donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 lis 2010, 22:15

ja byłam z Szymkiem u szwagierki, mały się wyszalał z kuzynkami, także padł o 20.30,
mąż właśnie do pracy pojechał, mnie coś głowa pobolewa, zaraz zmykam spać,

dzięki dziewczyny za kciukasy :ico_sorki:
ale chocbym i 100x do niego szla i uspokajala a potem odkladala to na nowo placze :ico_olaboga: juz nie wiem co robic i wogole dlaczego nie chce mi isc normalnie spac ?
może to przez ząbki :ico_noniewiem: , ile już ich ma? a może jeszcze nie jest śpiący i dlatego tak się zachowuje :ico_noniewiem:
niestety, ale u nas do publicznego mozna dac dziecko jak skonczy 3 latka, publicznych przedszkolach w 1 kolejnosci przyjmowane sa dzieci ktorych oboje rodzicow pracuje, zbierane sa pieczatku z miejsca pracy i takie tam...
a tez chcesz dac Szymka do przedszkola?
przesadzają :ico_puknij: , ja bym jeszcze nie chciała dawać, ale wszyscy w około gadają, że mam dać :ico_noniewiem: , zobaczymy, chciałabym od września znaleźć pracę w szkole, nie będzie pewnie łatwo, ale zobaczymy,
bo nietety ale ja mam chyba najgorzej z wszystkich moich kolezanek. sama po calych dniach i nocach z dzieckiem to dla mnie nie lada wyzwanie i umeczenie. dlatego potrzebuje jej pomocy, j
rozumiem Cię, ja gdyby nie mama to chyba bym już dawno zwariowała :ico_olaboga: ,
nasz tez nie usiedzial, pani latala za nim po calym pomieszczeniu, dawala mu misie i jakos sie udalo,ale nie plakal wogole bo maszynka byla cicha :ico_sorki:
,
to fajnie, że się udało :-) , ja się zapisałam na 9 grudnia, może też wezmę małego :-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

25 lis 2010, 09:31

zaraz uciekamy do dentysty - to będzie pierwszy raz Antosia :)
z oknem biało :) miłego dnia :)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 lis 2010, 11:45

zaraz uciekamy do dentysty - to będzie pierwszy raz Antosia :)
my jeszcze nie bylysmy

u nas narazie nie ma sniegu..i dobrze bo opony mam nie zmienione

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

25 lis 2010, 12:39

witam :)

ja byłam z małym i mama na zakupach, w biedronce są dobre słodkie mandarynki za 2,99 :)

my tez jeszcze nie byliśmy u dentysty, ale nie ma takiej potrzeby,

właśnie jemy drugie śniadanko, zrobiłam twaróg ze szczypiorkiem, Szymek bardzo lubi,

po południu jedziemy do kuzynki na kawę :)

jedwabna doszły pieluchy?

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

25 lis 2010, 13:52

wróciliśmy :) u Antka nic się nie dzieje, ale chcę, żeby powoli się oswajał :) konsultacja(w sumie nawet 4) są darmowe u Nas, także fajnie :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 lis 2010, 11:45

witam :)

Szymek wczoraj się wyszalał u kuzynki, dziś wstaliśmy o 7.30, byliśmy na małych zakupach,
teraz Szymek poszedł na spacer z babcią, ja poleniuchuje,

miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

26 lis 2010, 13:22

Przyszły wyniki Szymusia - lamblii ciąg dalszy i jeszcze dodatkowo owsiki doszły. W poniedziałek mamy wizytę u lekarza, to zobaczymy co dalej.

Asia wczoraj przed snem zrobiła wielką normalną kupkę, potem o 24.00 i dziś rano o 7.00... i teraz o 12.00 , ale jej się tego nazbierało. Nie wiem czy to zadział ten syropek, czy suszone śliwki - bo wczoraj dałaj jej deserek z Gerbera ze śliwkami.
No i pupa znów czerwona :ico_olaboga:
Tylko mi się nasuwa myśł - ona też ma lamblie i to wszystko przez to... no zobaczymy co dalej

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lis 2010, 10:17

Przyszły wyniki Szymusia - lamblii ciąg dalszy i jeszcze dodatkowo owsiki doszły.
ojej ze tez sie mu przyplatało takie cholerstwo :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Tylko mi się nasuwa myśł - ona też ma lamblie i to wszystko przez to..
oby nie :ico_sorki: :ico_sorki:

a u nas wstretnie sie zrobiło- zimno i pada..brrrr

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 lis 2010, 10:41

witam :)

a u nas od wczoraj pada śnieg :-) , jest już sporo, ładnie biało :ico_brawa_01: ,
byłam zawieźć mamę na PKP, bo jedzie do babci do Olsztyna, a za tydzień mąż po nie pojedzie ,
ale jest tak ślisko, że jak stanęłam autem to nie mogłam ruszyć, bo koła się w miejscu kręciły :ico_olaboga: ,

graz współczucia :ico_sorki: , oby wyzdrowiał :ico_sorki: , bo chyba jest to możliwe ? :ico_noniewiem:

miłego weekendu! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 lis 2010, 15:09

u nas tez juz sie biało robi..ja niesety nie lubie zimy a zwlaszcza jak musze jezdzic samochodem bo niesety nasi drogowcy zawsze sa opoxnieni w działaniu :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości