Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lis 2010, 19:58

mama Izuni, Wszystkiego najjj dla córeczki :ico_tort: :ico_tort: Wszystkiego co najlepsze, oby rosła zdrowo!

Motylek22, super, że czujesz już swoje maleństwo, zazdroszczę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja właśnie odpoczywam przed TV, no i komputerem oczywiście :ico_haha_02: Leże pod kocykiem bo zimnooo strasznie:/ u nas chyba mróz :ico_szoking:

Dziewczyny jak tam Wasza cera w ciąży się miewa? Bo moja zawsze była nieskazitelna....a teraz? Szok :ico_szoking: Na czole mam pełno małych wyprysków, nie chcę tego! A fuj...

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lis 2010, 20:16

Motylek22 super, że czujesz już swoje maleństwo.

Koroneczka ja z cerą nie mam problemu, nawet azs na twarzy mnie nie dopada.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 lis 2010, 20:20

Koroneczka, moja cera nigdy nie była nieskazitelna :ico_haha_01: W ciąży z Filipkiem mi się troche poprawiła i tak mi zostało :-) A teraz też mam syfki :ico_oczko: Wkurzają mnie, mam kilka na szyji, czole i na bokach buzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 lis 2010, 21:13

Zoola a Ty kochana nie miałaś mieć dzisiaj wizyty?

Nowa dużo zdrówka dla córci :ico_sorki:

dla Izy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Koroneczko ja mam cerę wrażliwą z tendencją do przetłuszczania w strefie T+AZS, ale teraz jest dużo lepiej,nie przetłuszczam się tak, wypryski baaaaardzo sporadycznie i pojedyncze. Ale podobno to tak jest, że jak przed ciążą cera była idealna, to może się pogorszyc i odwrotnie.

Aniu no ta prezerwatywa po to, żeby nasionka do środka nie lądowały, bo mogą powodować skurcze macicy :-D

Motylku ale super z tymi ruchami :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie, że miałaś okazję wykąpać taką kruszynkę :ico_brawa_01: ja jak sobie teraz pomyślę, że też będę musiała takiego maleńkiego człowieczka wykąpać i zmienić mu pieluchę, to się trochę boję :ico_oczko: jak mnie gin ważył w poniedziałek wieczorem to miałam 62,6kg :ico_wstydzioch: przed ciążą 60kg, ale rano na czczo było 61kg :ico_oczko:

Ugotowałam sobie rosołek, ale tyle go zżarłam, że nie wiem czy na pomidorową mi starczy :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-11-25, 20:15 ]
pobuszowałam dzisiaj trochę w sieci i zrobiłam małe zakupy, kupiłam:
-jeansy ciążowe (te co mam zjeżdżają mi z tyłka)
- dresy ciążowe
- sweterek ciążowy
- pharmaceris na brzuch i piersi :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 lis 2010, 22:26

markotka, powiem Ci że bardziej się denerwowałam niż jak kąpałam mojego synka :ico_oczko: Jednak jak urodziłam to się niczego nie bałam i wszystko chciałam robić sama :-) Myślę że to jakiś instynkt się włącza :ico_oczko: A synek mojej szwagierki 4600g i 62cm więc jak dwu miesięczne dziecko :ico_oczko:

Gratuluję udanych zakupów :-) Ja używam balsamu do ciała mustella i oliwki z rossmana :-) Spodnie też by mi się przydały, w moich już nie ma mowy o dopięciu guzika a ciążowe te które mam są jeszcze za duże w pupce :ico_haha_01: Więc chodzę w spódnicach :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

25 lis 2010, 22:29

hej dziewczyny

mama Izuni, :ico_tort: dla solenizantki

ja po jednym dniu nieobesnosci mam problem nadgonic i wszystkim odpisac a co dopiero jak kogos tu 3 dni nie ma :ico_oczko:

U nas tez dzis mroz ale R tak w piecu napalil ze nago mozna biegac. Wybralam sie dzis po buty zimowe ale przywiozlam kolczyki :ico_puknij:
Do lekarki sie nie zapisalam bo ona sama na L4 i bedzie dopiero we wtorek, na szczescie juz mnie to ucho nie boli i dla swietego spokoju pojde w ten wtorek ale mam nadzieje ze jednak juz sie nie powtorzy
A jutro pierwszy raz na fitness ide i dzis zauwazylam ze gdzies mi sie spodnie z dresu zgubily :ico_noniewiem: ciekawe czy jak je w ogole znajde to w nie wejde
U nas dzis na obiad pizza byla, ostatnio jadlam przed ciaza wiec dzis mi sie jej chcialo ale nie zmieszalam wyjatkowo z niczym ekstrawaganckim :ico_oczko: A ta dzisiejsza wybrakowana bo bez sera :ico_haha_01: tak mni od sera zoltego odrzuca w ciazy ze ani go wachac ani jesc nie moge

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 lis 2010, 23:22

patrycja_g, mmm zrobiłaś mi apetyt na pizze i chyba jutro zrobię :ico_haha_02: A z zakupami to tak już bywa, ale przynajmniej wiadomo że kolczyki ładne :-) bo nie planowałaś ich kupić, czyli poprostu bardzo Ci się spodobały :-D

Mój syneczek dopiero ululany :ico_sorki: Ale sam powiedział że chce spać, posiedziałam przy min chwilkę i już spał mój Aniołek :): Ateraz mój kot szaleje z grzechoczącą piłeczką :ico_zly:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 lis 2010, 10:02

czesc

ja przesylam spoznione zyczenia wszystkiego najlepszeg dla Izy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

duzo popisalyscie :ico_brawa_01:
pobuszowałam dzisiaj trochę w sieci i zrobiłam małe zakupy, kupiłam:
fajnie, uwielbiam zakupy :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-26, 09:03 ]
dziewczyny jak spedzacie swieta? i sylwestra?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 lis 2010, 10:34

hej

Ja dzis zrobiłam sobie wolne, wzięłam, urlop :-) , posiedzę z Polą w domku.
Dziś wstala wesoła, wlasnie zajada kanapeczki, ale troszkę blada i temp. ma podwyzszoną. Poza tym dobrze, wydale mi się, ze to od żolądka, bo wczoraj duzo kupek zrobiła.

Mąż też w domu, pojechał do lekarza.

co do cery, to u mnie na początku było fatalnie, ale tak od 2 tyg. jest poprawa, robi mi się gladka twarz :-) , generalnie po Poli cera mi się znacznie poprawiła, oby teraz tez tak bylo.

:ico_brawa_01: markotka za zakupy, tez sie muszę w końcu wybrać, bo mieszcze sie juz tylko w 2 pary spodni normalnych, a tak to mam 2 sukienki , spódnice i legginsy :-)

patrycja dobrze, ze ucho przeszlo :ico_sorki: ,

Co do Świąt to my jak zwykle rodzinnie spedzimy, a na Sylwestra, nie mamy planów, myslę, że w tym roku w domku posiedzimy, w tamtym roku mielismy wyjściowego, rodzice z malą zostali, mysle, ze beda chcieli gdzies pójść

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 lis 2010, 10:51

dziewczyny jak spedzacie swieta? i sylwestra?
My nie obchodzimy więc dla nas dzień jak co dzień :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość