kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

06 gru 2010, 13:58

no i myślałam tez dla maluszka podkładać, ale chyba z tego nie skorzystam. Skoro ja pociłam się przez to jak smok to co dopiero taki bobasek? Co macie na materac dla dziecka pod prześcieradło? ja wiem że teraz są pampersy ale podobno czasami dziecko potrafi narobić tak ze mokre i brudne po pachy.
wiesz ja kupilam taki podklad z jednej strony ma ceratke a z drugiej taka frote i nie zauwazylam zeby Mala specjalnie sie pocila... no co do pampersoe to roznie bywa ale moze byc tak ze maluch zamoczy przescieradlo czy materac bo np mama zle zalozy mu pieluszke;) takze roznie moze byc;)
nie ma dziś spadłam z nieba, może już tuli dzidzię?
tez o niej myslalam od rana... moze juz tuli malutka Oliwie;) oj szkoda ze nie wzielysmy od niej nr kom;) mozna by bylo napisac;)
no ale bedziemy cierpliwoe czekac na wiesci jakby co;)

[ Dodano: 2010-12-06, 13:00 ]
moze juz tuli malutka Oliwie;)
bo tak miala miec na imie z tego co pamietam nie?

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

06 gru 2010, 14:08

Kochane czesc :)

nie wchodzilam bo niezbyt sie czulam, nonono mnie strasznie boli jak sie ruszam, noce sa nie do przezycia. jutro wizya, niech mi lekarka powie o co chodzi bo zwariuje.

nie zapowiada sie zebym urodzila w terminie :ico_noniewiem: ale wszystko sie okaze...

Dzis byłu mnie Mikolaj i zostawil dla Was slodkosci :ico_tort: (byly podpisane ;) )

[ Dodano: 2010-12-06, 13:09 ]
jestescie Kochane ze sie martwilyscie o mnie :*

[ Dodano: 2010-12-06, 13:09 ]
kruszynka05, to fajnie ze tak Mała przespała noc, praktycznie bez pobudki. Gdyby była głodna na pewno by dała znać :)

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

06 gru 2010, 14:13

wiesz ja kupilam taki podklad z jednej strony ma ceratke a z drugiej taka frote i nie zauwazylam zeby Mala specjalnie sie pocila... no co do pampersoe to roznie bywa ale moze byc tak ze maluch zamoczy przescieradlo czy materac bo np mama zle zalozy mu pieluszke;) takze roznie moze byc;)
no ja kupiłam taki zwykły podkład w aptece. Pod spodem ceratka zielona a na wierzchu taki materiał jak na wkładkach. normalne podkłady jakie są polecane po porodzie.
Mówię Ci wyciągnęłam to w nocy bo inaczej budziałabym się co chwilę. Dwa razy obudziłam się tak zlana potem że szok. Jak leżalam w szpitalu to tam sa materace z ceratą i tez daja takie podkłady i juz wtdy zauważyłam że jakoś gorąco mi ale myślałam że to od tych materacy i podkładałam sobie ręcznik pod prześcieradło i to pomagało, ale dzisiejsza noc to jakiś koszmar. Dopiero jak wyjęłam ten podkład to było ok. Muszę się zaopatrzyć w taki podkład jak mówisz. tylko że na początku wypróbuję go na sobie.

no właśnie kruszynko wyślij mi swój nr tel na priv a ja zaraz wyślę Ci swój. Jak już będę po to dam oczywiście znać co i jak.

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

06 gru 2010, 14:42

Hej :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:

Ja byłam w piątek na wizycie. Lekarz stwierdził, ze nie mam się oszczędzać przy porządkach świątecznych bo mały się tak zabunkrował, ze do wiosny nie wyjdzie :-D
Oprócz tego, że znowu muszę brać żelazo to wszystko jest ok.

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

06 gru 2010, 14:51

Lekarz stwierdził, ze nie mam się oszczędzać przy porządkach świątecznych bo mały się tak zabunkrował, ze do wiosny nie wyjdzie
:)

[ Dodano: 2010-12-06, 13:57 ]
czytam wlansie na internecie o bolu krocza (spojenia lonowego)... ja to mam, jest niedo wytrzymania, wlacza mi sie czasami 'kaczy chód'. boje sie, ze to cos moze byc powaznego bo to raczej normalne nie jest...

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

06 gru 2010, 15:01

czytam wlansie na internecie o bolu krocza (spojenia lonowego)... ja to mam, jest niedo wytrzymania, wlacza mi sie czasami 'kaczy chód'. boje sie, ze to cos moze byc powaznego bo to raczej normalne nie jest...
tez mam okropne bóle krocza, nie mogę często się podnieść z łóżka. Mam kaczy chód i muszę przytrzymywać się ściany albo mebli aby iść. Zgłaszałam to lekarce i nie mówiła mi nic złego. powiedziała ze czasami tak się dzieje. Wszystko się przygotowuje do porodu. Zresztą takie bóle mam już około 2-1,5tyg i byłam w tym czasie już 3 razy badana i lekarze nic nie widzą. Zaczęło mi się to jak jeszcze byłam ostatnio w szpitalu.

Dziś mnie troszkę zaczęło kłuć w podbrzuszu - inaczej niż wcześniej. Może coś się rusza? :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

06 gru 2010, 15:05

Może coś się rusza?
na pewno ktos tam sie rusza:)

slyszalam, ze takie klucia krocza (mowie o tych silnych) moga tez przepowiadac rozwarcie...

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

06 gru 2010, 15:12

slyszalam, ze takie klucia krocza (mowie o tych silnych) moga tez przepowiadac rozwarcie...
no to u mnie powinno się już dawno ruszać a tu nic. Na opuszek palca i to takie naciągane jak powiedziała Pani doktor

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

06 gru 2010, 16:19

nie zapowiada sie zebym urodzila w terminie :ico_noniewiem: ale wszystko sie okaze...
to akurat nigdy nie wiadomo;) ja tez nie przypuszczalam nawet ze tak szybko urodze;)
Dopiero jak wyjęłam ten podkład to było ok. Muszę się zaopatrzyć w taki podkład jak mówisz. tylko że na początku wypróbuję go na sobie.
polecam;) ja kup
Dziś mnie troszkę zaczęło kłuć w podbrzuszu - inaczej niż wcześniej. Może coś się rusza? :ico_haha_02: :ico_haha_02:
czekamy na rozwuj sytuacji;) kto wie;)
slyszalam, ze takie klucia krocza (mowie o tych silnych) moga tez przepowiadac rozwarcie...
no u mnie to sie sprawdzilo... kilka dni bolalo mnie strasznie krocze, podbrzusze jak na okres i napinal sie strasznie brzuch i okazalo sie ze szyjka strasznie skrocona a po 3 dniach rozwarcie a pozniej to poszlo szybko jak sie okazalo;) takze roznie moze byc;) jutro masz wizyte to zobaczysz;)
Ja byłam w piątek na wizycie. Lekarz stwierdził, ze nie mam się oszczędzać przy porządkach świątecznych bo mały się tak zabunkrował, ze do wiosny nie wyjdzie :-D
Oprócz tego, że znowu muszę brać żelazo to wszystko jest ok.
coz sie maluszkowi dziwic jak u mamy mu tak dobrze a na dworze taki mroz;)

spadlamznieba, Tobie tez wysle moj nr tel gdybys chciala to napiszesz jakby co;)

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

06 gru 2010, 16:30

juz zapisałam tel.

też poczytałam sobie na temat bóli krocza i powiem szczerze że róznie to wygląda bo moze to byc nawet rozejście się spojenia łonowego. No cóż powiem o tym jeszcze raz na badaniu teraz i zobaczymy co mi powiedzą

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość