Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 gru 2010, 11:26

Ubieracie już choinki?
U mnie lezy w worku przy lozku teraz, bo dostalismy wielka szafe i tam gdzie byla sie nie zmiesci. Chyba bede musiala ja juz wyjac , bo nie wiem co z niej zostanie jak jeszcze troche tam polezy :ico_noniewiem:
A jak spędzacie święta? jedziecie gdzieś czy do Was przyjeżdżają?
U nas troche smutno w tym roku. Maz na 99% bedzie pracowal, wiec zostajemy u siebie, rodzina wiadomo Swieta spedza w Polsce, a znajomi jakos sie rozjezdzaja do swoich rodzin.
Na pewno uruchomimy Skypa i w ten sposob bedziemy sie cieszyc swoim towarzystwem. Mam tylko nadzieje, ze polaczenie bedzie mozliwe, bo niestety w takich sytuacjach internet czesto szwankuje i czasem nie da sie rozmawiac, juz nie mowiac o dobrej jakosci obrazie.
"Kupię dla Julci kocyk ze spider manem albo z tym autkiem czerwonym"
Czyli tatusiek juz nie moze sie syna doczekac, ale w corci sie zakocha i zobaczysz zacznie Jej lalki kupowac zanim sie obejrzysz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 gru 2010, 14:53

to ja dzisiaj stawiam za rozpoczęty 31 tydzień :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
albo z tym autkiem czerwonym" :ico_puknij:
ja mówię : "No durny? to dziewczynka"
hehehe, u nas też dziewczynka, a jak dotąd auta cieszą się u niej większą popularnością niż lalki :-D
Ubieracie już choinki?
u nas tradycyjnie choinkę ubiera się w wigilię :-)
jak spędzacie święta? jedziecie gdzieś czy do Was przyjeżdżają?
mam nadzieję, że spędzimy je na miejscu u moich rodziców.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 gru 2010, 15:02

A ja na święta nie przygotowuje nic, smigamy z mężusiem w Wigilie do mojej mamci, a w pierwszy dzien świąt pewnie do mojej siostry, no w drugi dzień najprawdopodobniej siostra przyjedzie z rodzinką i moimi rodzicami do nas, więc tylko jeden placuszek i jakąś sałatkę zrobię. Nie będę się za bardzo wysilać, bo w drugi dzień to wszyscy już sa za bardzo najedzeni

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 gru 2010, 17:57

hehehe, u nas też dziewczynka, a jak dotąd auta cieszą się u niej większą popularnością niż lalki
u nas podobnie :-D


Alineczq dzięki za wyjaśnienie :-D

kurcze wkurzyłam się znów, mam już dość, wszyscy się nauczyli tak, że ponajadają sie, rzucą gary do zlewu a ja musze iść i myć, bo nawet czystego kubka na herbatę nie ma. trafia mnie już normalnie, a mnie tak plecy bolą jak tam stoję i myję, ale nikogo to nie obchodzi. dziś nie myję, mam gdzieś!Tyle razy prosiłam by każdy mył po sobie.

My jak co roku jedziemy do moich rodziców w pierwszy dzień świąt

Tynusz1 ze spidermanem kocyka nie widziałam jeszcze :-D

[ Dodano: 2010-12-07, 16:59 ]
manenka, to życzę Ci by te skurcze dały Ci na razie spokój

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

07 gru 2010, 19:20

hej mamuśki, ja standardowo na minutke, ale mam dzisiaj wolniejszy wieczór , wiec może uda mi sie poczytać i napisać coś wiecej. W skrócie u mnie prawie wszystko ok, troche cieżko bez babci :ico_noniewiem: ale czasu sie nie cofnie. Byłam dzisiaj na usg, mały kolos rośnie, ma 52 cm i waży ok 2400, odwrócił sie główka w dół, ale pan doktor mówi ż istnieje baaaaardzo duża szansa ze dobije do 5 kg, jeszcze jedno usg zrobi mi w 37 tygodniu, i jezeli bedzi wiecej niż 5 kg to bede miała możliwość wyboru miedzy porodem sn a cc, jestem przerazona. później pokażde wam zdjecie mojego wielkiego faceta :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

07 gru 2010, 19:25

ma 52 cm i waży ok 2400
:ico_szoking: :ico_szoking: ło matko faktycznie duuży, a zostało Ci jeszcze jakieś dwa miesiące. Ale może jest tak że teraz przybiera najwięcej, a potem stanie i nie będzie tak rósł.

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

07 gru 2010, 19:27

AniaZaba, moja córeczka ważyła 4,685 kg i miała 62 cm długości, wiec nie licze na to ze Jasiu bedzie wolno rósł, chyba taka moja natura ze duze dzieci mam :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 gru 2010, 19:51

moja córeczka ważyła 4,685 kg i miała 62 cm
to ja myślałam, że ja rodze duże dzieci , bo Oliwia miała 3,830 i 60 cm, i Adrianek jest podobno większy już o cały tydz niz powinien, kurka jeśli bedziesz miała wybór to sie kobietko nie zastanawiaj tylko poproś o CC, bo Cię ten wielkoludek porozrywa :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

07 gru 2010, 19:53

mała też mnie rozerwała, ja sie chyba bardziej boje cesarki niż rodzenia naturalnie 5 kg dziecka :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 gru 2010, 19:56

Mania nie masz czego naprawde, ty dostaniesz znieczulenie i nawet nie bedziesz wiedziała kiedy i babla z Ciebie wyjmą

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość