Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

30 lis 2010, 19:47

Knutia nie wiem czemu cię tak boli pod mostkiem rzeczywiście lepiej jak zapytasz lekarza, mnie tam nie boli, za to mnie boli brzuch tak na wysokości pępka i na całej szerokości brzucha, jutro też mam wizytę u położnej to muszę jej powiedzieć! A najbardziej to mnie boli jak chodzę albo dłużej stoję jak gary myję to z 2-3x muszę usiąść bo tak mn9ie ciągnie brzuch! A poza tym strasznie się męczę dziś pranie wieszałam to tak się zmęczyłam że później siedziałam z pół. godz. zanim do siebie doszłam! Dla mnie to jest b. dziwne bo ja zawsze taka pełna energii byłam wszędzie latałam, nie było dla mnie czegoś takiego że nie mam siły że zmęczona jestem a teraz masakra nie mam na nic siły albo to ciąża abo to anemia - niby biorę żelazo 3x dziennie ale to i tak nic mi nie pomaga!

Jeszcze 8 tyg. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: - wytrzymam :)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 lis 2010, 22:07

Jeszcze 8 tyg. - wytrzymam :)
ja też :ico_brawa_01: , aż nie moge uwierzyć, że tylko tyle.
A ja dziś mam dzień :ico_placzek: , mężuś mój wylądował na pogotowiu z krwotokiem z nosa, nie mogli go zatamować, włożyli mu jakiegoś tampona do dziurki i ma strasznie napuchnięty nos, i dopiero go wyjmą za 3 dni

Dziewczyny Agnieszka mi nie odpisuje, może ona już po CC jest i nie może :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 lis 2010, 22:41

Kurde, Buzok nawet tak nie mów :ico_nienie: Mam nadzieję, że po prostu jej konto się wyczerpało :-D

Ojej a co się stało z mężem? Tak sobie zaczął się krwotok?

Knutia, ja wiem co przeżywasz z koleżankami. Tak już jest, że jak się zmienia Twój status to niektórzy odchodzą, bo tracicie tematy, zmienia się hierarchia wartości. Dziewczyny "powrócą" jak same będą w ciąży, bo to wtedy i o info chodzi i poszukiwanie towarzystwa, a potem to chęć wspólnych spacerów i żeby dzieci razem się pobawiły... Nie wiem czy masz mieć im to za złe... Moje takie najwierniejsze koleżanki nimi zostały i interesują się moimi dziećmi (już można tak mówić) dotychczas, choć same nie mają nadal... Także nie wiem co poradzić. Jak wyżej napisałam - to jest normalne, że tak się zachowują. Dla nich dalej ważną rzeczą są np. wyprzedaże, najmodniejszy fason torebki i jak wyglądała randka.

A tak z innej beczki , Knutia Ty 11 lat w związku :ico_szoking: kupa czasu, gratuluję :ico_brawa_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

01 gru 2010, 11:37

Buzok14 przykro mi z powodu mężusia na pewno będzie dobrze - wytrzyma! Z tym że Ci nasi mężczyźni a przynajmniej mój jak mu coś dolega to już obłożnie chory jest i trzeba koło niego skakać gorzej jak z dzieckiem! Nie wiem czy wasi też tacy są ??

Ja dziś na 11 do położnej jadę ale jakoś taka słaba się czuję w bani mi się kręci jakbym dobrą bombę miała! Mam nadzieję że mi się polepszy trochę do wyjazdu! Bo po położnej mam w planach na zakupki jechać jak już mam auto :ico_brawa_01: Chcę popatrzeć w różnych sklepach na pampersy i proszki do prania dla dzieci bo już powoli chcę skompletować wyprawkę do szpitala, poprać ciuszki, poprasować! Może to trochę za szybko ale nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć i może moje maleństwo zechce szybciej do nas wyjść ..... - oby nie - .... ale wszystko się może zdarzyć! I wolę być przygotowana na każdą okoliczność bo potem mój. T w panice pewnie nie mógłby nic znaleźć:) Jak to facet :-)

A Wy moje drogie jak daleko w przygotowaniu wyprawki jesteście??

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

01 gru 2010, 12:17

Witam wróciłam od lekarza wszystko ok
Tylko zmarzłąm strasznie:) ale nam sie zima zrobiła

Ja muszę też się powoli zabrać za wyprawkę bo Krzysia urodzilam w 37 tygodniu więc wolę być przygotowana

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 gru 2010, 14:33

Nika swietnie ze wszystko gra!!!

Aga86 jak po poloznej? pewnie super jak zawsze co?
super masz z tymi zakupkami w UK
tam wszystko w jednym miejscu mozna kupic


a w PL nawet nie wiem gdzie podpaski poporodowe nabyc
czy majtki jednorazowe?
dziewczyny pomozcie?
bo w sklepach kosmetycznych nie widzialam..
to gdzie? w aptece moze?
w Anglii w kazdym supermarkecie sa

a wkladki laktacyjne widzialam w markecie
ja sie nastawiam na johnsona bo takie mi pasowaly najabardziej
polecam na maly biust
bo aventu byly ciensze i wieksze

smoczki jakie kupujecie?
ja mialam avnetu z lelem

aaa i plyny do prania? macie sprawdzone tutaj?

Buzok mezus ma sie lepiej??

czekam na polozna juz 1..5 godz hmm ciekawe czy dotrze dzis
najlepsze ze zostawila mi nr telefonu na kartce
ktora trzymalam w komodzie na wierzchu
ale madry adas wczoraj robil porzadki w psozukiwaniu swoich papierow
i nie znalazl czego szukal
a dodatkowo zagubil moja kartke z tym namiarem do poloznej
ona mojego nr tel nie wziela chyba
nie pytala..
to nonono

ale do 15stej mam czas

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

01 gru 2010, 15:33

Witam, Młody śpi a ja latam po necie. Byliśmy na spacerze, ale dośc krótko bo u nas -8 i mocny wiatr. Oczywiście jakiś dziadek kretyn wygłosił do mnie komentarz, że z takim dzieckiem poniżej -6 stopni się nie wychodzi i że na głupotę nie ma lekarstwa, no to mu odpowiedziałam, że na starość połączoną z głupotą tym bardziej :-D

buzok zdrówka dla męża.

_nika_ super, że po wizycie wszystko ok. Może tym razem dzidzia dłużej posiedzi.

Aga_86 ja niby mam wszystko, ale tak jakoś w proszku. Ciuszki w workach wrzucone na dno szafy, reszta wepchana do pawlacza w kartonie. Muszę to wszystko przejrzeć i zobaczyć czego jeszcze naprawdę mi brakuje. Ale przecież mam jeszcze masę czasu :-D jakoś we wcześniejszy poród nie wierzę, nawet skurcze jak do tej pory tylko dwa wyczułam. Także raczej przenoszę, a wtedy d...a blada zrobią mi cesarkę jak nic.

madziorka ja takie rzeczy jak majtki, podkłady itp. kupiłam na Allegro, ale na pewno są w aptekach tylko sporo droższe. A wkładki też najlepiej mi pasowały Johnsona, również cenowo paczki promocyjne 50 szt ok 15 zł kosztują. Aventy też ok, ale za drogie, a na początku zanim się laktacja ustabilizuje, to sporo tego idzie.
Smoczki próbowałam canpola, a potem przeszłam na aventa. Canpolem mi Bartek pluł, a aventa ładnie ciągnął.
A do prania używałam proszku Jelp i uważam, że jest najlepszy. Nawet nie wychodzi tak drogo w porównaniu do innych, bo po prostu mniej się go sypie. A wszystko super dopiera. Lovela zostawiała mi plamy, a poza tym jej zapach mi się nie podobał, ale wiadomo zapach to rzecz gustu.

knutia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:37

01 gru 2010, 15:53

Alineczq a jakos tak te 11 latek zlecialo- nawet nie wiem kiedy:)))bylam u lekarza i okazalo sie ze ten bol pod mostkiem to uciska dziecko, bo jest podobno calkiem spory jak na ten tydzien i na moja posture, ale dokladnie bede wiedziec 14.12po usg:)zmarzlam dzis na kosc:(((trzymajcie sie cieplo:)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 gru 2010, 17:49

gaga skad ja to znam? hehe mam na mysli komenatrz dziadka :ico_haha_01: :ico_olaboga:

wlasnie pisalam wczesniej posta ktorego mi skasowalo na ten temat
w PL dzieci zawsze beda chuchane dmuchane przegrzewane
dziewczyny nie robcie tego waszym maluszkom!!
wiem ze babcie ciocie itd sa przewrazliwieni
ale idzcie za instynktem i juz

moj lelek od malego chlodno byl ubierany hehe
teraz panie w Pkolu sie smieja i dziwia zarazem ze on taki goracy chlopak
bo kaze sie do krotkiego rekawka rozbierac
co uwazam normalne jak w PKolu jest cieplo i bawi sie w ruchu glownie

poza tym rajstopki mu od soboty zakladam pod spodnie bo zrobilo sie mrozno i zimno po prostu
i tka dlugo zwlekalam bo dzieci juz w pazdz zalozyly. szok
no ale w PKolu cieplo wiec lelek kaze paniom sobie je zdejmowac
nic dziwnego nie?
a inne sie pewnie kisza w nich caly dzien
wlasciwie to do Pkola nie musialby ich nosic skoro autem jezdzimy ale mysle sobie ze na spacer jak wyjda to zmarznie

albo bede mu wkladala do plecaka moze hmm
tylko jak rano -15 i wieje to nawet z auta do auta brrrr

a dobra wymysle cos.. hehe

dzieki za info o zakupach
to poszukam na allegro
tych podkladow i majtek
macie jakies do polecenia?
bo nie znam sie na tym w Pl zupelnie hmm

knutia u nas 12, 5 latek zlecialo prawie.. szok!!
tylko widze ze wy dlugo przed slubem byliscie w zwiazku
my po slubie juz 8.5 ,

my niedawno z Pkola dotarlismy zupke cebulowa z grzanka zjedlismy i zaraz ruszamy z lelkiem po adasia do pracy

polozna byla. bardzo fajna i mila babeczka
az jestem zaskoczonaa
bo troche w PL idzie do przodu
polozna jest za naturalnymi witaminami
szkoda lykac wit w ciazy. ma racje
pokazala (przypomniala)jak oddychac
wyrazila zal ze nasze porodowki przystosowane sa tylko do lezacych porodow

nie kazala dziecka przegrzewac
czapek w domu zakladac
pepka przemywac
a zanurzac go przy kapieli
ponoc szybciej odpada
niz traktowany spirytusem itd

kazala krocze masowac oliwka

zmierzyla mi cisnienie
posluchala bicia serduszka
i stwierdzila ze moja macica jest jeszcze nisko
czyli do porodu dalej niz blizej moze byc
hmm
okaze sie


madra kobieta
i b postepowa
podoba mi sie

mamy jeszcze jedno spotkanie w ciazy
wiecej bedzie o pielegnacji dziecka

jedziemy papa

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

01 gru 2010, 18:43

Ja już w domku :) Ale zimno u nas brrrr.... a do tego śniegu po kostki napadało auta zakopane, korki na mieście takie że szok 3 zmiany świateł stałam aby przejechać!

U położnej oki. jak zawsze z resztą, zmierzyła ciśnienie, zbadała mocz, pomacała brzuch, zbadała tętno, i tyle. Dzidzia jest już ułożona główką w dół i miejmy nadzieję że tak zostanie :)

W przyszły wtorek idziemy na 1 spotkanie do szkoły rodzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciekawe co będą tam nam mówić i pokazywać - już się nie mogę doczekać!

Dziś kupiłam dla dzidzi pampersy w Asdzie była promocja 2 x 54 szt. 2-5kg. za 10 fuli a obok stał karton 80 szt za 12.99 w tym samym rozmiarze- czy to nie jest bez sensu :) Ale dla mnie dobrze bo mam więcej za mniej :)

Poza tym kupiłam wkłady (woreczki) do tego śmietnika na pieluszki z TT. Za 3 rolki w Argosie dałam 2.50 bo miałam rabat 5 fuli! A normalnie w sklepie są po 12.99 za 3 wkłady! Tak że też mi się udało taniutko kupić :)

Wiecie że w UK nie ma w ogóle proszków do prania dla dzieci znalazłam jeden jedyny Fairy mała paczka prawie 3 fule! :ico_szoking:
Już wstawiłam pierwszą pralkę jeszcze może z 3 i wszystko będzie wyprane :)
Samych różowych ciuszków mam na 2 pralki- nawet nie sądziłam że tyle się tego uzbiera!

Madziorka powiedz mi gdzie kupowałaś te podp. poporodowe bo ja dziś szukałam w asdzie i nie widziałam no i te majty jednorazowe - to potrzebne jest? A normalnie nie mogą być?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość