patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

27 lis 2010, 22:20

zoola27, super ze z dzidzia wszystko ok :-)

Murchinson, dzieki, te moje witaminy 5 zl taniej wychodza ale 5 zl przez kilka miesiecy to juz ladna sumka :-)

Widze ze szalejecie z zakupami, ja narazie wszystko mam i narazie nie powiekszam asortmentu, moze po swietach jak, mam nadzieje, troche kasy skapnie :ico_oczko:

emilia7895, inaczej jak lecisz bezposrednio na miejsce ale ja bym musiala leciec do Koeln a pozniej jeszcze 80 km wlec sie pociagiem do Aachen bo blizej lotniska nie ma, a przy takiej pogodzie nic mi sie nie chce :ico_oczko:

Moje dzieciatko coraz bardziej aktywne, dzis w szkole dalo mi popalic nie moglam prosto siedziec bo jak siedzialam to pukalo i pukalo wiec na pollezaco (w pierwszej lawce) a potem na urodzinach mojego taty znow sie rozbrykala ze az krzyklam w pewnym momencie, mam nadzieje ze jak sie urodzi to bedzie troche wiecej spac :ico_oczko:

U nas dzis sniegu napadala, ze pod blokami tyko sanie widac, zimno i juz mi sie odechciewa a t dopiero pocatek, jutro musze wstac ooooooo5 i 15 min wczesniej wyjsc bo pewnie trzeba bedzie auto odsniezac :ico_noniewiem:

Lece sie uczyc i uciekam do lozka, bo nie wstane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 lis 2010, 14:12

Witam sie dzisiaj jako pierwsza, dziewczyny chyba was nie zasypalo :ico_szoking: :-D

U nas tez snieg jest nie jakies ogromne ilosci, ale jest mrozik wiec wszystko ładnie sie trzyma :-)

Zoola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dobre wyniki, ciesze sie ze z dzidzia wszystko dobrze :ico_haha_01:
Widze ze szalejecie z zakupami, ja narazie wszystko mam i narazie nie powiekszam asortmentu, moze po swietach jak, mam nadzieje, troche kasy skapnie :ico_oczko:
ja tez narazie jakos nie mam zamiaru nic kupywac, jedynie musiala bym miec takie typowo zimowe buty, bo te co mam to niby ocieplane ale tak naprawde to nie sa takie jak maja byc, no i jest w nich obcas a teraz wolala bym cos wygodniejszego i naprawde ciepłego do pracy :-)
Moje dzieciatko coraz bardziej aktywne, dzis w szkole dalo mi popalic nie moglam prosto siedziec bo jak siedzialam to pukalo i pukalo wiec na pollezaco (w pierwszej lawce) a potem na urodzinach mojego taty znow sie rozbrykala ze az krzyklam w pewnym momencie, mam nadzieje ze jak sie urodzi to bedzie troche wiecej spac :ico_oczko:
no no zobaczymy co bedzie jak sie urodzi czy rozrabiaka czy spokojny :-)
A ja to zazwyczaj czuje najbardziej ruchy jak sobie pojem, nie wiem czy dziecko dostaje wtedy wiecej energii i intensywnie sie rusza, ale tak mam :-D

Dobra zmykam konczyc obiadek :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lis 2010, 14:28

Hej dziewczynki:)
Ja od rana oglądam wszystkie powtórki z wczoraj :-) no i obiadek w międzyczasie też się gotuje :-)
U nas śniegu ledwo ledwo, tylko na dachach, mrozu też nie ma więc się pewnie nie utrzyma!
Tak się zastanawiamy co dziś ciekawego robić, może się gdzieś na kawke wybierzemy?

Otwarli przedwczoraj u nas w mieście McDonalda :ico_haha_02: McFlurry oczywiście już zaliczony hehe, będzie gdzie jeździć.
Miłego dzionka Wam życzę

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lis 2010, 17:37

hejka
ja znowu u mamy,bo nadal nie mam modemu :-/
dzisiaj zaliczyliśmy godzinny spacerek po lesie,a Hania miała radochę bo w końcu na sankach pojeździła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziewczyny jak spedzacie swieta? i sylwestra?
sylwester na pewno w domku :ico_noniewiem: a święta to jeszcze nie wiem,wigilię wolałabym sama z mężem w domku i Hanią a reszta to się zobaczy :ico_oczko:

co do cery to moja się nie zmieniła,przynajmniej ja nic nie zauważyłam,ale niektórzy mówią,że wyładniałam na twarzy :-)

Motylek22 fajny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nadal rosnie jak na drożdzach i jest 3 tygodnie starszy :ico_oczko: lekarz powiedział ze jest duze prawdopodobienstwo ze ciaza jest strasza :-)
fajnie,że dzidziuś rośnie i chyba szybciej urodzisz :-D :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 lis 2010, 18:05

hej :)

w piątek wzięłam jednak ten paracetamol, bo brzuch bolał coraz mocniej, ale na szczęście przeszło, bo już zastanawiałam się czy do lekarza nie zadzwonić. Wczoraj jeszcze troszkę mnie pobolewało, ale już zdecydowanie mniej.
Ja biorę już witaminki, lekarz na ostatniej wizycie powiedział, że juz mogę, ale dał mi wolną rękę w wyborze, mam prenatal z kwasem foliowym 100 tabl. kosztował coś ok 60zł, ale jest zapas na 3 miesiące :ico_oczko:

Murchinson ja też poproszę o namiary na aptekę, chociaż u mnie pewnie nie będzie takiej :ico_oczko:

Zoola super, że z maleństwem wszystko ok :ico_brawa_01: chyba czas zmienić suwaczek :-D

Koroneczka u nas otwierają KFC, MC już jest i to bardzo niedobrze, bo ja ostatnio mam straszne smaki na śmieciowe żarcie :ico_olaboga: wczoraj mąż kupił frytkownicę-taki prezencik sobie zrobiliśmy na mikołaja :ico_haha_01:

Patrycja to maluch ładnie szaleje :-D

kurcze, nie pamiętam co komu miałam jeszcze napisać :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 lis 2010, 20:52

Hej,
ja wczoraj wieczorem pojechałam z koleżanką na nocna wyprzedaż zabawek, wróciłyśmy obkupione w prezenty dla maluchów.Dziś to odsypiam.
U mnie nadal trochę śniegu jest bo z jakieś -2 st. na dworze.Miłego wieczoru.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 lis 2010, 21:21

Murchinson, dziękuję za linki :-D o dziwo są u mnie aż 3 apteki z tego pierwszego linku :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

29 lis 2010, 09:42

wiola85, nigdy nie zwracalam na to uwagi ale rzeczywiscie chyba tak jest, w sobote malenstwo szalalo ale ja na urodzinach caly czas cos podjadalam :ico_oczko: wczoraj byl juz taki spokojny ze chyba jak Murchinson, odsypial :ico_oczko:

markotka, mi lekarz powiedzial ze mam brac ten femibion 2, pewnie ma z tego jakies profity bo w jego gabinecie pelno kalendarzykow, duzych sciennych kalendarzy, dlugopisow z tego femibionu bylo. Nie wiem czemu akurat ten preparat, bo morfologie mam super i niczego mi nie brakuje z witamin. Gdybym miala zla to moglby to byc specyfik ktory zawiera najwiecej tego czego mi brakuje. 55 zl na miesiac na jedne witaminy to wydaje mi sie duzo. Dyskutujemy z R nad zmiana tego lekarza i pewnie na poczatku grudnia zglosimy sie gdzies indziej.

A przede mna teraz 5 dni wolnego. W weekend znowu szkola, tak jakos ulozyli plan ze 3 tyg z rzedu wypadly. Wczoraj wrocilam do domu o 15 i spalam do 18 a o 22 znow poszlam spac. Wymeczylo mnie te kilka godzin siedzenia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-11-29, 08:43 ]
a co do pogody, to za oknem sniezyca, wszystko zasypane, bielusienko. Ciekawe jak dlugo R o 5 auto odsniezal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

29 lis 2010, 10:51

Cześć

u mnie pogoda fatalna, pada śnieg z desczem, a że jest na plusie to robi się ciapa :ico_olaboga: ,a rano spóźniłam sie do pracy, bo drogi nie odśnieżone i ruch przez to spowolniony, zaczęło się :ico_chory:

Poza tym, myslałam, że mała załapała ospę, przez 3 dni miała gorączkę, a wczoraj ją wysypało. Ale znajomy lekarz stwierdził, ze to nie wysypka ospowa więc pewnie dopadła ją 3 dniówka.

W sobote czułam maleństwo jak do mnie pukało :ico_brawa_01: , ale wczoraj juz nic, dziś wyczekuję :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 lis 2010, 10:58

hej dziewczyny !

mnie od 2 dni boli cały czas glowa...........
za oknem bielusienko...i cały czas sypie mialam isc na poczte wysłac przesyłke ale nie ma szans taka pogoda.....
wczoraj bylismy na imieninach babci pierwszy raz oficjalnie prezentowałam brzuszek.........nikt sie o nic nie zapytał tak jakbym w ciazy nie była :ico_noniewiem:

nowa duzo zdrówka dla córki :ico_sorki: :ico_sorki: i super ze dzidzus sie odzywa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u mnie s[pokój.......a myslałam ze to juz to....

Murchinson, dzieki za namiar na apteki :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość