Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 lis 2010, 12:52

cześć dziewczyny :-D
u nas od wczoraj śnieg pada,ale frajda dla dzieci .ludzie niestety marudzą,mało kto ma opony zimowe hehe no śnieg topnieje ale dziś od rana ślisko i co chwilę podpaduje.ja z wielkiej góry to musiałam uważać żeby nonono plac nie było :ico_haha_01: no ale udało się.
ze szkoły dzieci odbierze już M dziś piątek więc krócej pracuje i jedziemy do sklepu dokupić tapetę bo mi brakło do małej pokoju i na przedpokój kupimy i jeszcze łazienka i będzie wszystko.myślę,że za 2 do 3 tygodni się wyrobię.oj chciałabym żeby już święta były na spokojnie i na czysto :ico_sorki:
wczoraj miałam wizytę u położnej wszystko ok,mała ponoć głową w dół no ale usg mam 8 grudnia to wszystko się dowiem.
Na razie daję radę na pełnych obrotach choć najgorzej jest do południa,później jak się rozkręcę to do 23 mogę robić.

tak trochę odpiszę,to co do ochraniaczy kupiłam w Toyus-r-us z kompletem kołderką,kocykiem,prześcieradełkiem,jakieś tak maskotki są.ładny i solidny komplet ale fakt ,drogi bardzo.
moskitierę-baldachim zamówię na allegro
a wanienkę polecam zwykłą bez bajerów i dużą.te wymyślne są piękne ale mało praktyczne i na krótko a drogie.

ja też już conieco pokupiłam,w tk-max kombinezon i pare ciuszków a z tańszych to w diunes stores czasem coś wypatrzę.no ale jak już pisałam wszystko czeka w reklamówkach na pranie i prasowanie.

i ja wam się fotkami brzucholka pochwalę :-D

tylko nie wiem czy dobre kody skopiuję :ico_noniewiem:
Obrazek

Obrazek

no zobaczymy ...

[ Dodano: 2010-11-26, 11:53 ]
http://zapodaj.net/16b6253bcfac.jpg.html

http://zapodaj.net/95e1f00ddb91.jpg.html


:ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-26, 11:54 ]
Obrazek
Obrazek :ico_noniewiem:

knutia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:37

26 lis 2010, 13:44

zubelek super wygladasz, taki ksztaltny masz brzusio:))tak sie zastanawiam czy macie juz cale wyprawki??ja poki co zakupilam lozeczko wraz z posciela, ochraniaczem i wszzytskim co potrzebne, wanienke,ciuszki, ale jeszcze nie mam ani jednego kosmetyku, wciaz sie zastanwiam, jakie kupic itd. ciekawa jestem czy tylko ja tak pozno sie zbieram do kupowania??pozdrawiam:)

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

26 lis 2010, 14:41

Zubelek śliczny brzuszek i taki malutki się wydaje na tych zdjęciach mój to jak słoń w porównaniu do ciebie :)

Zrobiłam sobie kilka zdjęć gołego brzuchola ale nie mogę ich dodać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo się wstydzę bo widać wstrętne rozstępy wy wszystkie macie takie śliczne gładkie brzuszki a mój w kreski jest :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:! Jak zrobię zdjęcie w ubraniu to też dodam!

Piszesz że u was śnieżek pada a u nas ślicznie słoneczko świeci :)
Skąd Ty dokładnie jesteś coś mi się Londyn kojarzy al nie jestem pewna:)

Zaraz muszę iść się wyszykować bo mój T przyjedzie z pracy i pojedziemy na zakupki coś do jedzonka trzeba kupić!

[ Dodano: 2010-11-26, 13:51 ]
Knutia nie tylko ty tak masz ja to w ogóle jeszcze nic nie mam poza ciuszkami koszykiem na stelażu który dostałam od koleżanki i play-matą i to na tyle! Dziś jedziemy po łóżeczko bo też od koleżanki odkupuję!

A co do kosmetyków to też się zastanawiam jakie kupić bo dziewczyny radzą Oilatum do kąpieli ale kurcze jakie to jest drogie! I czy to rzeczywiście jest takie dobre? Nie można kupić innych tańszych i bardziej dostępnych? Nie wiem nie znam się ale np. Nivea Baby, Johnson& Johnson albo jakiekolwiek inne firmy nie są dobre?

A tak a propo jak myślicie lepsze do pupki jest używanie kremu przed odparzeniom jak Sudokrem czy pudru? Nie wiem czy teraz w ogóle pudru się używa?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 lis 2010, 16:14

dzięki dziewczyny :-)
knutia, u mnie z wyprawką też powolutku,nie mam wanienki ,ręczniczka tylko parę ciuszków,wózek i czekam na meble czyli łóżeczko,komode szafe i przewijak.pościel mam.
A co do kosmetyków nie mam nic,na Zuzię mam oilatum za darmo ale nie będe chyba używała no chyba że będa jakieś problemy na skórze ale tak to nie,zostawia na wanience tłustą powłokę co mnie doprowadza do szału :ico_haha_01:
ja do Zuzi i Gabrysi używałam mydełko bambino do mycia i oliwkę bambino bo jej zapach uwielbiam.ale z oliwką to tylko czasem bo w sumie nie miałam potrzeby co dzień ją smarować.Nie ma co wydawać kupę kasy na kosmetyki bo im mniej tym lepiej.lubiłam zamiast oliwki balsamy dla niemowląt.i do kąpieli dodawałam roztwór nadmanganianu potasu "kalia" goi wysusza i odkarza,dobra na pempek,potówki i inne.i za grosze.
No więc ja co do kosmetyków to teraz chyba też tylko jakiś żel do mycia i balsam i już choć mam jedną oliwkę bambino dla wspomnień zapachu :-D
no i mam kalię.
Aga_86, ja mieszkam w irlandii północnej w Belfaście,no mamy dziś zimno choć ładnie i słonecznie teraz się zrobiło,jak to przy przymrozkach bywa.
a co do rozstępów,no dzieki Bogu nie mam na brzuchu,3 dzieci w sumie bo mała już prawie tu :ico_haha_01: i się udało,choć sporadycznie się smaruję ale po 1 ciąży na tyłku mam rozstępy a po porodach między nogami,tam wyszły już przy samym porodzie więc różnie to bywa.
Nie przejmój się,każdy brzuszek jest piękny możesz nam pokazać ale nie musisz rzecz jasna.
Na pewno jest słodki a te rozstępy no utrapienie,szkoda ale nic się nie da poradzić niestety,wiem że są kremy które rozjaśniają bo niestety na znikanie nie ma.Po porodzie dojdziesz do siebie,po połogu trochę ćwiczeń i wiesz dużo trzeba pić!żeby się skóra nie odwadniała,na pewno ciś pomoże a maleństwo wynagrodzi resztę :ico_oczko:

knutia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:37

26 lis 2010, 16:30

jesli chodzi o kosmetyki to tez wlasnie slyszalam( od poloznej w szpitalu m.in.) ze najlepsze bambino, bo najmniej uczula, takze chyba sie na to zdecyduje a i tez cena ok. tylko wlasnie mam dylemat co z plynem do kapieli:)pierwsza ciaza to milion watpliwosci, chcialabym wybrac wszystko co najlepsze, a tyle tego na rynku.wlasnie "mlody" jak pisze do Was mi szaleje w brzuchu:))a jakie pieluszki- tez nie wiem, slyszalam od kilku "dzieciatych" par- o huggiesach ze sa najlepsze, a Wy jak mysliscie:)

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

26 lis 2010, 16:56

Wiecie co ja chyba jednak nie będę kupowała tego oilatum za drogi a kasy i tak pójdzie w pip na wszystko inne! A na sam płyn do kąpieli wydać prawie 70 zł to lekka przesada! jak będzie trzeba i będą jakieś problemy po porodzie ze skórą dzidzi to wtedy kupię a tak to może na nivei zacznę albo jakichś innych dostępnych w UK bo u nas bambino nie ma! Może mama mi oliwkę przywiezie jak ją poproszę!

Knutia co do pieluszek te pierwsze to ja pampersy kupię a potem będę eksperymentować bo wiadomo tego mnóstwo idzie a pampersy drogie tak że będę szukać alternatywy. Choć u nas w UK to jakoś specjalnie nie odczuwa się tego jak się da 10fuli za dużą paczkę a w pl. jak masz 80 zł wywalić to kupa kasy! Ale każdy musi znaleźć to co dla jego dzidzi będzie najlepsze!

Zubelku oj te rozstępy są straszne a ja mam jeszcze taką wrażliwą skórę :ico_placzek: smaruję brzuch 2x dziennie systematycznie od 10 tyg. ciąży i co? i nic ? nic to nie dało! Trudno mam tylko nadzieję że dużo więcej ich się nie zrobi! ale to też nie wiadomo :ico_placzek:
A tobie to tylko pozazdrościć że po 3-ce bąbli nie masz nic na brzuszku!
Ciesz się szczęściaro!

No dobra pokaże Wam ten mój popękany brzuchol :ico_placzek:

Obrazek

[ Dodano: 2010-11-26, 16:01 ]
zdjęcie podpisałam 32 tydz. ale jeszcze nie pełny dziś jest 31t i 4d :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 lis 2010, 18:01

Witam dziewczyny

zubelek, Aga super brzucholki, a rozstępów wcale nie masz tak wiele

Widzę, że Wy dalej o zakupach :-D

Wanienkę mam najzwyklejszą, tylko że małą i uważam, że duża jest zbędna. Jak Młody miał 5 miesięcy, to taki sajgon robił wkoło, że musiałam go z kąpielą przenieść do dużej wanny, tylko kupiłam gąbkę żeby mi nie jeździł po całej wannie.

A ja jednak zostaję przy Oilatum i Pampersach.
Co do Haggis-ów, to u nas się nie sprawdziły - przeciekały Bartkowi i żadne inne pieluchy też nie. Pilnuję tylko zawsze żeby mieć zapas i kupuję na promocjach. Nigdy więcej jak 43 zł nie zapłaciłam za paczkę. Poza tym, moim zdaniem są najbardziej chłonne.
A Olilatum Soft na Allegro wychodzi po 50 zł z przesyłką, no i do tego już nie trzeba żadnych kosmetyków, tylko krem na odparzenia. Także w sumie nie wychodzi tak drogo. A jest rewelacyjne dla skóry dziecka. Mnie wcale nie przeszkadzała tłusta warstewka na wanience :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2010, 18:04 przez gaga22, łącznie zmieniany 2 razy.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

26 lis 2010, 18:02

dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za piekne brzuszki :ico_haha_01: Aga_86 wcale nie jest taki wstretny :ico_oczko:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

26 lis 2010, 18:18

Rozstępy są i to spore :) tylko wybrałam takie zdjęcie aby ich nie było wdać mocno :-P No ale nie będę się już nad sobą użalać są i nie znikną aby tylko więcej się nie porobiło :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 lis 2010, 18:24

Rozstępy są i to spore :) tylko wybrałam takie zdjęcie aby ich nie było wdać mocno
to nie widziałaś sporych, jak rodziłam Bartka, to na sali leżała ze mną dziewczyna co wyglądała jak zebra, calusieńki brzuch miała w paski, a do tego jeszcze całe uda :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość