Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

27 lis 2010, 15:14

U nas też pada.. ale zostaje śnieg tylko na dachach

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 lis 2010, 15:56

Szymek śpi od 13.40, maż w mieszkanku robi, o 16 przyjedzie na obiad i zawiezie nas do szwagierki, bo nie chce mi się samej w domu siedzieć

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 lis 2010, 10:41

hej hej
witam z :ico_kawa:
u nas po staremu, jedynie wczoraj zaszalalam i poszlam na dyskoteke w ramach ostatkow :-D wrocilam o 3 w nocy no i taki wynik z tego ze teraz mnie glowa boli :ico_noniewiem:
m :ico_noniewiem: ly obudzil sie po 9 :ico_szoking: wiec nie jest zle

graz nic nie wiem o tej chorobie, ale :ico_sorki: maly z tego wyszedl i byl zdrowiutki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: coreczka tez :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
moze za niedlugo tez dasz Szymusia do przedszkla i troche ci sie poluzuje, a rodzice ci nie pmagaja? nie zostawiasz dzieciaczkow u nich?

u mnie z mama ciag dalszy,tzn nie odzywamy sie do siebie, i ciekawa jestem kiedy peknie :ico_noniewiem: oby jak najszybciej :ico_sorki:

nooo i od jutra znowu zostaje sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

milej niedzieli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 lis 2010, 11:24

my wczoraj popiwkowalismy z sasiadami ale Milenka chyba wyczuła ze mama musi pospac po wstała o 9.30 :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 lis 2010, 12:32

witam :)

ja wczoraj byłam u szwagierki, mały wojował z kuzynkami,

właśnie wróciliśmy ze spacerku, byliśmy w lesie nad jeziorem, wzięliśmy sanki, ale Szymek nie chciał ogóle w nich siedzieć :ico_noniewiem: , ja siadałam, mąż siadał, a jak małego chcieliśmy posadzić to był płacz, nie wiem jak go przekonać, chyba musimy wziąć jego kuzynki, albo iść tam gdzie pełno dzieci jeździ ,

po obiadku skoczymy do babci na kawę,

miłej niedzieli! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

29 lis 2010, 15:00

hej hej
ale tu puchy.... :ico_olaboga:

nas totalnie zasypalo, maz nie poszedl do pracy, bo jak tu jechac :ico_noniewiem:
teraz cosik dlubie przy samochodzie, malego polozylam o 11 i jeszcze spi :ico_olaboga: :ico_szoking: chyba go pojde obudzic bo znowu nie bedzie chcial isc spac na noc, wczoraj poszedl spac o 22 :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

wkladacie juz przy takiej pogodzie kombinezon? ja mam z tamtego roku, myslalam ze bedzie juz za maly ale chyba jeszcze sienada na ta zime :ico_sorki:

donatka tak dostalam pampki. bardzo ci dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja cos znowu nie moge spac po nocach, tak sie denerwuje ze sama zaraz bede zmalym, a z moja mama wdalszym ciagu sie nie odzywamy, ciekawe jak dlugo to jeszcze potrwa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

29 lis 2010, 15:39

Tak, jak pisałam dziś byłam u pediatry. Tak jak obiecała pediatra mamy już kurację dla całej rodziny - 100 zl poszło w aptece. Pierw dzieci maja wziąść lek na owsiki a od czwartku kuracja na lamblie. Teraz dostaliśmy już tabletki.

A wczoraj Asia zrobiła 1 samodzielny kroczek A potem takiego powera dostała chodzenia za 1 rączkę, że karmić ją musiałam w biegu, a przewijanie było masakrą.

A tu, co wyczyniała oglądając bajkę z baletem:

http://grazyna1974.wrzuta.pl/film/2kSni ... ncze_balet

moze za niedlugo tez dasz Szymusia do przedszkla i troche ci sie poluzuje, a rodzice ci nie pmagaja? nie zostawiasz dzieciaczkow u nich?
pomaga mi mama, ale nie dam jej 2 szlonych dzieci na cały dzień do opieki, nie da rady, do przedszkola już bym chciała dać, ale niestety musi być w pełni samodzielny, a on nadal do pampersa robi, nie chce do nocnika, bo jeść to je samodzielnie już dłuższy czas

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 lis 2010, 22:19

witam wieczorkiem :)

my po Szymka drzemce zawiźliśmy go do teściowej i pojechaliśmy na zakupy, kupiliśmy panele do korytarza, lampy i karnisze,

Szymek coś ostatnio malutko je, obiadów w ogóle nie chce jeść, jutro chyba skoczę z nim do lekarza niech go obada,

u nas mroźno i wietrznie, śnieg pruszy,

ja kombinezonu nie mam i nie zakładam, ubieram Szymkowi grube rajstopki i spodnie,

Szymek zasnął 20.45, ja właśnie wcinam sałatkę :)

[ Dodano: 2010-12-02, 11:58 ]
ale tu pustki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

nas zasypało i jeszcze pada, byłam z Szymkiem na ogródku, tak mu się podobało na śniegu, że nie chciał iść do domku :)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

04 gru 2010, 17:26

hello
Widze że tez nie macie czasu zaglądać
Mnie dni tak lecą jeden za drugim że normalnie oszaleć można. Doba powinna trwać min 48h bo mi jej brakuje :-D

Dzisiaj byłysmy na spotkaniu z Mikołajem. Chciałam wkleić fotki ale cos mi nie wychodzi wiec jak cos to są na pica :-D

Obrazek

[ Dodano: 2010-12-04, 17:39 ]
o udało się :)

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

04 gru 2010, 17:40

Coś tu nikt nie zagląda.
U nas w nocy -22 stopni, a teraz rano słonko i -7, ale na dwór nie pójdziemy bo znów jakiś wstrętny katar się przyplątał, z nosa leci sama woda... ale mamy lekarstwa, więc już się kurujemy.
Szymon nadal ma lamblie, więc dostaliśmy tym razem tabletki... ale nie chce ich, bo maja metaliczny smak, taki okropny, próbowałam wszystkich sposobów - nie pójdzie, więc wczoraj byłam po syropek. No i cała rodzina ma brac te tabletki na lamblie.
Od czwartku Asia nie je cyca.... w sumie z musu musiałam odstawić ostatecznie, bo przy tych tabletkach na lamblie co teraz bierzemy nie można karmić.
Jak ją odstawić pomogła mi Pediatra i moja mama. Asia zawsze spała w nocy, tylko jak miała tamtego wirusa, zaczęła się budzić w nocy kilka razy i tak miałam do tej pory. Więc pediatra powiedziała, że to tylko chęć przytulenia się, więc wystarczy czymś kwaśnym posmarować brodawki. Wypisała mi lekarstwo co jest bardzo gorzkie i miałam tym sparować. Ale moja mama poleciła zamiast tego wysmarować cytryną i..... pomogło. Przed zasnięciem polizała, popłakała... ale później zasnęła, w nocy pobudka i znów kwaśny cyc, płacz niesamowity... mówiłam do niej, że mleczko się zepsuło, że nie ma już mleczka i tylko kaszka będzie... no i zrobiłam jej ową kaszkę o godz. 4... poszła spać
Zobaczymy jak miną następne nocki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość