buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 gru 2010, 23:02

Blanka tak szczerze to nie wiem jaka ł ma ta moja szyjka, dowiem się jak będę u swojego gina, bo ten co mnie badal to był ordynator patologii bo akurat był na dyżuże. A nie wiecie jaki st lożysko powinno mieć w tym staium ciąży co jest u mnie? Ja dziś odebrałam wypis i doczytałam, że mam 2, no i nie wiem czy to ok? Blanka dużo zdrówka dla małej i oczywiście dla Ciebie.

Tynusz i jak masz już ciepełko?

Basia duuuże brawa dla córuni.

Tynusz wiem, że czasem miło i fajnie jest podotykać dziedzie, ale jak Ci brzucholek twardznieje, to staraj się jak najmniej to robić, bo w szpitalu mnie bardzo upominali i mówili, że takie głaskanie brzucha może spowodować wcześniejszy poród, bo doprowadza to do skurczy tak samo jakmasowanie piersi

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 gru 2010, 23:11

że takie głaskanie brzucha może spowodować wcześniejszy poród, bo doprowadza to do skurczy tak samo jakmasowanie piersi
nie wiedziałam o tym :ico_olaboga: dobrze że mi powiedziałas :ico_sorki: :ico_sorki:
Tynusz i jak masz już ciepełko?
na razie nie.. dopiero M rozpalał, ale to kwestia czasu, bo jednak trochę palone nie było więc ciężko będzie szybko łapnąc temp w domu

[ Dodano: 2010-12-02, 22:15 ]
z chęcią bym zaczęła sprzątać , ale niech wpierw się trochę w mieszkaniu nagrzeje bo jeszcze grzejniki zimne, no ale dobrze że już zrobione :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 gru 2010, 23:16

nie wiedziałam o tym dobrze że mi powiedziałas
jedna dziewczyna przyszła na patologie w 41 tyg i kazali jej właśnie masować delikatnie brzuszek, albo piersi, żeby ją szybciej ruszyło, a ta co jej się w 23 tyg łożysko odklejać zaczeło to ma wskazane bazwzględne leżenie i zakazane dotykanie brzucha i piersi, czyli coś w tym jest :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-02, 22:18 ]
dobrze że już zrobione
pewnie teraz tylko czekaj az się domek nagrzeje.

My jutro jedziemy na wyciągnięcie tego tamponu z nosa P :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 gru 2010, 23:18

czyli dobre jest masowanie na przyspieszenie porodu :-)

ależ zmęczona jestem.. :ico_spanko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 gru 2010, 23:22

czyli dobre jest masowanie na przyspieszenie porodu
tak jak już będzie odpowiedni moment to masuj dowoli :-D
A męża najmij do piersi :ico_haha_01:
ależ zmęczona jestem..
ja też zmykam już :ico_spanko: papa

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 gru 2010, 01:32

już zmyłam podłogi bo były ufajdne ze szok ;O
no ale w piecu się pali, w domku cieplutko.. ehh w końcu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 gru 2010, 09:52

Witajcie ;-)
Wybaczcie, ale nie mam weny na pisanie, trochę mi się w pracy miesza i nie potrafię się skupić na czym innym.... wybaczcie mi :ico_sorki:
Tynusz, dobrze, że już masz cieplutko :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 gru 2010, 10:05

. wybaczcie mi :ico_sorki:
wybaczamy :-)wszystko trzeba zrozumieć :)
a ja nic nadal nie wiem na temat swojej umowy :ico_zly: , w poniedziałek zadzwonię do kierownika jak nic!
dobrze, że już masz cieplutko :ico_sorki:
M palił całą noc, więc od razu z rana wlazłam do wanny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 gru 2010, 13:17

A nie wiecie jaki st lożysko powinno mieć w tym staium ciąży co jest u
mnie? Ja dziś odebrałam wypis i doczytałam, że mam 2, no i nie wiem czy to ok? Blanka dużo zdrówka dla małej i oczywiście dla Ciebie.
dzięki, a co do łożyska, nie mam pojęcia, ale jak lekarze nic nie mówili to pewnie jest ok


pinko, życze by problemy w pracy szybko się rozwiązały na Twoją korzyść


a ja jestem niewyspana, zła i dziś mnie 2 osoby strasznie zdenerwowały rano, ze aż się popłakałam. Mój mąż jest wredny!!!coraz bardziej się w tym utwierdzam

[ Dodano: 2010-12-03, 12:19 ]
AniaZaba dzięki :ico_oczko:

b@sia ja takich bóli nie mam. :ico_brawa_01: dla córeczki za odwagę. A nie proponowali Wam tego okropnego badania z kontrastem????? :ico_chory:

[ Dodano: 2010-12-03, 12:20 ]
kurcze mam wyrzuty sumienia

[ Dodano: 2010-12-03, 12:24 ]
Tynusz1, super, że już macie cieplutko. Ja to taki zmarźluch jestem, że :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

03 gru 2010, 14:29

A nie proponowali Wam tego okropnego badania z kontrastem?????
Nie wiem co to za badanie, ale tylko przez usg ja badali (nerki i pecherz). Zupelnie inna polityka tutaj jest niz w Pl, a niestety przez moje kalectwo jezykowe jeszcze ciezej. No i jeszcze jedno. Jestem w naszej rodzinie mamuska najstarszej dziewczynki. Wszystko przerabiamy na sobie od poczatku i to raczej my sluzymy rada na tematy ktore przechodzilysmy :ico_noniewiem:
A mam jeszcze jedna swietna wiadomosc, pamietacie jak niedawno pisalam, ze siostra meza jest w ciazy? Otoz moja siostra wczoraj oznajmila te radosna wiesc (starali sie od roku) i wreszcie :ico_brawa_01: normalnei i smiech i lzy, ale sie ciesze, ze w koncu im sie udalo. To dopiero poczatek, ale mam nadzieje ze wszystko bedize dobrze :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot], Thomasbulty i 1 gość