leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

25 lis 2010, 15:05

moja tez czapki sciaga..
Marcel innych czapek nie sciaga, ale do tej ma jakis uraz chyba :ico_haha_01: bo nawet jak ja zaloze to zaraz podlatuje i mi ja sciaga :ico_olaboga:

i tez chcialabym Kiarze fotki w tych ciuszkach porobic i zamiast kartek swiatecznych powysylac
no wlasnie do kartek tez mi potrzebna fotka, w sumie moze jakas sie nada, z tych ktore zdazylam zrobic zanim siagnal czapke :ico_haha_01:
a kalendarze chce dla dziadkow, i przy kazdym kolejnym miesiacu bedzie fotka Marcelka z tego samego miesiaca ale rok wczesniej :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

25 lis 2010, 15:08

przy kazdym kolejnym miesiacu bedzie fotka Marcelka z tego samego miesiaca ale rok wczesniej :-)
super pomysl, chyba Ci go ukradne :ico_oczko: jakie to praktyczne, ze nasze dzieci urodzily sie w styczniu, a nie np. w srodku roku :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

25 lis 2010, 15:16

super pomysl, chyba Ci go ukradne
a kradnij, ja go ukradlam tez od kolezanki z forum :-D :ico_oczko:
jakie to praktyczne, ze nasze dzieci urodzily sie w styczniu, a nie np. w srodku roku
hehe no fakt

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

25 lis 2010, 15:56

wybylam do kuchni, zrobilam salatke, o ktorej pisala anetka, tylko jeszcze papryke dodalam :-D

[ Dodano: 2010-11-25, 17:14 ]
i cisza nastala...

a mnie jutro i pojutrze na forum nie bedzie, bo jutro przed poludniem przylatuje tesciowa, szwagier tez juz zapowiedzial, ze bierze jutro wolne i przyjedzie do Hamburga przywitac mamusie na lotnisku :ico_haha_01: no to jak juz ponad 100km bedzie jechal z zona i dzieckiem, to nie bedzie zaraz wracal do domu, tylko do nas zajada, trzeba bedzie duzy obiad zrobic. A wieczorem dojedzie jeszcze drugi szwagier z dziewczyna i bedzie pelna chata :-D Tesciowa i szwagier z dziiewczyna maja u nas nocowac, a my tylko podwojna kanape dla gosci mamy, przydalby sie jeszcze jakis materac :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

25 lis 2010, 22:04

zrobilam salatke
i jak wyszla??


Helen, no rzeczywiscie pelna chata ludzi bedzie :ico_olaboga:
a tesciowa wnuczke pierwszy raz zobaczy??


ja sie po poludnie zdrzemnelam z Marcelkiem

teraz maly spi
ja poprasowalam i zaraz na tv ide :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 lis 2010, 22:34

leona, ale odlotowe zdjęcie Marcelka :ico_brawa_01: A pomysł z kalendarzem świetny, chyba też odgapię. Zazdroszczę śniegu, u nas ciągle tylko góry przyprószone. A ja tak lubię prawdziwą zimę, już się doczekać nie mogę.

Helen, o to będzie u Was wesoło :-D

graz1974, a jak robiłaś te nasiadówki Asi?

A my wróciłyśmy do naszego pokoju :ico_sorki: Ale Wikunia się cieszyła, bo przez 2 tyg. nie pozwalałam jej tam wchodzić. Jak zobaczyła swoje zabawki (część wzięłam, ale nie wszystkie), to normalnie nie mogłam się napatrzeć jak świetnie się bawiła. Wzięła później miśki i tak siedziała z nimi z 30 min i pokazywała oczka i noski :ico_oczko: Jak ją do kąpieli chciałam wziąć, to wielki płacz... A ja przez to wszystko jestem mega zmęczona. Jurto odpocznę :ico_sorki:

anetka607, sorki za ten mój głupi tekst... ehhh chyba mi kłótni z mężem brak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

25 lis 2010, 23:23

zrobilam salatke
i jak wyszla??
mniam :ico_oczko: a tesciowa pierwszy raz Kiare zobaczy, pewnie obie sie poplacza, jedna ze wzruszenia, druga ze strachu :ico_oczko: :ico_haha_01:
Jak zobaczyła swoje zabawki (część wzięłam, ale nie wszystkie), to normalnie nie mogłam się napatrzeć jak świetnie się bawiła.
slodka :-)

ja pieke sernik, ale srodek ciagle wilgotny :ico_zly: nie znam sie na sernikach :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

25 lis 2010, 23:32

Witajcie.
U nas dziś też trochę śniegiem przyprószyło, ale zimno i nieprzyjemnie na dworze. Byłyśmy dziś nareszcie na spacerze, Niunia 45 minut pospała. nareszcie była okazja do wypróbowania śpiworka do wózka, fajna sprawa, bo mała mi nie zmarzła (czego nie mogę powiedzieć o sobie :ico_olaboga:
Mojej małej też ostatnio buzia sie nie zamyka, tata, mama, lala, baba i jakieś dziwne składanki :-D Fajnie jest ją posłuchać :ico_sorki:

leona, fajny pomysł z tym kalendarzem :ico_brawa_01: A co do czapki Mikołaja, to córeczka mojej koleżanki gdy miała 8-9 miesięcy i akurat wypadły Święta, dostawała ataku histerii na sam widok czapki Mikołaja bądź jego figurki. Przeszło jej z czasem ;-)

Helen, to miłego spotkania rodzinnego i jak najmniej stresu związanego z gotowaniem :ico_sorki:
A my wróciłyśmy do naszego pokoju :ico_sorki:
ale się Wiki stęskniła :ico_szoking: Aż miło posłuchać, że dziecko się tak cieszy :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

25 lis 2010, 23:36

ja pieke sernik, ale srodek ciagle wilgotny :ico_zly: nie znam sie na sernikach :ico_wstydzioch:
a sernik to raczej powinien byc wilgotny nie suchy chyba? :ico_noniewiem:
A co do czapki Mikołaja, to córeczka mojej koleżanki gdy miała 8-9 miesięcy i akurat wypadły Święta, dostawała ataku histerii na sam widok czapki Mikołaja bądź jego figurki. Przeszło jej z czasem ;-)
moj sie darl bo kiedys siostra kupila taka czapke mikolaja z maska i ubrala.i tak sie darl ze nie mogl przestac :ico_olaboga: a teraz jest tak nakrecony na mikolaja ze :ico_szoking: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

25 lis 2010, 23:56

a sernik to raczej powinien byc wilgotny nie suchy chyba? :ico_noniewiem:
toz pisze, ze sie nie znam :ico_oczko: pewnie mi nie wyszedl :ico_wstydzioch:
Fajnie jest ją posłuchać
na pewno :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości