donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 gru 2010, 22:22

witam wieczorkiem :)

ja zaglądam, ale ostatnio nikogo nie ma :ico_placzek: , chciałam wczoraj tort postawić z okazji 23 miesięcy Szymka, no ale nie było komu, trudno, mam nadzieje, że 3 stycznia się pojawicie :-) ,

mąż rano pojechał do Olsztyna po babcie, jutro wracają,

u mnie była po południu teściowa, zajęła się małym , a ja sobie posprzątałam i upiekłam sernik,

Asia fajna fotka :-) , a jak zareagowała Emi na Mikołaja?


graz
kurujcie się i wracajcie do zdrowia :ico_sorki:

ja wczoraj byłam z Szymkiem u lekarza, bo od 2 tyg. mało je , dziąsła ma opuchnięte, zapisała nam dr wit. ci i coś do psikania do buźki, no i jakiś syrop na apetyt, zobaczymy, a w następnym tygodniu mam iść do kontroli z tą plamką, bo do wtorku mam jeszcze smarować,

zmykam spać, bo dziś żle się czuje, wszystko mnie pobolewa, jakoś połamana chodzę :ico_noniewiem:
,

doranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 gru 2010, 13:46

hej

Wspólczuje problemów zdrowotnych dzieciaczków :( U nas jak narazie ok wszyscy zdrowi i zadowoleni :)
a jak zareagowała Emi na Mikołaja?
nie było zadnych problemów z Mikołajem ale bardziej spoobał jej sie diabeł bo podskakiwał i machał ogonem :-D

My juz dzisiaj skoczylismy na zkaupy spożywcze i do drugiego sklepu P sobie kupił buty na zimę a dla Emi rękawiczki takie ortalionowe na śnieg.
Ja wczoraj jeszcze byłam w Ikei i kupiłam jej na Mikołaja stolik i krzesełko i akurat stoliki przecenili o 50 % Mała zadowolona co chwile siada i kaze sobie dać kartkę i długopis i mówi że rysuje "kólka" :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 gru 2010, 13:52

Ja wczoraj jeszcze byłam w Ikei i kupiłam jej na Mikołaja stolik i krzesełko i akurat stoliki przecenili o 50 % Mała zadowolona co chwile siada i kaze sobie dać kartkę i długopis i mówi że rysuje "kólka" :-D
a jaki kupiliście?
bo mój mąż był w piątek w ikei i też kupił krzesełko i stolik z serii Mamut, ale to jest prezent od mojej babci na 2latka także jest schowany,
na Mikołaja dostatnie ciuchcie z Tomka i przyjaciół, na Gwiazdkę ma tory i zajezdnię do tych ciuchci od moich rodziców, a my chcemy mu kupić ciężarówkę Chuck

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 gru 2010, 21:50

a jaki kupiliście?
krzesełko tez mammut ale stolik Lack bo te z serii mammut są większe a mnie zależało zeby był nieduży :)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 gru 2010, 22:30

a moja Milenka niesety na widok Mikołaja i diabełka sie rozpłakałą i nie było mowy o podejsciu i odebraniu prezentu.. :ico_olaboga:

u mnie na szczescie dziadki zadbali o mikołajowe prezenty :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

06 gru 2010, 21:14

u mnie na szczescie dziadki zadbali o mikołajowe prezenty
ja tez nie miałam nic specjalnie kupować bo mała i tak podostawała od dziadków i wujków prezenty a krzesełko i stolik juz jakis czas temu miała sie po nie wybrać tylko nie było okazji a że trafiła się akurat teraz to wyszło mikołajowo. Z moją mama skorzystaliśmu z okazji ze Emi jeszcze mała i nie nudzi o konkretne prezenty np zabawki wiec babcia dała na zakup piżamek :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 gru 2010, 21:14

witam wieczorkiem :)

u nas jest od niedzieli babcia, zostaje ponad 2 miesiące, także jest kolejna osoba do zajęcia się Szymkiem :-) , chociaż chyba im więcej osób tym gorzej, bo np. wczoraj Szymek wszedł na krzesło i chwila nieuwagi i jakoś zleciał uderzając :ico_olaboga: , oczywiście był płacz, głową uderzył, ale miał tylko lekko czerwone,

dziś byłam z kuzynką i jej córką u laryngologa 25km od nas, nie potrzebnie brałam Szymka, bo zanim weszły to 2h minęły :ico_puknij: , Szymek zasnął w drodze powrotnej, także dziś spał tylko 25min w aucie, no i teraz właśnie zasnął,

po południu byli teście na kawie, jutro ja do nich pojadę, trochę się nim zajmą kuzynki :),

Asia oglądałam fotki, super :ico_brawa_01: ,

zmykam wziąć kąpiel i się wcześniej położę, bo jestem strasznie zmęczona :ico_spanko:,

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 gru 2010, 00:26

donatka26, super to zawsze czas milej leci jak wokól duzo ludzi :) Ciekawe jak się przestawisz na swoim :ico_noniewiem: :-D
Asia oglądałam fotki, super ,
:ico_sorki: :ico_sorki:
także dziś spał tylko 25min w aucie
no to pewnie pod wieczór maruda był.
Za to Emi wstała dzisiaj bardzo wczesnie bo o 6 i poszła już spać przed 11 i masakra, muliła prawie do 15.30. Próbowałam wcześniej budzic ale nieprzytomna była. Tak wiec poszła spać dopiero przed 22. :ico_olaboga:

Pochwale sie wam że Emi jak się ja zapyta jak ma na imię to mówi Emilka tylko jeszcze nie wyraźnie i strasznie nieśmiało to mówi i czasami brzmi jak Elijka ale jak ktoś wie jak ma na imię to się domyśli :)

Troche ostatnio buszuje na allegro za koszulkami z krótkim rękawem dla Emi na wiosnę i lato. Co jakiś czas trafi się jakaś okazja z next bo teraz niektórzy wystawiają z wiosennej kolekcji co jeszcze mają zanim wejdzie nowa. A mnie to obojętne z której kolekcji, Next zawsze ma fajne ubranka a przede wszystkim dobrej jakości :)
zmykam wziąć kąpiel i się wcześniej położę, bo jestem strasznie zmęczona
miłej nocki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

08 gru 2010, 14:02

Dziś są moje urodziny i imieniny, więc stawiam Wam wszystkim urodzinowo-imieninowy chlebek :ico_haha_01:
Obrazek

jak te latka lecą.. :ico_szoking:

Antoś przed chwilą powiedział 'o ja', bo wyrzucił kulkę z łóżeczka i nie mógł się do niej dostać :D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 gru 2010, 15:00

witam :)
Szymek wczoraj zasnął o 20.05 i dziś wstał o 7.40, ale chyba lewą nogą, bo jest mega marudny :ico_olaboga: ,nic mu nie pasuje, a jak coś mu nie wychodzi to marudzi na całego :ico_olaboga:
donatka26, super to zawsze czas milej leci jak wokól duzo ludzi :) Ciekawe jak się przestawisz na swoim :ico_noniewiem: :-D
no właśnie nie wiem, jakoś będę musiała, choć nie lubię sama siedzieć w domu,
poza tym jestem trochę zła, bo raczej się nie uda wprowadzić do Świąt, robota idzie w żółwim tempie, bo kuzyn nie ma czasu :(
Pochwale sie wam że Emi jak się ja zapyta jak ma na imię to mówi Emilka:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Szymek ostatnio nauczył się pokazywać na paluszkach ile ma latek, także pokazuje 2 paluszki, a mówi , że ma 3(czi) :-D , trójka mu się bardziej spodobała :-) ,


niktusia Wszystkiego najlepszego, szczęścia spełnienia marzeń i wszystkiego naj :ico_prezent:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość