Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

07 gru 2010, 09:26

Witam, ja też wczoraj gina zaliczyłam. Wszystko super, szyjka długa i twarda, śmiałam się z położną z którą przyjmuję, że sama to ja do lutego nie urodzę :-D mały jak na razie wydaje się mniejszy od Bartka, bo waży jakieś 2100.

A co do przepuszczania w kolejkach to ja tego nawet nie oczekuje, bo mi stanie nie przeszkadza bardziej niż przed ciążą, ale wepchnąć się to bym nie pozwoliła nikomu, bo język to ja mam nie od parady :-D
Ostatnio zmieniony 07 gru 2010, 11:13 przez gaga22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 gru 2010, 10:21

czesc
i ja witam sie po ginie Mikolajkowym
u nas tez rewelacja. idealnie wszystko. i jak to lekarz okreslil nie ma sie do czego przyczepic hehe
takze uprzedzilam go ze ja w terminie nie rodze i nastawiam sie na styczen jednak hehe
wiec luzzz
nasz maly z koleji wazy ok 2800
ja z koleji nie przytylam nic od miesiaca..
ale dzieciak rosnie wiec gra

zrobil mi wymaz na paciorkowca
w pt ide skonsultowac wynik

a kolejna wizyta dopiero 3 dni przed terminem tj 28 grudnia
oboje ustatlilismy ze nie ma sie co spotykac przed swietami

wczoraj byly szalenstwa Mikolaajowe
Leona nawiedzil w Pkolu
bylo przedstawienie
Leon mowil swoj pierwszy krociutki wierszyk
spiewali piosenki itd
nie wiem dokladnie bo to bez rodzicow sie odbywalo

a prezenty byly od rodzicow. i otwierane w domu
lelek byl megaa przejety "grzybobraniem" i carsem z wyrzutnia hehe
moje siostry go odebraly z Pkola bo ja bylam u gina wlasnie
pozniej jeszcze na dokladke znalazl kolejny prezent od moich ssiostr i mamy tym razem
rakiete na sterowanie toy story i bingo z nauka angielsskiego
super zabawa
lelus byl taki szczesliwy
piszczal z radosci hehe

a ja dostalam od mezzulka ksiazzke
a jemu kupilaam plyte KUltu
i my tez happy


musze ogarnac mieszkanie bo wstyd sie przyznac ale malo nas ostatnio w domu. wracamy tylko na noc
wiec od niedziele czeka pelen zlew naczyn
oj trzeba te zmywarke wreszcie nabyc
a wczesniej wygospodarowac miejsce w kuchni

i jade niedlugo do siostr
jedna na stacje odwioze
a z drugiej potem potowarzysze

cwuczenia mam dzis odwolaane..
a buuu

szkoda...

nie wiem co wiecej..
o ciazy czy porodzie mi sie nie chce..
bo dla mnie to daleki temat
i nie czuje tego wiec luzzzz

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 gru 2010, 11:11

Super, że u Leosia w Pkolu atrakcje, że jest zadowolony. Święta są tak magicznym czasem dla dzieci. Ja sama jestem w szoku, że moja tyle wszystkiego zapamiętuje i tak kojarzy. O choince gada mi już od tygodnia :-D trzeba kupić dekoracje, część postanowiłam sama porobić no i ubierzemy :)
W ub. roku bardzo chciałam udekorować choinkę piernikami, może zrealizuję plan, bo chce mi się nietypowej choinki, a że dekoracji żadnych obecnie nie posiadam, mam pole do popisu :-D

Co dotyczy kolejek, to ja też nie liczę raczej na to, że mnie wpuszczą, ale czasem to tak mi niedobrze, że jednak bym chciała by mnie odsłużono poza :ico_noniewiem:

Oddałam krew na badania, zobaczymy co tam się dzieje. Wczoraj na noc wzięłam podwójną dawkę potasu a i tak łapało całą noc, już naprawdę nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

Idę zabiorę się za chałupkę, bo trochę się przyleniłam ostatnio ;)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 gru 2010, 11:26

Alinka ja polecam dekorowanie choinki owocami.. my tak co roku swoja zdobimy..
plus pierniczzki laski cynamonu...
aaa bajkowo....

z tym przepuszczaniem w kolejkach czy autobusiem
to powiem ze mi sie zdarzalo nierzadko
co budzilo zdziwienie
tylko ze ja nie potrzebuje tego specjalnego traktowania bo czuje sie taak samo jak i przed ciaza

ale wiem. ze nie warto czasem zgrywac bohatera, bo niech ludzie ucza sie takiego zachowania
inne ciezarowki skorzystaja dzieki temu...

Alinko wspolczuje tych dolegliwosci nocnych ehhh

pamietam ze z Waneska zgaga cie trapila..
co bylo gorsze?

musze spadac pod prysznic i jade papa

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 gru 2010, 12:33

Witam wszystkich. Ja dziś okropnie niewyspana, bo wsztawałam 6 razy do kibelka sisiu. I jak już wstałam to miałam takie okropne ciągnięcie w środku tak jakbym miała jakąś tam igłę włożoną i ona mnie tak ciągnie :ico_placzek: , to bylo okropne uczucie.
z tym przepuszczaniem w kolejkach czy autobusiem
ja też tego nie wymagam, zeby mnie przepuszczali, ale te baby to mi się wcisnęły w kolejkę, bo stwierdziły, ze ja młoda, a ciąża to nie choroba, więc powinnam starsze kobiety przepuszaczać :ico_zly:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 gru 2010, 12:48

Oj Buzok z tym siusianiem to udręka, jka w pierwszej ciąży tak miałąm, teraz już nie.

Teraz to skurcze i zgaga.
Madziorka nie wiem co gorsze. Teraz zgaga też dokucza choć nie tak, ale maalox idzie w dużych ilościach. Jest tak, że skurcz chwyci potrzyma i puści, a zgaga cały dzień i to nic się nie da robić taki dyskomfort.

Ale już niedługo zostało :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

07 gru 2010, 13:09

witam!!!!!! Alineczq i Madziorka :ico_brawa_01: za dobre wiesci od lekarza!!! ja ide jutro :ico_oczko:
Alineczq wspolczuje tych boli :ico_pocieszyciel:
Co do przepuszczania kobiet w ciazy to w naszym miescie tez nie ma ulg ostatnio bylam na poczcie ledwo co sie pieszo doturlalam. Kolejka oczywiscie jak do nieba stalam i stalam i nikt mnie nie przepuscil ale to norma!!!
Ach bym zapomiala stawiam :ico_tort: za nastepny tydzien :ico_haha_01: czestujcie sie kochane :ico_ciezarowka:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 gru 2010, 19:18

Dziewczyny jaki macie stopień lożyska? Ja mam II i nie spytałam lekarza co to znaczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 gru 2010, 20:40

buzok ja nie wiem o co chodzi z ta grupa lozyska? nie slyszalam o tym hmmm

gdyby cos bylo nie tak to przeciez gin by sie uprzedzil takze luzzz

oczywiscie z tym wpychaniem sie w kolejke to juz przesada
jesli nie racza cie przepuscic to cchoc kultura wymaga poczekac na swoja kolej
co gdybysmy my w ten sposob walczyly o pierwszenstwo.. hmm

brakt taktu i kultury wrrrrr
szok

Alinka rzeczywiscie nie wiadomo co gorsze
ale moze na koniec choc mina te "przyjemnosci"
zycze ci tego !

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 gru 2010, 20:45

cześć mamusie.ja nie doczytana nie doinformowana...

już po remoncie,teraz małe dociągnięcia,na kanapy i meble dla niuni czekamy ale remontowo skończone :ico_sorki: uwinęłam się jak maszyna :ico_haha_01:

no trochę puchną mi nogi i dłonie,dłonie bardzo,mam jak gołota się śmieję :ico_haha_01: ale mi nie do śmiechu bo boję się zatrucia,jutro mam wizytę w szpitalu to zbadamy czy coś nie tak czy po prostu od ciężkiej pracy bo przyznam ,że po kilkanaście godzin pracowałam nawet :ico_wstydzioch:
Jutro kończę 36t ale jestem spokojna w razie porodu bo dom gotowy a tak to ja nie wiem jak bym to porobiła jak jużby mała się urodziła.
mebelki jej poskładamy to popiorę ciuszki,poprasuję i będę czekać ;)
jeszcze do szpitala nie mam torby spakowanej,nawet w domu podpasek nie mam :ico_haha_01:
dopiero dochodzi do mnie,że ja przecież w ciąży i już niebawem moge rodzić :ico_haha_01:

ciekawa jestem wagi małej ostatnio to w 32t chyba to miała 1300....
wy piszecie o ponad dwa a nawet prawie 3 kilo...mam nadzieję,że moja ma te 2 kilo w razie jakby miała się wcześniej urodzić zeby dała radę sama...martwię się...
ale nie chcę zaś żeby dużo ponad 3 kilo miała...
eh tak źle i tak nie dobrze...
i nie wiem czy głową w dół jest bo położna mnie nastraszyła,że się chyba nie obróciła...no zobaczymy.
teraz odpoczywam i zbieram siły na poród choć święta za pasem,musze jeszcze pomyć okna i w salonie podłogę wyczyścić i choineczkę ubrać w końcu bo mi też dzieci marudzą...
jej jak mi brakuje kanapy :ico_haha_01: 2 miesiące na krześle siedzę o ile w ogóle siedzę :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No i ja tak tylko o sobie ale już powinnam zaglądać co dzień :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość