karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

26 lis 2010, 22:16

Jako dziecko miałam przykre doświadczenie z duchem jak były chłopak mojej siotry popełnił samobójstwo :ico_placzek:

Stokrotka84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:00

26 lis 2010, 22:40

szkoda, bo chcialam Cie juz prosic zebys rzucila na mnie dobry urok szybkiego porodu i zdrowego dziecka :)
Szkoda, że moja babcia już nie żyje, ona by Ci na pewno pomogła, zwłaszcza, że uwielbiała to robić:) Ja mogę co najwyżej trzymać kciuki i wspierać słowem. A jak Ci podpadnie pielęgniarka to daj znać;)
wierzyc wduchy wierze, ale paniczny strach przed ciemnoscia, a raczej ciemnym pomieszczeniem mnie przeraza


Też boję się ciemności, nigdy się do niej nie przyzwyczaję. Mam pod ręką w różnych częściach domu i tuż przy łóżku takie jakby lampki bez prądu, na baterie, wciskasz i jest światło:) Fajnym sposobem jest też kupienie programatora, który wygasza światło po jakimś czasie, tak że można zasnąć przy świetle i nie trzeba gasić;) Mój mąż robi takie urządzenia, ale na pewno nie tylko on:)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

29 lis 2010, 12:01

A jak Ci podpadnie pielęgniarka to daj znać;)
dobrze :) hihi :)
ale mam andzieje ze wszystko będzie ok...

Stokrotka84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:00

29 lis 2010, 12:06

Na pewno będzie okej:))

Jeszcze mi się coś przypomniało i chciałabym to napisać - nie życzę nikomu, ale może się zdarzyć, że Wasze dzieci będą mieć kontakt z duchami. W takim przypadku, z własnego doświadczenia piszę - proszę, nie wypędzajcie dzieci z łóżka, jeśli przyjdą w środku nocy przerażone "bo miały zły sen", a Wy akurat zaplanowaliście igraszki, nie krzyczcie na dzieci, jeśli chcą spać przy nocnej lampce, nie śmiejcie się z nich, jeśli opowiadają różne historie, jeśli twierdzą, że ktoś stoi przy oknie, że ktoś z nimi rozmawia, że słyszały to od kogoś... Dzieci nie rozumieją różnicy między światem duchów a światem żywych, dla nich oba te światy są równie prawdziwe. Nie rozumieją, że to co one widzą może być niewidzialne dla innych. Nie wiedzą też, że o pewnych rzeczach się nie mówi, do tego dorosną później. Takie "naznaczone" dzieci są rozdarte, często się boją, czują się wyobcowane, potrzebują wsparcia rodziców, a nie krytyki. Acha, i nie ma potrzeby wzywać do dziecka egzorcysty póki nie kręci głową dookoła, naprawdę;))

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

29 lis 2010, 12:17

Dzieci nie rozumieją różnicy między światem duchów a światem żywych
ja ogólnie jestem zdania że dzieci są najlepszymi świadkami w różnych śledztwach i tak samo odznacza się to z duchami - widzą wszystkie rzeczy tkaimi jakie są, dorośli dużo interpretują i dodają :)
egzorcysty
zawsze fascynował mnie temat egzorcyzmów.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość