Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 lis 2010, 20:34

yoanna-ta maske kiedys tez stosowalam ,,jest naprawde super!!!tylko ze ja ja w Niemczech kupowalam i byla dosc droga a nie wiem ile ona w Pl kosztuje,az jestem ciekawa...

dziekuje za komplement..milo mi :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 lis 2010, 23:39

Danayoanna ale super mialysccie spotkanko :) no i dziewczynki sie poznaly !!!!! aj zazdroszcze :)
sliczne macie te gwiazdeczki :ico_brawa_01: przesliczne :ico_brawa_01:
sarenka, przystojniakow masz na maxa tych swoich synkow :-D no a Ty mamuska wygladasz reweleczyjnie :ico_brawa_01:
wpadlam sie pochwalic mamay pierwsze 2 zabki :-D
ech za wiele nie napisze bo mama katar na maxa a od kompa mi oczy lzawia :/
Wiola jak sie czujesz ???
Slonkotak sie cziesz ze Antkowi dzioreczka sie zrosla :ico_sorki: super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 lis 2010, 15:52

Witajcie kochane!!!
ana-dobrze ze to krotkotrwala jelitowka,ale wiem dobrze co to znaczy :ico_noniewiem:
dziekuje za zdrowko,akurat teraz sie przyda:-)
Masz sliczne cory,,a ta mlodzsa to ci na modelke rosnie.Nie moge sie napatrzec jak ona sie zmienila,a jakie ma cudasne wloski :ico_brawa_01:
Kochana grypa to naprawde masakra Kochaniutka naparawde dziekuje za milusie komentarze na temat dziewczynek jestes cudna :ico_szoking: ciotka ale z ciebie LASECZKA
No synusiowie beda mieli w srod kolegow wielu twoich wielbicieli :ico_oczko: i nie tylko oni he he he mezulek musi byc na bacznosci :ico_oczko:
Dana o taka maske Ci chodzilo z Loreala?
dokładnie to o tom
http://allegro.pl/loreal-maska-intense- ... 70847.html Bardziej mi służyła a włosów nie obciąża a druga to
http://allegro.pl/loreal-maska-vitamino ... 05834.html Na allegro znajdziesz równiez kochana ampułki które tez polecam przynajmniej ze 3 sobie kupic i zrobic sobie z nich taka tez regeneracje :ico_oczko:
ALE poszlam do pracy :) i WSZYSCY mowili, ze sa sliczne :D i ze wygladam duzo lepiej :))))) ja caly czas przezywam mily szok jak patrze w lustro :D
:509: kochana a mnie to porostu super cieszy ze ja przyczynilam sie do twojego lepszego nastroju :ico_oczko:
wpadlam sie pochwalic mamay pierwsze 2 zabki :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje dla zebolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:
ech za wiele nie napisze bo mama katar na maxa a od kompa mi oczy lzawia
Kochana zdrowiej bidulko ta pogoda jest koszmarna i znow zimnosci brrrrryyyyy
Danayoanna ale super mialysccie spotkanko :) no i dziewczynki sie poznaly !!!!! aj zazdroszcze :)
sliczne macie te gwiazdeczki :ico_brawa_01: przesliczne :ico_brawa_01:
Dziekuje w moim i Yoanny imieniu za mile slowka o naszych lalunich :ico_sorki: :ico_sorki: Spotkanie naprawde bylo sympatyczne w zasadzie powiem wam ze niby nigdy sie nie widzialysmy ale czulam sie tak jak bysmy sie znaly bardzo dobrze .Jednak wyobrazenie o ludziach czasem sie potwierdza Mysle a nawet jetem pewna ze ze wszystkimi wami kobitki bylo by prze cudnie sie spotkac bo moim zdaniem jestescie wspaniale :ico_oczko:
Moze Bog da zeby skrzyzowly sie nam drogi i zebysmy mialy przyjemnosc sie zobaczyc wszystkie bo swiat niby ogromny a czasem bywa taki maly :ico_oczko:

Ja dzis troszke lepij ale glowe chce mi rozsadzic :ico_chory:

Dzis mam tez kolezanke z Angli z jej urocza corunia Lenusia rowiesnica naszych babelkow bardzo sie ciesze bo nie widzialysmy sie przeszlo rok wiec spadam bo zaraz maja przyjechac

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lis 2010, 22:03

Hej witam się wieczorkiem :-)
Mamy odkurzacz nowy więc spoko :ico_sorki:
Dzis byliśmy z Kacprem na grupie potem u koleżanki tak sie wyszlał nie poszedł spać po południu wybawił sie z Majką ,że ja jestem cała padnięta i mam wszystkiego dość staliśmy w gigant korku młody nadzierał się całą drogę więć nerwy w strzępy potem okazało się ,żę nie mamy klucza od domu bo został w naszym aucie które jet u mechanika ,więc właściciel domu nam dzrzwi otwierał :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Sarenka ale laska z ciebie :-D
a chłopaki no z tymi oczętami to no no łamacze serc będą :-D
Dana Yoanna cudne cureńki macie
Marta gratulację dla Amy za dwa pierwsze ząbki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 lis 2010, 22:47

dana, mi sie tez marzy takie spotkanko :-D nie wiem czy wam mowilam ja sie spotkalam z kilkoma dziewczynami z forum co mieszkaja w UK :ico_brawa_01: r :ico_brawa_01: ok temu i bylo super nawet stwierdzilysmy ze wezmiemy hotel tam gdzie sie spotkalysmy i zostaniemy na noc zeby wszystko obgadac :ico_brawa_01: bylo bosko :ico_brawa_01: ( spotkanie bylo z dzieciakami i mezami :ico_haha_01: i o dziwo nikt nie narzekal :ico_haha_01: )
adia26, jezu jak ja nie cierpie krzykow w samochodzie :ico_olaboga: teraz mam mexyk bo jak Amy zaczyna plakac to Iga sie nadziera ,,Amy uwazaj ,, :ico_szoking: i sie nadziera i ryczy razem z nia...nie wiem o co chodzi :/
a ten brak kluczy to pewnie niezla zalamka pod drzwiami byla :ico_olaboga: ale i tak dobrze ze mial Wam kto otworzyc :ico_sorki:

sarenka, my w te koraliki na zabkowanie :-D ktore Ty tez mialas i wlasnie mam pytanie czy zdejmowalas je na noc ????

wiecie co Amy to normalnie w tej nocy przegina budzi sie i chce do wyra do mnie nawet jak jej cyca nie dam to cala happy ze w lozku starczy z eja przytule...no ale jak chce zeby w lozeczku spala to spi do 1 pozniej jak jej nie wezme to pobodka co 20 minut :ico_zly: z jednej strony mnie to wkurza :ico_zly: i najchetniej dalabym jej szkole i kilka nocy zcierpiala ryki ale wiecie sily nie mam :( z drugiej strony ona taka mala ...moze moje oststnie dziecko...czasem milo tak potulic :-D
no ale Marcin sie wkurza ze ja sie nie wysypiam ze chodze nerwowa i chce ja przeniesc z naszej sypialni do jej pokoju :ico_placzek: a ja nie chce :ico_noniewiem: ech kumpela ma corke miesiec mlodsza od Amy i jej na cycu spi 12h w nocy :ico_sorki: no zazdroszcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

28 lis 2010, 18:39

hello babeczki,
Dziekuje z gory za mile komentarze.My nadal sie kurujemy bo dopadlo nas male przeziebienie no i jak wszyscy to wszyscy :ico_zly: :-D
marta-Tych koralikow sie nie powinno sciagac tylko zeby rozladowac pod zimna woda.JA nigdy na noc nie sciagalam z szyjki.U was kupilas??
Gratuluje zabkow u Ami :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Takie spotkanka z forumowymi dziewczynami sa napewno mile.Ja mialam tez przyjemnosc dwa razy spotkac dziewczyny z forum na ktorym uczeszczalam i uczeszczam no i jedno z nich bylo naprawde super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Do dzis mamy kontakt i jestesmy zzyte :-D

wiola-jak sie czujesz?Super wyrosl ten wasz synus,,slicznotka.

adia
-niezly kolowrotek z kluczem,,,oj wkurzylabym sie zdrowo :-D

reszta dziewczat,co u was???

milej niedzieli, :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 lis 2010, 22:33

sarenka, zdrowka !!!!!!!!!!!!!!
i dzieki za szybka odpowiedz :ico_sorki: to od jutra nie zdejmuje :ico_nienie: balam sie czy to bezpieczne zeby z tym spala :ico_noniewiem:
a jak czesto je wkladac pod ta wode ????
tak kuplam je u mnie przez neta :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

28 lis 2010, 22:43

marta--mi powiedziano ze codziennie dwie minutki rozladowac je pod biezaca,zimna woda i ubierac.JA na noc nie sciagalam ,,jakos sie nei martwilam bo przywyklam.Zauwazylam tez ze go nie interesuja i sie nimi nie zajmowal i mi sie nie zdarzylo by si dusil itd.NAsze nie byly az takie przy samej szyi,luzniejsze z deka.Pomagaja u was?czy dopiero kupilas?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 lis 2010, 22:21

sarenka, wiesz co no wyszly 2 zabki i jakos ekscesow nie bylo wielkich-w nocy troche gorzej no ale wlasnie na noc zdejmowalam mam jakies 2 tyg je ...no zobaczymy jak nie bede pomagac to trudno ale i tak slodko w nich wyglada :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

29 lis 2010, 22:31

Obronilam sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem pania magister i to na 5 na dodatek ;) teraz znajde troche czasu i nadrobie, wkleje zdjecie itd itp, ostatnie dni byly mega stresujace, wczoraj nie spalam w nocy, dzisiaj spoznilam sie na obrone mimo ze wyjechalam 2 godziny przed czasem :) stresowalam sie nieziemsko, znalazlam bledy w pracy itd ale poszlo :) i to calkiem niezle

Do tego przedluzyli mi dzisiaj umowe na czas nieokreslony w pracy ALE bez zadnych podwyzek nic :( liczylam chociaz na 200zl bo przecietnie tyle daja :( nie wiem czy to dlatego ze ja dostalam troche wiecej niz przecietni czy o co kaman, nie wiem tez czy powinnam negocjowac :( zostawie to tak jak jest pewnie :/ i bede liczyla ze w nowym roku jak bedzie ocena wynikow to cos sypna ;)

No nic ide troche popracowac - a dzisiaj do 1 :/

Milego dnia!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości