Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 lis 2010, 00:28

no właśnie ja też :ico_szoking: :ico_haha_02:
jak byłam na dietetyce to nam facet mówił ze tak jest, ale nie chciałam w to wierzyć i proszę rzeczywiście :-D
może waga tak gwałtownie już mi nie skoczy hehe :D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 lis 2010, 11:00

AniaZaba, jak wynik badania?
Anijka, zdrówka dla synusia, współczuję tych długich zajęć w weekend, ja do 14 nie mogę wysiedzieć, a co dopiero do 20 :ico_olaboga: Na szczęście ten weekend mam już wolny od szkoły :ico_sorki: :ico_brawa_01:
@gniecha, dobrze, że już wszystko ok z ciążą, oby tak dalej.
Blanka, może kogoś do pomocy przy Oli sobie znajdziesz? Nie masz kogoś z rodziny? Nie ryzykuj za bardzo, a teść skąd może wiedzieć tyle o ciąży, skoro nigdy w ciąży nie był :ico_puknij: takie głupie wypowiedzi.

Witajcie :-)
Ja dzisiaj kibluję w pracy do 17. Jutro muszę do marketu podjechać, żeby prezent mikołajkowy Ulesi kupić :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

26 lis 2010, 11:18

AniaZaba, jak wynik badania?
najlepsze jest to że w szpitalu czeka się dwa do czterech miesięcy na odczyt.. a ja nie mam tyle czasu :-D w poniedziałek idę jeszcze na echo serca a potem mam wizytę u kardiolog prowadzącej 02 grudnia i ona od razu wszystkie wyniki odczyta od ręki :ico_brawa_01:
Blanka, właśnie moja koleżanka miała pessar i leżała w szpitalu od piątego miesiąca. Dodatkowo miała cegły pod nogami łóżka szpitalnego żeby mieć nogi wyżej żeby się nie zsuwał, bo jej się jeszcze zsuwał :ico_olaboga: tylko mogła wstać za potrzebą i raz dziennie w obecności męża pod prysznic
Jutro muszę do marketu podjechać, żeby prezent mikołajkowy Ulesi kupić
ja dziś pojadę na zakupy, jeśli mężulo o ludzkiej porze wróci do domu. A prezent mikołajkowy już mam z głowy. Kupiłam puzzle takie drewniane w pudełku z Kubusiem Puchatkiem i cymbałki - myślę że sprawię Zuzi radochę, tzn. nie ja tylko Mikołaj :ico_oczko: a pod choinkę prosiła aniołka o hulajnogę, więc musimy się rozejrzeć przy okazji

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 lis 2010, 11:51

a mnie tak biodra bolą niesamowicie dzisiaj :ico_placzek: i nie mam chęci na nic- nie chce mi się nic robić :ico_zly: nie mogę się doczekać świąt to wtedy będę mogła musowo wyszorować cał dom, a tak to się nie chce :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 lis 2010, 12:01

Ja już po obchodzie, no i po powtórnych wynikach moczu, nadal mi wychodzą dość wysokie leukocyty, i nie puszczą mnie do domu bo chcą jeszcze poobserwować no i badać na bierząco ten mocz, lekarz się dopytywał, czy ja kiedykolwiek miałam jakieś problemy z nerkami. jeju nie wiem z kąd mi się to wzięlo, już mam dosyć tego szpitala.
A ta dziewczyna ma bezwzględne leżenie do końca ciąży, no i pewnie w szpitalu, bo łożysko jej się zaczeło odklejać, no i jest bardzo duże zagrożenie.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 lis 2010, 13:05

najlepsze jest to że w szpitalu czeka się dwa do czterech miesięcy na odczyt.. a ja nie mam tyle czasu :-D
no to ładnie, a powiedz, to było badanie serca dzidzi czy Twojego?
A prezent mikołajkowy już mam z głowy.
ja też wiem co kupić, bo Ula poprosiła Mikołaja o zestaw z Tomka i przyjaciół, taka ciufcia i tory kolejowe i domek :-) a pod choinkę kupimy scrabble junior :-)
A ta dziewczyna ma bezwzględne leżenie do końca ciąży, no i pewnie w szpitalu, bo łożysko jej się zaczeło odklejać, no i jest bardzo duże zagrożenie.
biedna, jak czasem ciężko utrzymać ciążę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 lis 2010, 13:45

kurka, napisałam długiego posta i wykasowałam sobie :ico_zly:
może waga tak gwałtownie już mi nie skoczy hehe :D
mnie też :-D

pinko, ja mieszkam z teściami, więc teoretycznie pomoc powinnam mieć, ale praktycznie, robią łaskę i to jawnie!!!teściowej mówiłam, ze mam bardzo krótką szyjkę, ale mam wrażenie , ze mi nie uwierzyła, bo wczoraj mi się zapytała z ironią po co ja tak bez przerwy latam na te badania???bo kiedyś to było jedno usg i tyle :ico_szoking: o zgrozo!!teścia to nawet o nic nie proszę bo on dziwny jest, jak o coś poproszę to spojrzy tak, że lepiej za szafę uciekać :ico_olaboga: ale dam radę, byleby wytrwać do środy i niech mi zakłada co chce, bylebym donosiła moją kochaną dzidzię.
Blanka, właśnie moja koleżanka miała pessar i leżała w szpitalu od piątego miesiąca. Dodatkowo miała cegły pod nogami łóżka szpitalnego żeby mieć nogi wyżej żeby się nie zsuwał, bo jej się jeszcze zsuwał :ico_olaboga: tylko mogła wstać za potrzebą i raz dziennie w obecności męża pod prysznic
ojej, moja koleżanka też tak miała :ico_olaboga: leżała w wigilię, Boże Narodzenie, sylwestra w szpitalu, ale ona nawet nie mogła wstać na siku, biedulka.

a jak tam ten twój holter????

buzok14, a co ci wyszło w moczu????

A ta dziewczyna ma bezwzględne leżenie do końca ciąży, no i pewnie w szpitalu, bo łożysko jej się zaczeło odklejać, no i jest bardzo duże zagrożenie.
biedna


a moja Oleńka zażyczyła sobie klocki duplo

[ Dodano: 2010-11-26, 12:57 ]
dziewczyny łykacie kwasy omega????

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 lis 2010, 15:45

dziewczyny łykacie kwasy omega????
ja nie.. jedynie witaminy które mi poradziła

[ Dodano: 2010-11-26, 14:47 ]
ze mi nie uwierzyła, bo wczoraj mi się zapytała z ironią po co ja tak bez przerwy latam na te badania??
latasz bo dbasz o dzidzie- dziwna kobieta :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 lis 2010, 16:31

dziewczyny łykacie kwasy omega????
ja łykam feminatal N i żelazo.
ale praktycznie, robią łaskę i to jawnie!!!
współczuję, brak pomocy i to ze strony dziadków i takie teksty :ico_szoking: Co za ludzie :ico_olaboga:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

26 lis 2010, 19:42


oooo to tak może stwardnieć???żeby i moja stwardniała :ico_sorki:
Tego życzę !!! A ten cukier to szok więcej słodż herbatkę :ico_oczko:

A ja jutro coś więcej skrobnę bo jestem padnięta dopiero przyszłam z pracy

[ Dodano: 2010-11-26, 18:45 ]
Aha ja mam witaminy w proszku co się rozpuszczają na języku bo od tabletek mnie mdliło no i magnez piję do tego w oranżadkach rozpuszczanych w wodzie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość