Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lis 2010, 17:51

no właśnie dla śpiewających powiunno być coś takiego jak Idol a nie Mam talent :ico_sorki:
i zgadzam sie z wami,że te pieniądze należą się tej dziewczynce na jej talent a nie na wybudowanie rodzicom domu dla mnie to głupota jest i właśnie powinno być oddzielnie dla dzieci i dorosłych jeśli robią już takie programy...
z tej kasy to pewnie sobie tylko skrzypce kupi o których mówiła a reszta pójdzie dla rodziców...
ja bym wolała żeby wygrał Kamil Bednarek,przynajmniej on by coś zrobił z ta kasą dla siebie :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

28 lis 2010, 19:00

dziewczyny z jednej str macie racje ale z drugiej pomyslcie,gdybyscie wy dostaly taka kase wypielybyscie sie na rodzine? ona ma wydac plyte i bedzie z rodzicami mieszkac w ruderze? moze to faktycznie jej marzenie?

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

28 lis 2010, 19:26

dorotaczekolada, masz racje ale zeby jej sie od tej kasy i popularnosci tylko w glowie nie poprzewracalo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

28 lis 2010, 19:39

ona ma wydac plyte i bedzie z rodzicami mieszkac w ruderze?
A ilu wykonawców zaczynało od "przydomowej wytwórni"
A nasza Anita Włodarczyk-wiem inna bajka-ale dziewczyna ćwiczyła pod mostem i nikomu jej żal nie było,dopiero jak odniosła sukces zrobiło się o niej głośno :ico_noniewiem:

Naprawdę nie wierze,żeby to dziecko zrobiło jakąkolwiek karierę bo gołym okiem widać,że o jej "karierze"decydują wyłącznie dorośli.Dziecko wybuduje dom rodzicom i sobie oczywiście i na tym koniec.

[ Dodano: 2010-11-28, 18:42 ]
ziewczyny z jednej str macie racje ale z drugiej pomyslcie,gdybyscie wy dostaly taka kase wypielybyscie sie na rodzine?
A tu uważam sprawa jest prosta ,powinni te pieniądze przelać na jakieś konto czy coś i dopiero po ukończeniu 18 lat mała by miała do nich dostęp.
To rodzice maja obowiązek utrzymywać swoje dzieci nie na odwrót.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

28 lis 2010, 21:17

nop ja dziewczynce kariery nie wroze jako woklaistce..wg mnie to bedzie mala gwiazdka jak kiedys Shirley Temple-pamietacie? grala mnostwo troli jako mala dziewczynka a potem swiat o niej zapomnial bo stala sie przecietna..tu pewnie bedzie tak samo..zgadzamsie ze pewnie wygrala dzieki litosci glownie. no i fakt ze kasa powinna byc dla niej. ale jesli faktycznie chce ten dom :ico_noniewiem: najwyzej za te 10 lat bedzie zalowala..

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 lis 2010, 22:35

Ten program miał proste zasady wygrywasz dostajesz kasę !Wygrywający sam decyduje na co to przeznaczy czy to na dom czy na imprezowanie ...Z tego co mi wiadomo to prawnie rodzice są prawnymi opiekunami i oni za nią odpowiadają i za jej kasę nie mogą tylko tej kasy wydawać na swoje potrzeby .Mała jest prawnie chroniona ,ale jak to szczegółowo wygląda nie wiem .Ale jeśli marzy o domu takim by mieć tam swój ładny pokój to czemu nie?? Ona nie chce domu dla rodziny tylko pokoju dla siebie czyli normalnego domu bo mieszkają w biedzie co w tym złego??

Talent ma jak na dziewczynkę !!!!Jak na wokalistkę szaro widzę jej przyszłość więc zostanie jej przynajmniej domek he ...Ktoś wymieniał "gwiazdy" które wykorzystały szansę w idolu sory Brodka to na siłę wykreowana gwiazda! Z tej całej ekipy to jak najbardziej Flinta ,Wydra jako tako choć wszystko śpiewa w jeden deseń ,bezkonkurencyjna Dąbrowska jest super no i Makowiecki .Sory ale Janosz?? Ta dziewczyna lekko arogancka wogóle nie potrafiła wykorzystać swojej szansy !
A program mam talent to następny do nabijania kasy na oglądalności
Chyba poleciałam eee tam...

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

28 lis 2010, 22:57

uwazam ze ten program nie powinen byc dla dzieci. w sumie prawda ze wygala i kasa sie jej nalezy i kazdy robi co z nia chce ona postanowila przeznaczyc na nowy dom ale wiem ze gdyby moja corka wygrala takie pieniadze to wplacilabym jej na konto i jak dorosnie to na pewno by sie jej przydaly

NICOLA_1985

28 lis 2010, 23:40

wisnia3006, zgadzam się z Tobą uważam, że jej rodzice tez tak powinni zrobic bo moze jej się jeszcze spiewanie odwidzi a za taka kase to dziewczyna by skożystała czy fajne studia czy na swoje mieszkanie w przyszłosci , na samochód.. mialaby łatwiejszy start a nie teraz wyda na dom dla rodziców kariery zadnej nie zrobi a pozniej bedzie spłacac kredyt przez 30 lat i pracowac w biedronce a rodzice nie pomoga jej bo będa się dalej zasłaniać tym że sa biedni - może jestem bezpośrednia i pisze to co myślę ale ja już taka jestem.. tak to widzę, to jej wygrana i ona powinna na tym skożystać

[ Dodano: 2010-11-28, 22:47 ]
ja bym wolała żeby wygrał Kamil Bednarek
razem z mężem dalismy mu ksywę "deptacz kapusty" :ico_smiechbig: może i ładnie śpiewa ale ogólnie to nie zrobiła nie mnie zadnego wrażenia wręcz moim zdaniem był irytujacy i zbyt pewny siebie a ten jego taniec w finale.... no masakra jakaś "deptacz kapusty" :ico_smiechbig: moim zdaniem Piotr Lisiecki powinien wybgać, bardzo skromny, sympatyczny polski James Blunt ... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 lis 2010, 00:31

A ja uważam, że to co zrobi ta dziewczynka z pieniędzmi to nie ma żadnego znaczenia. Jest mała ale bardzo dojrzała jak na swój wiek, prosta i wrażliwa. Jej marzeniem jest posiadanie domu i jest to marzenie nie tylko jej ale pewnie każdego kto tego nie ma, bądź jest on jaki jest. Wygrała nie ważne czy przez litość - w co wątpię, owszem jej wypowiedzi powodują, że robi się jej żal, ale śmiem wnioskować, że Polska mentalność słynie z zawiści więc raczej to nie był powód wygranej.
Czy ten chłopak lepiej wykorzystałby pieniądze? Ciekawe co by zrobił... czy przeznaczył na karierę? nie wierze
Mała kupi dom, spełni marzenia i pomoże rodzicom bo to dla niej jest najważniejsze. Czy będzie żałowac? Myślę, że nie bo wykorzysta te pieniądze właściwie
nie wierze że "kiszenie" ich na koncie i życie w biedzie sprawiłoby jej więcej przyjemności
:-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 lis 2010, 10:16

Jest mała ale bardzo dojrzała jak na swój wiek, prosta i wrażliwa.
jak dla mnie nawet za bardzo dojrzała...

Głos ma, ale jestem ciekawa jakby brzmiała w innym repertuarze. Coś prostszego, wesołego :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość