Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 lis 2010, 16:51

U mnie im bliżej konca tym cukier był wyższy
ciekawe czemu
mi diabetolog powiedziała że za 2 tygodnie już może nie będę musiała się kłuć na czczo jeśli cukier dalej będzie taki dobry :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-27, 15:52 ]
idę ja na strych po marchewkę zrobię sobie sok ;)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 lis 2010, 22:31

no właśnie dziewczyny a gdzie Wy czujecie swoje maluszki???
najczęściej w dole brzucha, tam kopniaki mocne czuję, ale też po pęcherzu mi wali nieraz i nieraz u góry, więc pewnie fika jeszcze w brzuchu Stasio :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
strasznie mnie szczypie przy siusianiu :ico_placzek:
coś Ci musieli podrażnić...
cukier teraz mam po posiłkach np dzisiaj po śniadaniu 90 więc jest niski, i co najważniejsze nie głoduję :ico_sorki:
to super, czyli zaczyna się wszystko normować, oby tak dalej.
idę ja na strych po marchewkę zrobię sobie sok ;)
mniam,, z jabłuszkiem?

My dzisiaj byliśmy w markecie i kupiłam Uli prezent mikołajkowy, a co się musieliśmy z mężem nagimnastykować, żeby nie widziała, hehehe, ale się ciesszę, teraz czekać na mikołaja i obserwować radosną minę małej :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 lis 2010, 10:32

mniam,, z jabłuszkiem?
niestety jabłko miałam jedno :ico_zly: i wyszedł taki sobie, ale dzisiaj dokupię jabłek i zrobię lepszy :-D :ico_brawa_01:

pinkoa co kupiliście córeczce? :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 lis 2010, 11:32

Witajcie. Po obchodzie lekarz powiedział, że jutro konkretnie mi powiedzą czy wychodze do domciu

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 lis 2010, 12:58

Witajcie. Po obchodzie lekarz powiedział, że jutro konkretnie mi powiedzą czy wychodze do domciu
a wszystko już w porządku ?

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 lis 2010, 14:41

hej

wczoraj już wrócilismy z Pl :-)
powiem wam , że już te podróże to nie dla mnie :ico_nienie: zbyt meczące
Michael zachowywał się super grzecznie, praktycznie ciagle spał, ale ludzie biegnący na samolot , przepychający się jakby im miejsca zabrakło okropni :ico_olaboga: co za idioci :ico_puknij: nie patrza czy kobieta w ciąży idzie z dzieckiem na rekach i bagażem, biegną rozpychają się masakra :ico_olaboga: tak mnie podróż zmęczyła , że znowu mialam skurcze ledwo co z samolotu wyszłam , musialam się dostac do nospy, a ona byla w bagażu zdanym do luku , i wziełam 1 potem 2 i 3 myslałam , że już nie przejdą, ale o 18 przeszły i odżyłam :ico_sorki:
pobyt w pl spoko, super bylo zobaczyc bliskich, a radości dziadków nie da się opisać, jakby milion w lotka wygrali :-D , zakupy porobiliśmy i tydzień zleciał :-)


dzis cały dzień odpoczywam i nic nie robię :-)
może uda mi się was doczytac

[ Dodano: 2010-11-28, 14:36 ]
Buzokuff to bardzo dobrze, że to nie zatrucie ciążowe :ico_sorki:
a dlaczego robili ci cewnikowane??

Tynusz super, ze na męża mogłaś liczyc i pomógł ci rozmasować ten kręgosłup :ico_sorki:
ja myśle, że waga ci jeszcze skoczy, bo w 3 trymestrze zazwyczaj najwięcej się tyje :ico_olaboga:
to bardzo dobre wiadomości masz od diabetyka :ico_brawa_01:

Ania zaba a dlaczego musiałaś nosić całą dobe ten holtera??

@gniecha super, ze ci szyjka stwardniała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blanka :ico_olaboga: z tym cukrem , jak nie za wysoki to za niski :ico_olaboga:
ja łykam sporo tabletek inaczej nie dam rady funkcjonować
1 nospe
1 aspargan (magnez z potasem)
i zestaw witam ciążowy w NO czyli
2 tab tranu
1tab witamin
1tabl blubery (coś jak jagody, jeżyny lub borówki)

a jak dziecko się urodzi to nie podaje im się tylko parę kropli tranu i nic wiecej on zawiera też witaminy D, E i jeszcze coś nie pamiętam, mój synek do dziś pije tran do kaszy mu troche wlewam
no tak jest w tym kraju i się tego trzymam

Basia tutaj też cukier badają bez picia glukozy, normalnie pytaja się na samym poczatku ciązy czy ktoś w rodzinie ma problem z cukrzycą u mnie lub męża jak nie to póxniej tylko jak tynusz psrtyk w paluszek i odczytuja, ale jak już ktoś z rodziny ma problem to robią coś wiecej , ale nie wiem co :ico_noniewiem:

Dla Oliwii to pewnie wspaniałe uczucie było posłuchac siostrzyczki serduszka :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 mc

Pinko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7mc
a ty kiedy się wybierasz na urlop??

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 lis 2010, 16:52

manenka, w domu, super, że pobyt się udał, wyobrażam sobie jak rodzina się cieszyła i pewnie wszytskim szybko zleciał ten tydzień.
Tabletek łykasz też sporo, ale jak trzeba to nie ma innego wyjścia. Ja też próbowałam Oli dawać tran, ale po tym miała okropne zatwardzenie, Ola chyba uczulona jest na ryby.
ale ludzie biegnący na samolot , przepychający się jakby im miejsca zabrakło okropni :ico_olaboga: co za idioci :ico_puknij: nie patrza czy kobieta w ciąży idzie z dzieckiem na rekach i bagażem, biegną rozpychają się masakra :ico_olaboga:
też tego nie cierpię, lecą jakby miał im ten samolot uciec, to samo jest na przystankach autobusowych. Ale radzę Ci nie dźwigać synka jak masz skurcze.
idę ja na strych po marchewkę zrobię sobie sok ;)
ja ostatnio piję warzywne mniam :-D
pinkoa co kupiliście córeczce? :ico_brawa_01:
no właśnie :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 lis 2010, 16:58

Niby jeszcze coś tam w tym moczu jest, ale podobno pomniejszają się już te bakterie, i wszystko idzie ku dobremu. Zresztą antybiotyk to ja mogę brać w domciu.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 lis 2010, 17:14

manenka, super że wypad do Pl się udał :-D
ja myśle, że waga ci jeszcze skoczy, bo w 3 trymestrze zazwyczaj najwięcej się tyje :ico_olaboga:
być może, ale teraz wiele rzeczy nie jem- z tych co jadłam wcześniej i w sumie po niczym specjalnym z tego co spożywam waga mi nie skacze :ico_sorki:
Zresztą antybiotyk to ja mogę brać w domciu.
to fakt :ico_sorki: a zresztą wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :-D

[ Dodano: 2010-11-28, 16:16 ]
kurcze ogarneła mnie niedzielna nuda.. :ico_sorki: dzisiaj chyba znowu się wcześniej położę .. no i jutro wizyta :-D ale zapewne USG mi nie będzie robiła.. chociaż wspominała coś że przez cukrzycę będzie musiała częściej obserwować malutką

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

28 lis 2010, 17:38

manenka napisał/a:
ja myśle, że waga ci jeszcze skoczy, bo w 3 trymestrze zazwyczaj najwięcej się tyje

być może, ale teraz wiele rzeczy nie jem- z tych co jadłam wcześniej i w sumie po niczym specjalnym z tego co spożywam waga mi nie skacze
mnie przy tej cukrzycy wiele sie ie przytyło w 3.trymestrze,a na początku jak dietę zaczęłam to mi wręcz ubywało :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość