Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 gru 2010, 20:53

a dłuży mi się :ico_olaboga:
oj mi tak samo.. ale już od świąt bliżej do lutego :-D
za 3 tygodnie usg.
bezie dobrze :ico_sorki:
a to jakoś odczuwasz???czy po prostu czujesz, że twardszy????
hmm czasem czuję ze jest twardszy a czasem jak dotknę to dopiero wtedy, bo czesto brzucha dotykam :)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 gru 2010, 20:54

a wracając do zimna. U nas to tak zimno teraz w pokoju, mamy bardzo nieszczelne okno, kurcze normalnie wieje jak się przystawi rękę. Okna nowe, 2 lata temu wymienione, a takie badziewne. No ale to ze spółdzielni, to wiadomo, że chcą najniższym kosztem. no i oczywiście spartaczone :ico_zly: w pokoju u teściów to aż lód siedzi :ico_szoking: ja pouszczelniałam trochę ale i tak wieje

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 gru 2010, 20:56

w pokoju u teściów to aż lód siedzi :ico_szoking: ja pouszczelniałam trochę ale i tak wieje
wspolczuje:/ tak jak piszesz spoldzielnia robi aby najtaniej:/

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 gru 2010, 20:56

bo czesto brzucha dotykam :)
ja też lubię :-) i obserwować jak mi podskakuje :-D


szkoda mi mojej Oleni, cały czas łezki w oczkach ma od tego kataru :ico_placzek:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 gru 2010, 20:58

ja też lubię :-) i obserwować jak mi podskakuje :-D
oj tego się przegapić nie da hehe :-D
szkoda mi mojej Oleni, cały czas łezki w oczkach ma od tego kataru :ico_placzek:
a byłyście już u lekarza?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 gru 2010, 21:00

a byłyście już u lekarza?
jeszcze nie. dzis dopiero nas dopadło, ale mam nadzieję, że na katarze się skończy choroba i nie będzie potrzebny lekarz. Najgorzej, ze idzie weekend.
U Oli katar to tragedia, nie da sobie kropli zapuścić, nosa też wysmarkać nie chce :ico_olaboga: tylko się denerwuje, bo oddychać nie może, a mi jej szkoda bardzo :(

[ Dodano: 2010-12-02, 20:02 ]
zmykam położyć ją spać, oby nocka była spokojna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 gru 2010, 21:20

Dzisiaj mialysmy to usg Oliwki drog moczowych (dostala skierownie bo czesto ja lapie), wstepnie Pani doktor powiedziala ze nic nie widzi wiec raczej jest ok, ale dokladne wyniki przesla do naszego lekarza rodzinnego. Dumna bylam z Oliwki, bo nie trzeba bylo sily uzywac, tylko dala sie zagadac i poszlo sprawnie.
Sluchajcie, ma ktoras z Was takie dziwne bole brzucha, bo ja od pewnego czasu, czuje punktowe jakby skurcze. Pierwszy raz sie przestraszylam, bo dotykam a tu guz, teraz wiem ze to cora ktoras czescia ciala tak bardzo wciska sie w moj brzuszek, ze az boli. Musze dopiero zdecydowanie, a jednoczesnie delikatanie (bo boli jak cholera) rozmasowac i zmienic pozycje malutkiej zeby przeszlo. Przy Oliwce tak nie mialam stad bardzo mnie to dziwi i jednoczesnie lekko niepokoi dlaczego az taki boloskurcz, czy jak to nazwac.
Blanka, trzymam kciuki za szybkie wyjscie z przeziebienia i oby na katarze sie skonczylo :706:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 gru 2010, 21:32

zmykam położyć ją spać, oby nocka była spokojna :ico_sorki:
życzę CI tego :ico_sorki:

b@sia, ja czasem czuję tylko jak malutka tak się wypchnie i mnie boli w sensie że boję się dotykać bo zaraz myślę ze moze ją to boleć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 gru 2010, 22:28

b@sia, ja też mam takie bolesne wypychania się dzidzi. Przy Zuzi tak nie miałam ale to chyba przez brzuch - bo więcej przytyłam a brzuch był taki wielki, a teraz wydaje mi się że brzusio mam nieduży i Wojtek ma chyba mało miejsca :ico_wstydzioch:
no i skurcze i twardnienie brzucha mi się zaczęły prawie codziennie. Brzuch twardnie mi przy schylaniu się za każdym razem.
Tynusz1, obyś jak najszybciej miała cieplutko, bo chyba u Was będą największe mrozyb@sia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oliwki za odwagęBlanka26, duuuużo zdrowia

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 gru 2010, 22:41

twardnienie brzucha mi się zaczęły prawie codziennie. Brzuch twardnie mi przy schylaniu się za każdym razem.
pewnie przez wysiłek ..
obyś jak najszybciej miała cieplutko, bo chyba u Was będą największe mrozy
w ogóle podobno u nas na Podlasiu pogoda jest najgorsza :ico_szoking:
już M jakieś poprawki robi, więc mam nadzieję że się udało :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-02, 21:48 ]
już chyba M rozpalił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale póki dom się ogrzeje cały to cała noc palenia i jutrzejszy dzień żeby się w końcu temp w domu zmieniła, ale podołamy :-D ważne ze juz zrobiony piec :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość