico_szoking: , muszę przystopować z jedzeniem :ico_oczko: )Potem prosto po Filipka do mamy i z Filipkiem do Szwagierki już w domku. Wykąpałam im Mateuszka bo szwagierka by nie dała rady po cesarce, a szwagier chciał najpierw zobaczyć. No a ja byłam tym zachwycona i zrobiłam to z przyjemnością :-D Dzisiaj znów szkolenie od 9 do 16 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Wróciłąm dziś do domku i padłam na godzinkę.

I wspniała nowina: od poniedziałku zdecydowanie czuję ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pierwszy raz w pracy przy biurku, przy segregowaniu papierów, a potem na szkoleniu też jak siedziałam po jedzonku :-D Tak się zaśmiałam przy tym :-) Coś cudownego :ico_brawa_01:

NOWA piękny brzuszek :-) ZDrówka dla Poli :ico_sorki:

wiola85, ja też nie biorę magnezu. Z Filipkiem pod koniec ciąży brałam magnez i żelzo.

W tej ciąży zapachy mnie tak bardzonie drażnią, z Filipkiem do była masakra :ico_olaboga: Teraz jedynie kocia puszka mnie męczy :ico_oczko:

Mój suwaczek jak narazie dziła sprawnie ale i tak nie zgadza się z wyliczeniami z USG :ico_oczko: wg. badania jestem 4 dni dalej :ico_oczko: ALe już chyba nie zmieniam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-25, 18:45 ]
O widzę że mój suwaczek stanął w miejscu :ico_noniewiem: Trzy dni temu pokazywał tak samo :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość