dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

28 lis 2010, 18:55

u nas za to w domu pelno ludzi...ja,czasem maz,Mati,Lena,moi rodzice,co 2 dzien moj brat..no i 2 psy i kot :ico_oczko: dlatego nie ma miejsca dla gosci :ico_noniewiem:
mi ciezko stwierdzic jak z zabkowaniem bo ma tylko 2 zeby ktore wyszky jak miala pol roku ...i cisza... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 lis 2010, 20:25

napisalam dlugiego posta, ale przypadkowo na cos kliknelam i mi go zjadlo :ico_zly: drugi raz mi sie nie chce :ico_wstydzioch:
my bylismy dzisiaj na spacerze na adwentowym jarmarku, fajna atmosfera, zapachy, snieg... zjedlismy po waflu, maz wypil grzanca, a mi jakas wersje dla dzieci kupil, kompot na goraco... zezloscil mnie tym i nie chcialam pic. Kupilam sobie swieczke-aniolka z wosku pszczelego i wylosowalam mydelko, tez z jakims pszczelim dodatkiem, a Kiara dostala balonika i spodobaly jej sie kucyki, na ktorych jezdzily wieksze dzieciaki.

Co do rozmiaru butow, to Kiara tez ma 18, tak jak Klara. Niektore z Was juz na dniach beda urodzinki odprawiac, a ja jeszcze nawet nie wiem, kogo zaprosic i jak to ma wygladac :ico_noniewiem: moze podziele na 2 razy, jednego dnia rodzina, drugiego przyjaciele, bo przy stole zmiesci sie gora 6 osob, nie liczac dzieci... Pokoj za duzy nie jest, do tego w polowie jest zawalony zabawkami :ico_haha_01:

Shiva, sliczna Justynka i jaka duza :-) a torcik ladny, tez Twoje dzielo?

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 lis 2010, 21:03

mi ciezko stwierdzic jak z zabkowaniem bo ma tylko 2 zeby ktore wyszky jak miala pol roku ...i cisza... :ico_szoking:
podobno dobrze jak ząbki później wychodzą, bo dłużej zdrowe będą, ale sama nie wiem czy to prawda :ico_noniewiem: A Lence wyjdą w swoim czasie :-)
my bylismy dzisiaj na spacerze na adwentowym jarmarku, fajna atmosfera, zapachy, snieg...
fajny taki festyn, u nas będzie jarmark świąteczny, ale dopiero od 10 grudnia :ico_sorki:
Niektore z Was juz na dniach beda urodzinki odprawiac, a ja jeszcze nawet nie wiem, kogo zaprosic i jak to ma wygladac :ico_noniewiem: moze podziele na 2 razy, jednego dnia rodzina, drugiego przyjaciele, bo przy stole zmiesci sie gora 6 osob, nie liczac dzieci...
ja zapraszam tylko rodzinę, nie mam siły jeszcze jednej imprezy robić :ico_wstydzioch:
a torcik ladny, tez Twoje dzielo?
he he he ten akurat to było dzieło brata, ale moje wychodzą podobnie :ico_oczko: Choć on lubi uchodzić za specjalistę w tej materii. Na pewno jest bardziej dokładny (jak to matematyk ;-) ) ode mnie

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 lis 2010, 21:35

ja zapraszam tylko rodzinę, nie mam siły jeszcze jednej imprezy robić
my jestesmy za tydzien zaproszeni na 2. urodziny synka mojej dobrej kolezanki, wiec trzeba sie zrewanzowac zaproszeniem :-) i mamy jeszcze zaprzyjazniona pare, ich tez chcielibysmy zaprosic...
ten akurat to było dzieło brata
widze, ze cukiernictwo to u Was hobby rodzinne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

28 lis 2010, 22:06

u nas podobnie, choć raz mała wstała sama, tyle że ja siedziałam obok, więc to chyba tylko problem psychiczny - boi się :ico_sorki:
hehe, to dokładnie tak jak u nas. Jak do niej podejdę, to wystarczy, że dam jej palca i ona już stoi, nie czuję w ogóle żeby się na nim wspierała.
U nas z reguły Justynka siedzi cicho i obserwuje :ico_oczko:
i znów Wiki podobnie, też taki milczek z niej na spacerach, no chyba że zwierzaka jakiegoś zobaczy, to gada jak najęta
już musiałam podciąć, bo strasznie przeszkadzała
podziwiam, nie wiem czy dałabym radę
dlatego nie ma miejsca dla gosci :ico_noniewiem:
to faktycznie na samotność nie możesz narzekać... może wkrótce i kwestia mieszkaniowa się Wam ustabilizuje

Helen, super taki festyn :ico_brawa_01: i też podziwiam za chęć zrobienia 2 imprez. My tylko dla rodziny robimy, w sumie 16 osób. A za ten kompot też bym się wkurzyła :ico_oczko:
he he he ten akurat to było dzieło brata
:ico_szoking: to masz zdolnego brata :ico_brawa_01:

Ja już wykąpana, Wiki tradycyjnie ok. 20 usnęła. Dziś była marudna, nie mogłam jej ogarnąć, może kolejny ząb idzie, nie wiem. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-29, 10:42 ]
Hejka :-D

Ale super zima za oknem :-D Wiki nie mogła się napatrzeć jak podeszła do balkonu. Tylko tak się zastanawiam jak wyjdziemy na spacer przez ten 40-50 centymetrowy śnieg?

Zaczęła się zima, więc przydałoby się palić w piecu od rana. Niewiele myśląc wzięłam Wikę do piwnicy, posadziłam w huśtawce i zaczęłam rozpalać (robiłam to pierwszy raz). Niestety bezskutecznie, lewa jestem strasznie. Cóż... muszę poczekać, aż mama wróci, widać, że teoretyczne przeszkolenie to dla mnie za mało :ico_wstydzioch:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

29 lis 2010, 11:45

Ale super zima za oknem :-D
u nas tylko mróz śniegu zero
że teoretyczne przeszkolenie to dla mnie za mało :ico_wstydzioch:
my na szczęście mamy kominek w pokoju bo do piwnicy siła by mnie nie wciągneli :-D

u nas na urodziny małej tylko rodzinka bedzie a to i tak sporo ludzi jak dla mnie, ale mama torta zrobi a ja albo ciasto jakies albo ciasteczka z ciasta francuskiego, jeszcze nie wiem

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

29 lis 2010, 12:07

mamy kominek w pokoju
zazdroszcze, fajna sprawa :-) wynajmowaliśmy kiedyś mieszkanie, w którym też był kominek. Rozpalane w nim było sporadycznie, bo mieliśmy ogrzewanie elektryczne, ale czasem się zdarzyło, najczęściej na imprezach :ico_oczko: Klimat niepowtarzalny :-)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

29 lis 2010, 14:38

widze, ze cukiernictwo to u Was hobby rodzinne :ico_oczko:
he he he , no nie do końca ;-)
Ale super zima za oknem :-D Wiki nie mogła się napatrzeć jak podeszła do balkonu. Tylko tak się zastanawiam jak wyjdziemy na spacer przez ten 40-50 centymetrowy śnieg?
u nas mróz prawie - 11 st, ale śniegu tylko trochę - tyle co w sobotę napadało. Wiatr zimny chyba syberyjski wieje, bardzo nieciekawie za oknem :ico_chory:
u nas na urodziny małej tylko rodzinka bedzie a to i tak sporo ludzi jak dla mnie, ale mama torta zrobi a ja albo ciasto jakies albo ciasteczka z ciasta francuskiego, jeszcze nie wiem
to też masz sporą rodzinkę :-D
wynajmowaliśmy kiedyś mieszkanie, w którym też był kominek. Rozpalane w nim było sporadycznie, bo mieliśmy ogrzewanie elektryczne, ale czasem się zdarzyło, najczęściej na imprezach :ico_oczko: Klimat niepowtarzalny :-)
ehh ja też zazdroszczę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

29 lis 2010, 15:36

Tak, jak pisałam dziś byłam u pediatry. Tak jak obiecała pediatra mamy już kurację dla całej rodziny - 100 zl poszło w aptece. Pierw dzieci maja wziąść lek na owsiki a od czwartku kuracja na lamblie. Teraz dostaliśmy już tabletki.

A wczoraj Asia zrobiła 1 samodzielny kroczek A potem takiego powera dostała chodzenia za 1 rączkę, że karmić ją musiałam w biegu, a przewijanie było masakrą.

A tu, co wyczyniała oglądając bajkę z baletem:

http://grazyna1974.wrzuta.pl/film/2kSni ... ncze_balet

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

29 lis 2010, 15:41

mama torta zrobi a ja albo ciasto jakies albo ciasteczka z ciasta francuskiego
a robisz poczestunek tylko na slodko? ja nie mam pojecia, co zrobie, maz mowi o kawie i ciescie, tak byloby najlatwiej...
40-50 centymetrowy śnieg?
no to niezle, u nas moze ze 3cm :ico_oczko:
u nas mróz prawie - 11 st
brrr, alez zimno :ico_chory: my dzisiaj mamy plus 1

[ Dodano: 2010-11-29, 14:46 ]
A tu, co wyczyniała oglądając bajkę z baletem:
slodka, urodzona primabalerina :ico_brawa_01:
mamy już kurację dla całej rodziny
oby przyniosla efekt :ico_sorki: moj brat leczy sie wlasnie z tych lambli, przy pierwszej serii tabletek mial straszne bole brzucha :ico_chory: oby Was to ominelo :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-29, 14:53 ]
Kiara usnela, a ja przegladam buty, bo nie mam zadnych kozakow, juz ubieglej zimy chodzilam w swoich "calorocznych" butach (nosze je zawsze, oprocz upalow), tylko wkladki cieplejsze do nich wlozylam...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość