Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

pieczenie

30 paź 2010, 00:23

czy wam też się tak zdarza że po seksie gdy partner w was skończy czujecie pieczenie? ja praktycznie zawsze tak mam i zastanawiam się od czego to może być. zawsze jestem dobrze nawilżona bo używamy żelu durex i po stosunku przemywam się a mimo to przed jakiś czas jeszcze cierpię zamiast wtulać się w męża.

czy to może być uczulenie na spermę? a może coś innego? chce się tego pozbyć a nie wiem jak :(

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

30 paź 2010, 08:57

Miluśka, polecam wizytę u lekarza to po pierwsze
możliwe jest też że masz jakieś drobne otarcia które potem pieką , bądź jest to wina samego żelu , z durexa jest wiele do wyboru przetestuj inny :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

30 paź 2010, 12:26

Miluśka, fakt polecam wizyte u lekarza.
Mialam tez cos takiego albo podobne to zalezy :ico_oczko: i okazalo sie ze mialam jakas grzybice czy cos tam brzydkiego, nie pamietam... :ico_noniewiem: bo wszystko bylo 4 lata temu i jeszcze wszystko w jezyku angielskim wiec juz zapomnialam tłumaczenia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

30 paź 2010, 12:42

no ja w połowie ciąży leczyłam grzybicę. fakt że później było okej po leczeniu ale też unikaliśmy finiszu w środku a śmieszne jest żeby w ciązy kochać się w prezerwatywie :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

30 paź 2010, 13:20

Miluśka, no niestety smieszne :ico_oczko: ale niestety skoro jest czy była grzybica to Ty cierpisz a my juz nie kochalismy sie przez to bo poprostu płakałam z bólu, dopiero po 2 albo 3 msc jak juz bylo w miare oki. Odczekaj jakis czas ale idz do lekarza jeszcze raz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

31 paź 2010, 11:36

ja też od czasu do czasu tak mam... tzn pieczenie, używam krążka antykoncepcyjnego bo prezerwatywy powodowały takie otarcia ze :ico_olaboga:

i powiem szczerze ze też mamy zel durex :ico_noniewiem:
wcześniej mieliśmy unimil i nie miałam tych pieczeń, wiec moze jednak wina zelu :ico_noniewiem:


co prawda też cierpie od czasu do czasu na powracające grzybice, ale dłuuuuuuugo już ich nie było, ostatnio u gina też było wszystko ok... nic niepokojącego oprócz tego pieczenia tuż po- tez nie zauważyłam, zero upławów, białej wydzieliny :ico_noniewiem:
wiec obstawiam żel :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

31 paź 2010, 11:45

Ja też tak miałam, i czesto nadal mam. Mój lekarz twierdzi, ze to wina nieleczonej nadżerki, którą mam zamiar zlikwidować po porodzie. A co do żeli to ja kiedyś mialam taki z durexa miętowy to dopiero pieklo :ico_olaboga: . Jak dla mnie najlepszy jest zwykły bezzapachowy. Miuśka musisz spytać lekarza

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

31 paź 2010, 18:13

własnie niedawno byłam u gina i nie stwierdził zadnego powrotu grzybicy. oprócz durexa mamy jeszcze taki inny ale w sumie nie przyuważyłam poktórym jest gorzej... a jak można poznać nadrzerke? jak bym miała to lekarz by chyba powiedział prawda?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

31 paź 2010, 19:34

jak bym miała to lekarz by chyba powiedział prawda?
Tak napewno by powiedział, sama jej nie rozpoznasz. Jak będziesz na wizycie to zapytaj czy masz

nela_24
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 wrz 2010, 16:21

28 lis 2010, 23:07

Ja właśnie odczuwałam pieczenie po żelu durexa!! Widocznie mnie uczulał. :) Może spróbuj bez i będzie wszystko ok. A może od prezerwatyw np. masz uczulenie na latex i stąd to się bierze?:) Ja na Twoim miejscu poszłabym do lekarza. Może jakbyś zaczęła brać pigułki byłby ok. Odkąd ich używam nie mam żadnych problemów. W tym z pieczeniem. Najlepsza metoda anty! :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość