Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 gru 2010, 10:28

Blanka, oczywiście, że Delicję "bardziej" kojarzę :D
Mam nadzieję, że rzeczywiście córeczka się urodzi, tak jak chcesz, czego z całego serca Ci życzę :ico_brawa_01:

Nie wiedziałam, że kasikk urodziła :ico_brawa_01: wiedziałam tylko, że się spodziewa.

A ja lubię zimę i mróz :ico_noniewiem: Byle nie więcej niż 15 stopni :ico_oczko: i byle były drogi odśnieżone hehe. A tak i z dzieckiem można poszaleć, zupełnie inny rodzaj zabaw i sam sobie człowiek dzieciństwo przypomni. Wczoraj zjeżdżałam z córeczką z górki, ale frajda :-D A ona w kółko powtarzała "jeście laz" .

Pinko, życzę by niespodzianka się udała i było wiele radochy z mikołakjowego prezentu :ico_brawa_01: no i żebyś to zobaczyła, bo serce rośnie jak widzimy radość bliskich.
Gratuluję kolejnego tygodnia :ico_brawa_01:

A co kupujecie swoim dzieciaczkom i mężulkom?
My mamy zaplanowane sanki dla małej, bo nam ukradli przy przeprowadzce :ico_zly:
a chłop dostanie szalik i czapkę :ico_noniewiem:

Siedzę przy kawce ale oczka mi się kleją, do 4 rano jak ta głupia puzzle układałam. Zechciało nam się 3 000 elementów, teraz pół pokoju zajęte, no ale trzeba się uwijać zanim junior się zjawi :-D

Miłego dzionka życzę :ico_kawa:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 gru 2010, 10:37

Tak odkurzacz działa :-D :ico_brawa_01: M coś tam rozkręcił i jest Ok :ico_noniewiem: ależ zdolny ten mój mąż :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 gru 2010, 10:45

brawa dla męża :ico_brawa_01:
fajnie, że nie trzeba inwestować w naprawę ani, co gorsza, w nowy :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 gru 2010, 10:55

fajnie, że nie trzeba inwestować w naprawę ani, co gorsza, w nowy :ico_olaboga:
dokładnie .. a jeszcze że taki odkurzacz- bo pewnie byśmy kupowali taki sam, kosztuje ok 400 zł:/ bo jest z filtrem hepa itp i jest stojący no i świetnie odkurza :ico_sorki: a oczywiście mój M wylicytował go na allegro za 91 zł :ico_haha_01: tak jak mi depilator brauna za 30 zł :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-12-06, 09:55 ]
to znaczy depilator wyniósł już z przesylka 30 zł;p

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 gru 2010, 10:59

to fajnie, ja mam straszny stres jak muszę licytować :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 gru 2010, 13:35

Pinko, życzę by niespodzianka się udała i było wiele radochy z mikołakjowego prezentu :ico_brawa_01: no i żebyś to zobaczyła, bo serce rośnie jak widzimy radość bliskich.
niespodzianka się udała, Ulesia przeszczęśliwa :-) Uwielbiam takie prezenty. które dają radość.
a chłop dostanie szalik i czapkę :ico_noniewiem:
mój książkę, a pod choinkę sweter :-)
a oczywiście mój M wylicytował go na allegro za 91 zł :ico_haha_01: tak jak mi depilator brauna za 30 zł :ico_haha_01:
zdolny mężulo i do tego sprytny :-)

Witajcie mamusie :-)
Głowa mnie dzisiaj boli, a i Staś mało się rusza. Odwilż dzisiaj na dworze i taka chlapa jest :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 gru 2010, 14:56

b@siu właśnie myslałam o Tobie jak dowiedziałam się ,że moja siostra zaszła w ciązę Super !!Namawiałam ją na dzidzię bo się wachała a ja jej mówiłam ,że chciałabym by mój synek mał z kim się bawić! Ona ma termin na 5 sierpień więc będzie pół roku różnicy.Dała się namówić i wyszło za pierwszym razem trzymam kciuki! :ico_ciezarowka:

STAWIAM NA 30 TC :ico_ciezarowka: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 gru 2010, 15:41

STAWIAM NA 30 TC :ico_ciezarowka: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
a nie 29? g:hmm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 gru 2010, 18:21

Witajcie w śliczny chłodny dzionek.
Wykorzystałam, że mam męża w domu i pojechaliśmy dziś do PZU z wypisem ze szpitala, no i kaske z ubezp dostane w ciągu 30 dni, oby przed świętami . I normalnie Wam powiem, że jakies dwie stare baby się wcisnęły mi w kolejkę, bo stwierdziły, że one są w podeszłym wieku i powinny zostać przepuszczone, a ciąża to nie choroba , ale byłam zła i mąża trzymałam, żeby ich nie zbeształ .
Mój P niby ma L4 do końca tyg ale już świruje w domu i mówi, że zadzwoni do szefa i w środe chce już do przecy
Oliwka napisała w liście, że chce matę do tańczenia z Hanny Montanny, i taką kupiliśmy, ale tak sobie pomyśleliśmy, że damy jej ją pod choinkę, a teraz to dostała kilka paczek a to ode mnie z pracy a to od moich rodziców, chrzestnej, no i ten karmnik z którego jest tyle radości , a pod choinkę musielibyśmy znów coś kupować, a tak to mamy tą matę :ico_brawa_01:
ależ zdolny ten mój mąż
brawa dla mężusia, i powiem szczerze, tak nie chwaląc się :ico_wstydzioch: , że mój też taka zlota rączka jest :ico_brawa_01:
STAWIAM NA 30 TC
:ico_brawa_01: ale to faktycznie chyba 29 tydz :ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 gru 2010, 18:52

że mój też taka zlota rączka jest :ico_brawa_01:
to mamy zdolniachy w domku :-D
STAWIAM NA 30 TC :ico_ciezarowka: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01:
, że one są w podeszłym wieku
ale bym im pojechała :ico_zly:


dzwonie ja dzisiaj do szefa i co? :ico_zly: szef jeszcze nic nie wie.. :ico_zly: i ma do Wawy zadzwonić i mi jutro dać znać.. we wszystkich firmach tak jest że nic nigdy nie wiadomo? :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-06, 17:54 ]
a u mnie za parę dni 8 okienko się wbije :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość