Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 gru 2010, 13:03

To super!

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

01 gru 2010, 14:35

Hej dziewczynki :-)
Nowa prześlij mi maila to zestawik ćwiczeń prześlę i Tobie.
Z tymi bólami krzyża w ciąży niestety jest różnie. Niestety zmienia się przodopochylenie miednicy i zwiększa się lordoza lędźwiowa a to źle rzutuje na nasz kręgosłup, co objawia się bólami. Także dziewczyny najważniejsza jest profilaktyka: poprawna sylwetka, żadnych butów na obcasie no i ćwiczenia wzmacniające. Właśnie skończyłam pisać moją pracę mgr właśnie o bólach krzyża :-) :-)
Zoola bardzo mi przykro, że tyle nieprzyjemności ostatnio Cię dotyka. Ale głowa do góry! Bardzo dobrze, że idziesz na to zwolnienie, odpoczniesz i będziesz spokojniejsza :-) No i częściej będziesz wpadać na forum :-)

Mróz jest straszny- prawdziwa zima!

Jadę dziś na 17:30 do lekarza, także trzymajcie kciuki za mnie i za maleństwo :ico_sorki: Jak przed każdą wizytą boję się straaasznie!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 gru 2010, 15:02

Koroneczka, ja też poproszę zestaw ćwiczeń :-) A będziesz miała USG?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 gru 2010, 15:44

Koroneczka, będzie dobrze, trzymamy kciuki :ico_sorki:

motylek, a Ty pracujesz, czy jestes na zwolnieniu?

Co do bólów krzyża to ja miewałam je jeszcze przed ciążą, ale o dziwo po ciązy zniknęły calkowicie, mam nadzieję, że teraz będzie tak samo :ico_sorki:
Teraz naswietlam się lampą bioptron, zamierzam tez troche cwiczyć, kupuje kijki i bedę uprawiac norcic walking.
A jesli chodzi o obcasy, to hmm........ ja tylko w takich butach chodzę, z tym, ze ja mało chodzę, bo przemieszczam się samochodem, a w pracy głównie siedzę :-)

zoola wspołczuję problemów osobistych, oby skończyło sie to po Twojej myśli :ico_sorki:

Ja jeszcze 15 min. i do domku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

01 gru 2010, 16:58

hej kobitki :-D moja przyjaciółka właśnie rodzi a ja siedzę jak na szpilkach :ico_szoking:

Zoola faktycznie dużo spraw spadło ostatnio na Ciebie :ico_olaboga: dobrze, że wywalczyłaś sobie w pracy to, co byo wcześniej uzgodnione i teraz możesz się spokojnie relaksować :ico_brawa_01:

Nowa ja też mam te bóle lędźwiowe, mój lekarz był zdziwiony, że tak szybko mnie dopadły, bo ja już kilka tygodni się z nimi męczę, ale to głównie po wysiłku i wieczorami.

Motylek a zapomniałam jeszcze wczoraj napisać o imieniu Paweł, które dla synka wybraliście-bardzo dobry wybór :ico_brawa_01: każdy Paweł, którego znam, to mega mądry i stateczny facet. Przykładem może być np mój starszy brat, skończył jednocześnie dwa kierunki studiów, w między czasie studiował jeszcze dodatkowo w Berlinie, zna biegle 3 języki-angielski, niemiecki i włoski nie to co ja :ico_wstydzioch: Super, że masz takiego fajnego szefa, w tych czasach to rzadkość :ico_sorki: a co do wzrostu, to chyba i tak masz wysoko te klamki :-D

Koroneczko trzymam kciuki za wizytę :ico_brawa_01: przyznam się, że ja noszę tylko buty na wysokim obcasie, nie umiem chodzić w innych :ico_wstydzioch: przed ciążą nosiłam szpilki 7-10cm, teraz kupiłam sobie kozaki na szerszym obcasie, ale wysokość 7cm, tyle że buty mają jeszcze z przodu sporą platformę, więc w rezultcie nie mają więcej niż 5cm :ico_oczko: nigdy wcześniej nie miałam problemów z kręgosłupem.

Murchinson a Ty chodzisz do pracy, czy na zwolnieniu jesteś?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

01 gru 2010, 17:18

dziewczyny troszke juz ochłonełam........
zakupy mi w tym pomogły :-D :-D kupiłam sobie super sukienke i dzieciakom zabawki na mikołaja....Natasza obkupiona po uszy :-D :-D tylko jeszcze czekam na sankibo od poniedziałku nie moge sie doczekac na kuriera :ico_olaboga:

Koroneczko trzymam kciukasy za wizyte i oczywiscie czekam na wiesci :ico_sorki: :ico_sorki:
markotka, moja przyjaciółka ma termin na 6 grudnia tez czekamy jak na szpilkach

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

01 gru 2010, 18:05

cześć dziewczyny
ja ciągle bez internetu jestem,to już 2 tygodnie jak czekam na modem :ico_zly: :ico_zly:
u mnie ok,mała do pkola chodzi,w piątek mają zdjęcia a w poniedziałek Mikołaj będzie u nich w pkolu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój maluszek coraz częściej dokazuje i dzisiaj nawet raz poczułam mocniejsze kopnięcie jak miałam rękę na brzuchu,więc niedługo też A poczuje ruchy a się doczekać już nie może :-D :-D

zoola27 szkoda,że tak z "ojcem" się sprawy mają,mam nadzieję,że będziesz miała dobrego prawnika który wam pomoże i jakos się wywiniecie z tych alimentów :ico_sorki: :ico_sorki:

a co dalej komu odpisać to niestety wybaczcie ale nie mam pojęcia :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

01 gru 2010, 18:18

Czy można prosić o dopisanie do listy mam oczekujących ..termin 4 czerwiec ;-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

01 gru 2010, 19:01

Zoola jakie to zakupy potrafią być zbawienne :ico_haha_01: super, że humorek już lepszy :ico_brawa_01:

Aniu co za dziady, tyle czasu czekać :ico_zly:

Martusia30, witamy :-D a o co chodzi z tymi Twoimi suwaczkami? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

01 gru 2010, 19:18

Martusia30, witaj !!!!

markotka, wydaje mi sie ze Martusia30, czeka na 4 dziecko dlatego tyle suwaczków :ico_oczko:
aniawlkp86, oby ten modem dotarł szybciutko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość