Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 lis 2010, 09:11

hej dziewczyny!!

jakos nie mam ostatnio weny do pisania !
w czwartek byłam na usg z dzidziusiem wszystko ok :ico_oczko: nadal rosnie jak na drożdzach i jest 3 tygodnie starszy :ico_oczko: lekarz powiedział ze jest duze prawdopodobienstwo ze ciaza jest strasza :-)
płci jeszcze nie znamy bo kruszynka była ułozona głowka w doł i nic nie było widac. Gin stwierdził ze wszystko sdie tak ładnie rozwija ze odstawiamy wszystkie leki na podtrzymanie tak ze jade teraz tylko na witaminkach :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lis 2010, 12:34

Zoola :ico_brawa_01: dla dzidziusia. Cieszę się, że wszystko dobrze i z maleństwem i z Tobą :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lis 2010, 13:40

zoola27, super:) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Następnym razem pewnie Ci już powie czy to chłopiec czy dziewczynka :-)

a ja jestem w trakcie pieczenia karkówki na obiadek :-) kluchy parowane do tego!W sobotę zawsze mnie takie lenistwo ogarnia, bo trzeba sprzątać......ale jak trzeba to trzeba!
Miłego dnia dziewczyny:)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 lis 2010, 13:42

zoola27, fajnie, ze u Was wszystko ok

Patrycja ja lecialam w 2-3 miesiacu ciazy z Marcelm samolotem i wszystko bylo ok

Murchinson ja tez chetnie kupowalabym w aptece internetowej, prosze o namiary

ja ostatnio kupowalam witaminy elevit tez cena koszmarnie duza :ico_szoking: ale nie biore codziennie bo nie za dobrze sie po nich czuje
a w poprzedniej ciazy tez je bralam i wszystko bylo ok

a dzis od rana sie najadlam kielkow rzezuchy i rzodkiewki i teraz mnie jakos brzuch boli, niedawno wzielam amol :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-27, 12:42 ]
a ja jestem w trakcie pieczenia karkówki na obiadek
a ja dzis robie roladki :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lis 2010, 15:12

Koroneczka nie tylko Ciebie lenistwo dopada-mnie też.Ja już po obiadku-bakłażan nadziewany mięskiem z warzywami i zapiekany.Za godzinę idę do koleżanki zobaczyć jej maleństwo.

Emilia adresy wysyłam.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 lis 2010, 15:58

hej

U mnie też leniwy dzień :ico_sorki: , ale na szczęście mamy posprzątane :ico_sorki: , byliśmy też na zakupach, kupilismy sweter dla teścia (Andrzeja), kupiliśmy sobie z mężem prezenty Mikołajkowe, on mi czapkę i szalik, a ja jemu golf, takze mamy siebie z głowy :-)
Widziałam fajne dżinsy ciążowe w C&A, muszę pojechać sama i na spokojnie zobaczyć, bo z małą nie bardzo, lata po sklepie jak szalona :-) , dla niej kupiłam tez tam spodnie, tym sposobem mam dwa kupony rabatowe :ico_oczko:

zoola dobrze, że z dzidzią wszystko ok. :ico_brawa_01:

motylek fajny brzuszek :ico_brawa_01:

Murchinson ja tez poproszę o namiar tej apteki, chętnie skorzystam jak będzie taniej, ostatnio kupowałam Mustelę dla siebie i Oilatum dla malej, a tanie to to nie jest :ico_sorki:

Widzę, że bierzcie witaminy, ja póki co nie, lekarz mówił, ze wyniki dobre wiec nie ma co brać, ale z drugiej strony tak sobie myslę, pora roku nie za ciekawa, z tymi naturalnymi witaminami też kiepsko :ico_noniewiem: , na nastepnej wizycie zagadam o to.

Mała śpi, jak wstanie , to pewnie do teściów pójdziemy,a jutro mamy w planach kino :-)

[ Dodano: 2010-11-27, 15:12 ]
A, zapomniałam zapytać, od jakichś 3 dni mam dość często bóle typowo @, z bólem krzyża, macie cos takiego?Mąż twierdzi, ze w poprzedniej ciąży też sie na takie skarzyłam. Biorę no spę, ale nieregularnie, tzn. jak mnie boli, ale nie wecj niż 1 dziennie.

[ Dodano: 2010-11-27, 15:17 ]
Murchinson, dziękuję :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-27, 15:17 ]
Murchinson, dziękuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

27 lis 2010, 16:38

Widzę, że bierzcie witaminy, ja póki co nie, lekarz mówił, ze wyniki dobre wiec nie ma co brać, ale z drugiej strony tak sobie myslę, pora roku nie za ciekawa, z tymi naturalnymi witaminami też kiepsko :ico_noniewiem: , na nastepnej wizycie zagadam o to.
Mi właśnie powiedział to samo też biorę nadal tylko kwas foliowy, ale może rzeczywiście warto to zamienić na jakieś bogatsze witaminy :-) Idę w środę to się zapytam :-)
A, zapomniałam zapytać, od jakichś 3 dni mam dość często bóle typowo @, z bólem krzyża, macie cos takiego?Mąż twierdzi, ze w poprzedniej ciąży też sie na takie skarzyłam. Biorę no spę, ale nieregularnie, tzn. jak mnie boli, ale nie wecj niż 1 dziennie.
Bierz nospę o zagadaj z lekarzem, bo to nigdy nic nie wiadomo. jakieś tam bóle zawsze mogą się pojawić, ale lepiej skosultować z lekarzem! Oby wszystko było dobrze. Mnie na szczęście takie bóle nie nawiedzają. :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 lis 2010, 17:26

Murchinson, ja tez poprosze o namiar na apteke :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 lis 2010, 18:54

Murchinson, dziekuje, zakupy juz zrobilam :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lis 2010, 20:06

Emilia, ciesze się, że mogłam pomóc.
Nowa, zoola adresy wysłane.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość